Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć! Ja też wczoraj nie miałam czasu na kompa bo najpierw (standardowo) tygodniowe zakupy, a potem spędzaliśmy wieczór u znajomych. Hania spokojnie sobie tam spała chociaż czasem hałasy bawiących się (a raczej krzyczących podczas zabawy) dzieci wkurzały ja.

Dzisiaj u nas piękna mroźna zima,więc wybraliśmy się 2 razy na 45 minutowy spacer.
Ja też jeszcze nie mam krzesełka,bo dopiero jak pojedziemy do teściów to weźmiemy od szwagra.
A jeśli chodzi o mam talent to ja tak jak Irka cieszyłam się,że wygrała ta dziewczynka. Ona jest strasznie biedna i ja się cieszę jak tacy biedni ludzie dostają kase.
A Kamil jest świetny i sobie poradzi, z resztą już nagrał kilka świetnych piosenek. Poza tym mi się strasznie poodobała Sabina Jeszka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko, jak spojrzałam na zdjecie to przez chwile myślałam ze w wózku leży misiek, dopiero po spojrzeniu na górna część zobaczyłam główkę Emi heheh 😁 😁
ja tez jeszcze nie mam krzesełka i tez muszę poczekać, mała jeszcze jest za mała na nie a przed świętami to mnóstwo innych wydatków nas czeka.
jak kupicie jakieś krzesełka to dawajcie linki...polukamy 🙃 🙃 🙃
Swoja droga to sadze ze któryś z chłopaków powinien wygrać "mam talent" Piotrek lub Kamil. Madzia ślicznie spiewa ale ma dopiero 11 lat i kto wie jaki ten głos będzie w wieku 18 lat. wiecie właściwie ten program nie powinien obejmować uczestników którzy śpiewają, od tego były programy"Idol", Fabryka gwiazd" szansa na sukces" itp. przez wokalistów których było 8 w finale inni nie mieli szans.
Ircia krzesełko bardzo mi sie podoba tylko cena nowego powalająca 😮 😮
Eva powodzenia z testami na jazdach. ja miałam dużego stresa przed pierwsza jazda,wyśmiałam instruktora jak po zapoznaniu mnie z elementami w aucie powiedział: no to ruszmy w miasto 😮 😮
Justi co do opiekunki to może warto zrobić próbę i zobaczyć jak Wojtuś będzie sie zachowywał. Sama zobaczysz co i jak, potem będziesz trochę spokojniejsza. co do prezentów to jeszcze nie mam pomysłu i niestety jak cos kupie to wam napisze po świętach bo mój Mężuś podglada mi brzuszka...chyba tez sie wciąga w nasze rozmowy 😁 😁 😁 😁 😁
Amelio jak to pierwsze zwolnienie i takie krótkie to nie sadze by ZUS się doczepił. Jest mnóstwo osób którzy ciągną zwolnienie po kilka miesięcy wiec to raczej nimi się zajmują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika opiekunka juz miala test 😉 co prawda Wojtus byl marudny u niej na rekach,ale u mnie i u męza tez byl bo byl bardzo spiacy mamy jeszcze do niej kilka razy wpaść się pokazać zeby mały ją bardziej poznał choc wiadomo 2 miesiace to duuuuuuuuzo czasu i dziecko juz teraz rozpoznaje znajome buzki i glosy wiec z czasem bedzie jeszce trudniej,ale coz musimy to przetrwac nie ma wyjscia 😮 😮

hi hi to pozdrowienia dla Mężusia 😜 jak nas podczytuje
śliczny suwaczek i Gabrysia słodziutka

Ja nie ogladałam ani razu Tanca z Gwiazdami ☺️ ☺️ tej edycji wiec jest mi to obojetne, za to mam talent śledziłam kazdy odcinek i tez nie jestem za tym, zeby byli sami wokalisci/stki ale coz w koncu to My widzowie wybieramy TAlent 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi no mam nadzieje ze Wojtus zaakceptuje swoja opiekunkę. Ty pewnie będziesz się bardziej stresować niż on, myśleć co on teraz robi czy jest wszystko oki...no i będziesz tęsknic jak każda z nas jak tylko nie ma przy nas naszych dzieci.
PS: pozdrowienia od męża 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się strasznie boję tego rozstania, tym bardziej że my planujemy oddać Tymka do żłobka. Nie wiem czy tam jest możliwość zapoznania dziecka z nowym otoczeniem i paniami 😞 Już sobie wyobrażam pożegnanie w żłobku, będę ryczeć jak bóbr..może męża wyślę 🥴 No ale jeszcze 10 m-cy mam na oswojenie się z tą myślą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia - super suwaczek 🙂
Eh dziewczyny, opiekunki, żłobki 😲 ja sobie tego nie wyobrażam!! Ellie - zanim Tymek pójdzie do żłobka to będzie już duży chłopak i będzie więcej rozumiał, a także będzie nieco bardziej samodzielny więc napewno sobie poradzi. Trzeba być dobrej mysli, ale ja tez bym się rozryczała 😞

No i proszę, mężulkowie nas podczytują 🙂 Mój też pare razy popatrzył, ale uznał że to bzdury i tyle.

