Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
STO LAT DLA LENKI!!! 😘 😘 😘 😘 😘

Monia- Gabi jest cudna 🙂 A fotografa też nie mieliśmy. Sami robiliśmy zdjęcia.
Edytka- a czemu już spacerowkę chcecie kupić? Nie mieliście trójfunkcyjnego wózka?

Ja dzisiaj byłam z małą w przychodni na kontrolnym usg (nereczki już są cacy 🙂 ) i na pobraniu krwi z p[aluszka ( mała cały czas się śmiała). Mam już wyniki w necie i spadła jej hemoglobina do 10,5 czyli wracamy do żelaza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka mamuńki moje 🙂
nie ograne wszystkiego, ale staram się doczytywać na bierząco.
jak tam po walentynkach?
ja dostałam od męża badylki, kolację na mieście i auto ☺️
i na fryzjera ☺️


no i mamy czwartego zęba, więc są już dwie górne jedynki i dwie dolne 🙂

i tyle z mojej weny 🤨

sto lat dla wszystkich solenizantów i zęboszków i chorowitków od ciotki gapy ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak dla mnie bebilon pepti nie jest az taki zly.

monica kup humane SL na probe,kosztuje ok 15zl i jest prawie bez smaku,mojej na tym poszlo picie z butli a teraz pije juz mieszane z isomilem, ktore jest bardzo slodkie ale mialam 2 puszki i trzeba bylo wypic a wczesniej tez mieszalam wlasnie z bebilonem bo tez mialam kupione.jak zacznie juz pic to pojdzie z gorki i bedziesz mogla zmienic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko zgadza się, mamy trójfunkcyjny wózek, ale spacerówka w nim jest beznadziejna, podnóżek jest niby prostowany, ale jest na rzepach, które wogóle nie trzymają i podnóżek spada. Poza tym jest za ciężka, a my w bloku nie mamy windy tylko na drugie piętro trzeba zasuwać po schodach, więc jak sama wychodzę z małą na spacer to muszę się nieźle napocić...Dlatego chcemy sprzedać cały wózek i kupić lekką spacerówkę i fotelik samochdowy bo z tego Emi już wyrasta 🙂
Niestety jak byłam w ciąży to na wiele rzeczy nie zwróciłam uwagi, bo zwyczajnie nie byłam doświadczona, a teraz już wiem na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze wózka 😉 W tym naszym gondola i zapinany do stelaża fotelik były super, bardzo sobie go chwaliłam, ale teraz kiedy Emi już swoje waży i wózek też jest dosyć ciężki to robi się problem...
Michalindziorku gratulacje dla Sewcia z okazji kolejnego zębolka, idzie chłopaczek jak burza 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki!

OLUSIU- bosssski zębaty ludek 😁

MICHALINDZIORKU- coś rzadko gościsz na forum 🤨 Jak z jedzeniem, co z pracą? Mąż dał Ci autko? 🤪 No to miał gest 🤪

Co do spacerówki to ja nie muszę wnosić po schodach dlatego zdecydowałam się na ciężką z dużymi kołami. Jak mieszkaliśmy kiedyś na 3 piętrze i nie byłam w stanie wnieść wózka synka na górę to też szybko zmieniłam na lekką spacerówkę i wtedy spokojnie śmigałam do góry. Chociaż jak miałam jeszcze zakupy to w sumie tak łatwo nie było 🤔

Moja młoda dostała chyba pierwszy raz uczulenia 😲 Ma czerwone policzki (wieczorem są gorące) i tak: ostatnio zmieniałam krem na mróz i dostała deserek owoce leśne z jogurtem (niby od 7 miesiąca). Odstawiam krem i oczywiście deserku takiego już nie dostanie, ale boję się czy jej czasem nie odmroziłam tych polików 😲 nie wiem czy ten nowy krem jest dobry a ostatnio było zimno i wietrznie 😮 Smaruje jej niveą sos i trochę lepiej jest,więc zobaczymy.

