Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze dlatego ja cieszę się, że udało mi się przekonać Emi do picia Nutramigenu, który jest jeszcze gorszy od Bebilonu Pepti...
Złota zasada: próbować, próbować, próbować...Może jak Gabi często będzie dostawać bebilon przemycony właśnie z kaszką (najpierw w bardzo małych ilościach, tak żeby był prawie niewyczuwalny) to wkońcu się przekona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
my juz po lekarzu,Kacper ma jeszcze dopisane cztery zastrzyki,mam nadz ze po nich juz bedzie ok 🙂
U nas kolacja walentynkowa udana,wypilam kieliszek wina i padlam ze zmeczenia od razu zasnelam hehe... 🙂
My tez wlasnie jestesmy na etapie wyboru fotelika musze dzisiaj zamowic,i niewiem na ktory sie zdecydowac,ale i tak okroilam juz oferte tylko do 2 modeli,a niewiem ktory i jaki kolor
pokaze wam
http://allegro.pl/coneco-fotelik-zenith-9-25kg-5xgratisy-okazja-i1446303773.html albo ten http://allegro.pl/nowe-foteliki-samochodowe-coneco-atos-9-25kg-2011-i1449824691.html
Sto latek dla Lenci 🙂[color=purple][/color]
Monia Gabi sliczna,i jakie ma juz zebusie 🙂Kacper ma troszke mniejsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko dobrze kombinujesz 😜
Ja swoj wozek zostawiam dla kolejnego bobaska 🙂 🤪 🤪 🤪

Ircia masz racje lepsza pupcia pokuta niz antybiotyk na pewno szybciej dzialaja zastrzyki poza tym nie trzeba sie meczyc by dziecko je zjadlo i nie wyplulo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja ci dałam oklaska, bo tak łyso jak masz tylko jeden heheh 😁
Ircia my myśleliśmy nad czymś takim:
http://allegro.pl/graco-wozek-spacerowy-mirage-4-gratisy-promocja-i1432829974.html
Ale jeszcze zobaczymy co jest ciekawego w komisie, bo może uda nam się coś lepszego wyhaczyć 😉 No i w Smerfusiach u nas w mieście też musimy się rozejrzeć 😉
Najważniejszym kryterium u mnie jest mała waga i możliwość regulacji oparcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciągną nam się choroby okazało sie że u starszej problemy z apetytem mają związek z infekcją układu moczowego ma leki antybakteryjne morfologia podobno jest ok mam radę na przyszłosc dla siebie o dla Waszych dzieciaczków róbcie badania moczu i krwi Waszym dzieciaczkom nigdy bym nie zgadła bez badań że to układ moczowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i zakupilismy jerdnak ten czerwony kolor http://allegro.pl/fotelik-coneco-zenith-armor-9-25kg-mega-promocja-i1445238519.html ogladalam takiu nas i kosztowal w sklepie 380 zl i nawet fajna mial ta pozycje nachylenia,a jednak wole ten do 25 kg,bo do 18 to sie jakos nie oplaca bo teraz juz wazy prawie 10 kg...
Edytko spacerowka super i napewnolekka a to duzy plus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też widziałam ten fotelik, który wybraliśmy w sklepie i fajnie się nachyla, a tak jak Ircia mówi, będzie na dłużej 😉
A do komisu jedziemy jednak jutro, bo dziś mają nieczynne 😞 Ehhh...ale za to babka mówiła M. przez telefon, że mają na stanie dwie fajne spacerówki za 200zł więc może tam uda nam się coś wybrać 😉 A jak będzie w dobrym stanie to czemu nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
My dzisiaj od rana byłyśmy załatwiać sprawy związane z urlopem wychowawczym z mopsu bo się kwalifikujemy żeby go dostać ale trzeba trochę papierków złożyć i latania miałam dzisiaj trochę i jak się okazało to w kadrach mi babka źle skreśliła na zaświadczeniu i muszę iść jutro do niej żeby mi to poprawiła, dobrze tylko jest fakt że mamy wszystko po drodze to znowu zaliczymy spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...