Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dokladnie Ellie ma racje
IRCIA

Ja tez tak raz zrobilam bo w aptece nie mieli wszystkich lekow wiec czesc wykupilam,a czesc nei i dostalam recepte spowrotem tzn juz nie pamietam czy ona mi nowa wydrukowala cZY jak w kazdym badz razie czesc innych lekow kuipilam w innej aptece


GRATULACJE DLA TYMKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justi my tez musimy kupic opony zimowe do astry o tym juz nawet nie wspomne,narazie zostaje nam cinkus do jezdzenia bo w nim chociaz sa zimowki....
Amelio o co chodzi z tymi piastkami,jak ma byc poprawnie z schowanym kciukiem czy na zewnatrz,a co do ciemiaczka to nawet niewiem jakie ma kacper bo zawsze pediatra mowi ze jest ok 🙂
I wez sobie nie wkrecaj nie potrzebnych bzdur na zapas,a najlepiej przestan czytac cokolwiek na ten temat,bo od tych wszystkich glupot mozna sobie niezle nawkrecac,wiem sama po sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi kochana moja a moja figura to niby co? co sie martwisz 🙂 każda z nad jest piekna a inni niech myślą co chcą 🙂
Ircia hehehehehe nie 😁 nie popatrzyłam na rozmiar, chciałam wam po prostu model pokazać 😉 hehehehe 😁
Leci czas, oj leci...... czasem chciałabym zeby leciał szybciej..... ale czasem zeby stanął w miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IRCIA- nasze dzieciaczki powinny już mieć otwarte rączki,wiadomo czsem będą zaciskać ale powinny mieć kciuk na zewnątrz. Moja Hania zaciska czasem z kciukiem wewnątrz.
Masz racje- lepiej nie szperać w necie. A ja zawsze tak głupio robie i później żyje w stresie.
Muszę trochę odpuścić.

A teraz bez zimówek jazda musi być masakryczna. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko, jeśli chodzi o to ciemiączko to sprawdziłam jakie miał Tymek na początku no i nieumyślnie ale trochę Cię okłamałam wczoraj ☺️ bo teraz ma 1x1, a w 6 tyg miał 1,5x1,5 więc jakoś szybko mu nie zarasta...zresztą pediatra nic nie mówiła to sobie nie wkręcam 😉
Ja trochę opanowałam się z tym zamartwianiem się i wyczytywaniem różnych schorzeń w necie. Na początku podejrzewali u Tymka obniżone napięcie mięśni to zaczęłam czytać i sobie wkręcać i płakałam prawie całymi dniami (fakt że było to w połogu jeszcze). Okazało się że wszystko było ok a ja się tylko niepotrzebnie denerwowałam..więc teraz podchodzę z optymizmem do wszystkiego co słyszę i czytam 🙂
Uciekam szykować siebie i Tymonka.
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMELKA nie wkrecaj sobie jakis pierdół
to co Ja, Edytka, Ann tez mamy sie martwic bo chodzimy na rehabilitacje ?? bzdura
pamietasz jak ostatnio pisalas ,ze to takie MODNE
jak twoj syn byl mały za pewne cos by teraz tez wynaleźli a wtedy nawet na to nie zwrocili uwagi
GLOWA DO GORY NIE MARTW SIE

no i brzdac zasnoł wiec jestem tylko w biegu sniadanko zrobie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok zjem z wami sniadanie 😜
jak jeszcze ktoras jest ??