JUSTI- pisałaś do szefa pismo o wcześniejsze wychodzenie z pracy ze wzglądu na karmienie? Jak brzmiało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My chyba będziemy jednak zostawiać wózek dla kolejnego bejbika, odziedziczyliśmy po znajomych dziecku Emmaljungę, taki wypasiony że sami go sobie byśmy nie kupili 😉 Niby ma już 7 lat ale jest jak nówka, ciężki jak nieszczęście ale wielka taradeja, gdyby Stasiek tylko chciał, spokojnie by jeździł w gondoli do roku. Jest bardzo, bardzo wygodny i świetnie sobie radzi na wszystkich wybojach. Spacerówka jest chyba nieco gorsza od gondoli ale przeżyjemy jakoś 🙂 No i niestety też zajmuje prawie cały bagażnik, na urlop chyba trzeba będzie wykombinować bagażnik dachowy.

Olusia, marchewkowy ludek cudny 🙂 A jakie łobuzerskie spojrzenie 🤪

Czy Wasze maluchy też już rozbrajają puzzle piankowe? Stasiek wyczaił że jak się takiego puzzla odegnie do góry (bardzo łatwo zginają się na pół jedną ręką) to wszystkie małe elementy zostają na podłodze i można je sobie zabrać do zabawy, szczególnie nadają się jako gryzaki 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My puzzli piankowych nie mamy ale mała znajduje wszystkie niedoróbki w naszym mieszkaniu. Najbardziej lubi odrywać listwy podłogowe 😮
A kąpiel jest już bardzo trudna bo mała się wyrywa by uklęknąć i wtedy dosięga rzeczy które stoją na wannie 😮
No i tak jak się spodziewałam: mała lubi bawić się autkami. Chyba zawsze tak jest jak się ma starszego brata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze nie wiecie może ile czasu idzie przelew robiony przez "Płacę z Allegro"? Bo sprzedałam książkę i facet zapłacił mi w piątek wieczorem przez "Płacę...", dostałam nawet potwierdzenie na maila, że status wpłaty jest zakończny, bo bank potwierdził wpłatę na moje konto, a ja do dziś nie mam kasy na koncie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
ja Villasowej nie lubię i przełączyłam kanał 🙂 hehe
Olusiu no muszę próbować z tym mlekiem, dzisiaj nie dałam rady ściągnąć swojego wiec zdobiłam jej gęstą kaszkę na modyfikowanym. Była słodka w miarę i zjadła z łyżeczki 🙂 zawsze to coś 😁 Vikusia tez ma duze ząbki, sliczna niunia 😁
Podajecie dzieciaczkom ryby tym co maja skazę? Bo podobno po 2 roku życia dopiero powinno si podawać, wiec ja kupie te omega med co Eva daje Kindze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aja szukam fotografa, ale za cholere mi sie te zdjęcia nie podobają...to znaczy studyjne bo plenerowe sa sliczne a my chrzest robimy jak jest zimno a nie w lato. Chciałam pojeździć i poszukać czegoś ale mężuś po mechanikach jeździ bo moje auto przeglądu nie chce przejść. Kurna juz 700 zł poszło w nie a jeszcze nie koniec, odłożyliśmy 1000zł na chrzest i poszło w to pierdzielone auto...normalnie mam takie nerwy ze szok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta z tego co wiem, to powinnas miec chyba od razu kase na koncie tzn,nie wiem jak jest z place z allegro czy tam tez masz wejscie na to konto,ja mam cos podobnego paypal i jak przez to place to od razu ktos ma kasew na koncie paypal a potem albo sam robi przelew na swoje konto albo ma automatycznie i wtedy to twa tyle ile zwykly przelew,z tym, ze wlasnie na paypal juz sa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi się że przy Płacę z Allegro kasa jest dopiero po kilku dniach. Tzn. ja sama nie sprzedawałam nic, ale jak kupowałam szatkę na chrzest dla Staśka, sprzedający miał napisane żeby nie robić tego w ostatniej chwili bo on wysyła dopiero jak dostanie kasę a kasa przez Płacę z Allegro jest po przynajmniej 3 dniach a nie prawie od razu jak przy zwykłym przelewie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
płace z allegro to taki ich chwyt tak naprawde to im się wpłaca na ich konto a ty musisz w ustawieniach swoich zaznaczyć zleć wypłate i wtedy wypłacają ci na twoje konto w banku i trzeba czekać ja czekałam tydzień czasu ,Z jedenj strony to i może fajne ale mnie się niepodoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...