Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My też na szczepienie idziemy w przyszłym tygodniu (wzw i pneumokoki).
I idą nam dwie dolne jedynki 🤪 W końcu.
Dziewczyny mam problem. Wracałam z dziećmi z przedszkola (dosłownie 10 minut idziemy) i młody chyba nos sobie odmroził. Nic nie mówił żeby mu zimno było ale pojawiły mu się na czubku nosa rozszerzone czerwone naczynka. Wygląda to okropnie. Znacie jakieś sposoby na coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas szczepienie teraz pod koniec maja także mamy na razie z tym spokój 😉
Amelia niestety nic mi na ten temat nie przychodzi do głowy 🤢 poklaskałyście i ja nie mam teraz szansy odwzajemnić... może później mi się uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała od 1,5 godz strasznie rzyga. Ma już pusty żołądek bo resztki obiadu też poszły 🤨 Nawet po wodzie wymiotuje. Pomiędzy tymi atakami jest wesoła. Najpierw myślałam,że może to przez ząbki ale teraz myślę,że może jakaś wirusówka się rozkręca.Trochę jestem przerażona tym że noc się zaczyna.Mała o tej porze zazwyczaj już śpi ale boję się ją kłaść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej doczytam was jutro bo dzis jestem padnieta jak mops wlasnie leze w lozku i pisze z telefonu-gorzej z czytaniem! dzis w nocy mlody jak sie obudz to zasnol po 3 godz i non stop gadal myslalam ze zwariuje!ogolnie przez caly dzien byl okropny caly czas sie podnosi i chcialby tylko stac na nozkach! amelio dawaj malej duzo pic,ze tez te cholerstwo sie musialo do was przyplatac,biedne te nasze lipcowe babelki!a my jutro mamy ostatni zastrzyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech, Monia, co ja bym dała za pobudki o 6:57 😉 Mój ostatnio wstaje ok. 5:30 😮
Idziemy dziś kilka ulic dalej do poradni rehabilitacji, która się do nas niespodziewanie odezwała (w ramach NFZ). Sprawdzimy, czy nadal jest wszystko ok, w razie czego będzie blisko, więc nie chcieliśmy stracić szansy i idziemy mimo że rehabilitantka do której chodziliśmy prywatnie, powiedziała że już nie trzeba. Mam nadzieję, że tu też będą tak uważać.
Zdrowiejcie wreszcie, choraczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć! Noc minęła spokojnie. Wymioty były od ok 18ej i po 20ej były ostatni raz. Wymiotowała wszystko co podałam.Wiem że dziecko należy poić bardzo małymi ilościami bardzo często (np łyżeczka co 5 minut) tak jej dawałam i jak się tylko trochę wody uzbierało w żołądku to nią wymiotowała.Ale w końcu się uspokoiło. Zasnęła mi na rękach i tak ją jeszcze ok 2 godzin trzymałam i przez sen po troszku wody jej dawałam. W nocy zjadła 2 razy mleczko, ale w mniejszych ilściach niż zawsze. Rano zrobiła 2 luźne kupy. Poza tym miała 38stopni i marudzi. Temperatury nie zbijałam i spada. Może przez te zęby które na raz się zawzięły żeby wyjść? Normalnie mam już wszystkiego dość 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...