na dzi obiadek gotowy bo wczoraj miesko przyprawilam , ziemniaczki obralam i czekalam na meza . . . ale jakos mialam dzien doła on przyszedł poirytował mnie . .. chcialam go najlepiej wysłac na marsa
wiec zjedlismy tylkko rosół i tym sposobem obiad zostal na dzis 😆

hehe to nic ,ze jak juz sie pogodzilismy to o 21 jedlismy pizze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze jestem 🙂

mnie też ostatnio M. wkurza.
przychodzi, po całym moim okropnym dniu, i pyta: skąd masz chleb? ja cisza...... a on: byłaś w sklepie? (ja w myślach no nie k..... sam przyszedł) ale cisza..... a on: skąd masz kupiłaś?
o ludzie myslałam ze go udusze.....
hehehehehe
nic mnie tak nie wkurza jak jego chore idiotyczne pytania..... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Michalindziorku ci mężczyźni
widze każdy to moglby sobie reke podac 🥴

szkoda słow czasem
Ja wlasnie podczytuje grudniooweczki ☺️ ☺️
hehe bo wspominam stare czasy jak to bylo u nas z tym oczekiwaniem n askurcz, czop itd 🙂

IRCIa a jak tam twoje plany przeprowadzki do tesciowej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindziorku u ciebie to troszke inaczej bo masz 3 bąbelków w domku Ja w ogole podziwiam cie codziennie nie wiem jak ty sobei z tym wszystkim dajesz rade dla mnie szooooooooooooook

a jak tam zalatwianie w ADM -cji waszego nowego M ??
chcecie sie zamienic z kims czy po prostu ze wzgeldu na wieksza liczbe domownikow ubiegasz sie o wieksz od obecnego ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja wynajmuje teraz prywatne,ale bez meldunku,bez niczego, a płace kupe kasy......
staram się o jakiekolwiek, byle większe od tego.... i w miarę normalne warunki.....
ale jakoś im się nie spieszy 🤨
a do rodziców nie mogę wrócić, pewnie by się zgodzili, nawet na pewno, sami mi to proponowali, ale wole mieć ciasno, niż siedzieć w taki syfie, dosłownie i w przenośni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa no to Michalindziorku wspolczuje kurcze nie wiem jak jest u was w miescie
czy nie mozecie sie starac o mieszkanie komunalne ?? jest jakas lista u nas np dosc dluga by je otrzymac ,ale ludzie dostają

wiadomo w kazdym miescie jest inaczej .. .
Ja pracuje w administracji, ale mieszkanie mam z innego miasta i na kredyt 🥴 no i po generalnym remoncie ehhh wszystko jest tak jak chcialam a mimo wszystko chce jak najszybciej stad uciekac . . . neistety moj m. stwierdzil,ze 5 lat musimy tutaj pomieszkac . . . no to mieszkam dalej . . . . a pozniej mam nadzieje,ze uda nam sie stad wyprowadzic .. . przy kupnie drugiego miejsca bede juz madrzejsza 🤔 🤔
choc to na razie marzenia zobaczymy co z tego wyniknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj babelek najedzony zjadl pol deserku jabluszka i wypil 120 mleka a,teraz cwiczy przewroty na kocu,narazie opanowal przewrot z plecow na brzuszek,z powrotem sie przewinac jeszcze nie umie hehe...a ile sie przy tym na wkurza,teraz to juz na sekunde niemozna go zostawic samego.....
Justi narazie zostajemy u mnie zakopalismy chwilowo topor wojenny,a z mezem narazie nie poruszam tematu przeprowadzki chociaz on by chcial,ale mi sie tam wogole nie usmiecha isc,a tak pozatym co w swoim domu to w swoim,a tam pewnie czulabym sie jak intruz i jeszcze dodatkowo z ta kobieta bym mialabym caly dzien byc sama poprostu nie wyobrazam sobie........ 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Michalindzior nie trac nadzieji moze wam przyznaja niedlugo mieszkanie,a ilo pokojowe macie teraz mieszkanko???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh mój książe się obudził
muszę mu zmienić pampersiaka
zresztą się juz nudzi

ehh i nadal co godzine wstaje w nocy po prostu masakra . . . niewiem czy on taki głodny czy taki przytulas ,ale mam kolejna noc dość
nie ma mowy zeby spał w łóżecku bo co chwile musialabym wstawac i go wyciagac i wkladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...