My już po wizycie u dziadków. Było fajnie, Franek już śpi, tata w pracy a mama ma chwilę dla siebie 🙂
Odebralismy dzisiaj prezenty które dostał Franek. Powiem wam, że zastanawia mnie jak to jest z tymi rozmiarami, bo nawet firmowe rzeczy nie trzymają się rozmiarów!! Dostaliśmy dwa różne pajace z firmy Tup-Tup, i obydwa na 74, ale jeden jest wiekszy 😮 Rozumiem jak jakies niewiadomo jakie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry kochane 🙂
wlasnie bylam z psem tak sypie ze po omacku szlam do domu i chyba ze spaceru dzisiaj nici chyba ze sie poprawo troszke aura...
ja na temat zostawienia malego nawet juz nie chce gadac bo zaraz rycze i nie wiem jak to bedzie predzej sie pochoruje i zwariuje no nie moge sie przemoc w rzadan sposob i juz ale do pracy trzeba bedzie isc to pewne 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas, wczorajszy wieczór to był ni do opisania...mała obudziła się o 20.40 i już nie chciała zasnąć. potem się rozpłakała i tak już zostało.M ja zabawiał czym mógł by tylko nie płakała, właściwie to był płacz z krzykiem, już sama nie wiem jak to wam opisać. Zasnęła ok 22.50... po takiej akcji jak wczoraj odechciewa mi się drugiego dziecka. 🤢 nie wiem czy to może dziąsełka ja bolały, czy może brzuszek ja bolał...ciężko stwierdzić. smarowałam ja maścią na dziąsełka i dałam czopka...nie wiem czy to pomogło czy zmęczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
u nas biało i ciągle sypie. Chyba spacerek dzisiaj sobie darujemy, chociaż jakby przestało padać to chętnie bym się wybrała pospacerować po białej pierzynce 😉 Ciekawe jak będzie jutro bo muszę jechać do lekarza z tą ręką 🥴 i muszę wziąć Tymka ze sobą bo m. nie może wyrwać się z pracy. Chciałam jechać autobusem ale jak będzie taka pogoda to chyba tylko taxi pozostaje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! u nas też dookoła biało że wyjść ciężko o spacerze nie ma mowy takie wietrzysko ze śniegiem pozawiewało każdy zakątek wokół domu i nadal wieje. W ogóle trudno będzie gdziekolwiek się wydostać bo mieszkamy na wsi to z tym odśnieżaniem bywa różnie 🤢 a dzisiaj wieczorem jeszcze teorie mam z prawka a z jazdą jeszcze nie dzwoniła do mnie to pewnie na kursie powie kiedy co i jak. Ale w piękną pogodę będę miała początek jazdy 😜 Monica pocieszyłaś mnie z tą Twoją pierwszą jazdą bo ja też teraz nie wyobrażam sobie jak ruszę ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
U nas nocka wspaniala maly wypil o 20 kleik i kolo 22 zasnol,a obudzil sie dopiero o 6.50 🤪:woohoo 🤪oby wiecej takich nocek,ale niema co zapeszac...)fakt,ze wstalam dwa razy bo sie krecil w nocy,bo nonstop sie odkopuje bo mu za goraco,ale dalam mu smoka i spal dalej 🙂 🙂 🤪
A co do podczytywania brzuszka,to moj M. nie czyta,ale za to zawsze pyta co u was slychac,a raczej sie nie wysmiewa,bo zawsze cos sobie nawzajem poradzimy,no i jak czegos niewiem to mowi napisz na brzuszku to sie dowiesz 😎
Monia slodki suwaczek,a Gabi jak mala krolewna wyglada 🙂
Koralik super,ze maz znalazl prace niedaleko domu 🙂
Ja tez sobie nie wyobrazam zostawic Kacpra z kims,no ale narazie tak niemam z kim,a po roku sie zacznie myslec co dalej....
U nas tez sypie jak niewiem,sniegu po kolana,jakos tak sie mi swiatecznie zrobilo,swieta tuz tuz....musze zaczac piec pierniczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 😉

heh nie napisze nic nowego jak tylko pada pada śnieg . . . . 🤪
mialam dzis sie wybrac na 1-sze szczepienie 🤔 ale jakos nie miałąm odwagi wyjsc w taka sniezyce moze w srode bedzie lepiej 🤨 oby 😉
zamówiłam przed chwilą kombinezon 😉 ciut za duzy ale musi starczyc do konca zimy heheh kamien z serca mi spadl ze w koncu bedziemy miec cieplejszy kombinezon bo ta kurteczke ktora mamy tez jest ciepla,ale jak ubieram kolejna warstwe na mojego bąbla to juz sie wscieka , a ta to siup w kombinezon i idziemy na spacer 😉
http://allegro.pl/show_item.php?item=1341404589

Ircia heheh czytajac co mowi twoj maz na temat brzuszka to jakbys mojego cytowala : 😁
Zawsze mowi, a skad Ty to wiesz ?? pewnie z twojego brzuszka 😜
ale ostatnio przyznał mi racje bo tłumacze mojej mamie,ze Wojtus nie moze siedziec bo jest za malutki ona wielkie oczy 😮 😮 a 2 dni pozniej lekarka mowi do mnie i meza absolutnie dla Pani malego dziecka pozycja siedzaca nie jest wskazana a wrecz zabroniona 🙂
zazdroszcze takeij nocy 🙂
Ja o naszej wole nei pisac , ale coz . . . kiedys bedzie lepiej 😆 😆 😆

Izunia ehhh a co chcial Twoj byly Kube wziasc na spacer siłą czy co ??
i gdzie byli Twoi rodzice 😠 ??

Koralik no to super,ze maz znalzazl blizej prace bedzie mniej czasu tracil na dojazdy do domku i wiecej czasu spedzal z rodzinka

najlepsze jest to ,ze tez sobei nie wyobrazam mojego bąbla zostawic ale coz .. . powiem tak
do pracy mnie ciagnie troszke bo konktakt z ludzmi i w ogole zreszta mam fajna prace i ludzi wokoł 😆
juz teraz sie smieje,ze bede wychodzila czesciej do sklepu po sniadanie i wpadala do Wojtusia go wycałowac bo bedzie blisko mojej pracy ehh wiadomo ,ze to nie realne bo bedzie to pewnie dla niego trudne jak mama wpadnie da buziaka i znow pojdzie 😉
odpowiem tak ta Pani wychowala 3 dzieci w tym jedno swoje (nasz przyjaciel) takze mysle,ze to Ja bardziej na tym rozstaniu ucierpie niz Wojtus 🥴
dorze koniec tym smutasów 🙂 mam jeszcze 2 miesiace cudowne z moim bąblem i musze je jak najlepiej wykorzystac 😆 😆 😆 😆

kochane czy wy podawalyscie kaszke np , z bobovity z bananami ??
zastanawia sie czy jej po raz pierwszy nie podac,ale czy to bedzie odpowiedni pierwszy posiłęk dla mojego dziecka zaraz po akrmieniu tylko piersia ?? czy to za ciezkie i mam sprobowac czegos innego ???? prosze o pomoc !!!!!!! ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 🙂 🙂
My wczoraj byliśmy na obiadku u teściów i w odwiedzinkach u moich rodziców także cały dzień nas nie było w domku 😉
Kurcze ja też nie wyobrażam sobie zostawienia Emilki z kimkolwiek innym niż mój mąż... 😲 😮 🤢 Nawet z rodzicami jakoś się obawiam ☺️ Ale wiem, że prędzej czy później nas też to czeka. Poza tym mała musi oswajać się też z innymi osobami, a nie tylko z rodzicami, bo potem będziemy mieć przerąbane...Na szczęście narazie nie wracam do pracy i będę z małą jeszcze ponad rok 😉 Ale potem będę już musiała wrócić i zostawić ją u dziadków...
Monia pozdrowienia dla mężusia 😜 Mój zacny małżonek też co jakiś czas się dopytuje co tam na brzuszku hehhehe 😁 A i super suwaczek 😉
U nas tak dzisiaj sypie, że masakra 🤢 Jak ja nienawidzę zimy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi kombinezon bomba no i z Tygryskiem to tym bardziej hehe... Ostatnio tez zamowilam Kacprowi pajaca z Kubusiem ale jeszcze nie przyszedl,a jednego juz ma z kapturem wyglada w nim bosko 🙂
A co do kaszki to ja na pierwszy raz podalam kaszke malinowa z bobovity,bo niewiedzialam ze jest sama ryzowa,i na poczatek dlam tylko 50 ml,a pozniej juz normalnie bo nic mu po niej nie bylo 🙂A teraz pije jablkowa,malinowa i ryzowa z nestle ktora najbardziej lubi 🙂A co do bananowej to slyszalam ze powoduje zaparcie wiec ja sobie narazie odpuscilam....A polecam ci na noc kleik bo jest bardziej syty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi kombinezon ślicznusi 🙂 Co do pierwszych posiłków to wydaje mi się, że banany mogą być za ciężkie jak na początek...Lepiej zacząć od jabłuszka lub marchewki...
Izunia ja już nie wiem nawet co mam ci napisać dziewczyno 😞 Chybabym tego pajaca udusiła 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Eva to nocka zaliczona do przespanych, zazdoszczę 😉 Choć my też nie mamy w sumie na co narzekać bo mała kładzie się zazwyczaj spać ok 20:00 i śpi do 2-3 a potem budzi się ok 7 😉 Także jest oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi a jeszcze co do tego kombinezonu to Kacper ma taki bialy,i beznadziejnie sie ubiera bo ma jedna noge odpinana a druga nie 😞Co nie znaczy,ze tobie sie bedzie zle ubierac 😉Wogole te wszystkie kombinezony sa dla mnie porazka,bo wszystkie mu sie ciezko zaklada bo ryczy masakrycznie przy ubieraniu,nastepnym razem kupie mu kurtke ze spodniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...