Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze cos mi sie co chwile sam komp wylancza wrrr...nic nie moge napisac,co napisze to dupa skasowany post,,,,,,
Edytko tez widzialam Emi przez chwile,slodka laleczka 🙂
A dziekujemy slicznie za wczorajsze zyczonka 🙂
Wiktorku wszystkiego naj naj sloneczko ty nasze 🙂
A u nas Kacper wziol ostatni zastrzyk,i jutro do kontroli,ale nieciekawie to widze bo nadal mu chrabaszczy w oskrzelach,ale kataru juz prawie niema no i sporadycznie kaszle,zobaczymy co nam jutro lekarka powie.....
Olusiu super prezent ci maz zafundowal 🙂Ja dostalam bukiet roz i tort smietankowy w ksztalcie serca 🙂A niestety nic mojemu M nie dalam bo nawet przez ta chorobe nie mialam czasu nic kupic,pozniej mu to wynagrodze 🙂A na wieczor szykuje romantyczna kolacyjke 😉
Eva wspolczuje z powodu babci,ale tam juz napewno jest jej lepiej bo jest ze swoim mezem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EHH KOCHANE DZIECIACZKI, CIOTKA SIE KIEPSKO CZUJE ALE PAMIĘTAŁAM

DUZO ZDRÓWKA DLA STASIA I KACPERKA Z OKAZJI WCZORAJSZYCH 7 MIESIĘCY I DLA WIKTORKA Z OKAZJI DZISIEJSZYCH 7 MIESIĘCY.....:*

Justi dam znac jak cos znajde

Eva przykro mi trzymaj sie i duzo zdrowia dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff Emi właśnie sprezentowała mi histerię 😮 Nakarmiłam ją i teraz śpi...Kurcze jadła niecałe 3 godziny temu a zachowywała się jakby nie jadła rok 🤢 Głodomorek heheh 😉 Wogóle od jutra muszę jej zacząć podawać kaszkę...ostatnia próba skończyła się boleściami brzuszka i zbitą kupką ale teraz Emi dużo więcej się rusza więc spróbuję ponownie 😉 Jakby co to znów odstawię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie chuj z Walentynkami 😞 😞 Dostałam ecru różę, ale niech ją sobie w dupę wsadzi. Jest jeszcze cos w lodówce ze słodkosci, nie wiem co bo miałam nie zagladac, ale juz mnie to nie interesi... 😞 😞 😞

Ircia - niech Kacperek nie robi numerów i niech zdrowieje 🙂

Izunia - dobre i 500zł. Ja w tej chwili nie mam ani złotówki i nie wiem jak to będzie dalej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz znów nie gotuję bo jak podawałam jej ziemniaka gotowanego przeze mnie to po pierwsze nie chciała jeść a po drugie i tak ją obsypywało. Teraz podaję słoiczki, od paru dni brokuły są na talerzu i małą też obsypuje 😮 Ale przestałam się tym jakoś szczególnie przejmować, bo nie jest to jakaś wielka wysypka tylko parę pojedynczych kroteczek więc jest to tylko reakcja na coś nowego...Bo jakbym miała traktować to jak alergię na jakiś produkt to wychodziłoby na to, że Emi jest uczulona na wszystko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu,a czemu ci dal ecri roze nie pomyslal ze czerwona sie daje faceci...pewnie taka byla to akurat kupil 🙂A do wieczora jeszcze daleko i napewno je milo sedzicie 🙂A co do kasy to cie rozumiem bo ja tez juz od roku nie posiadam wlasnej tylko na utrzymaniu meza,niby to wspolna kasa,ale swoja to swoja kupujesz co chcesz i sie nie pytasz,a jak ja juz slysze a po co ci to czy tamto to juz mnie szlak trafia... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko dobrze,ze jej dajesz bo tak jak mowisz w koncu nic by nie mogla jesc bo od wszystkiego by ja wysypywalo,a poprostu organizm musi sie przyzwyczajac do nowych smakow i nawet jak dajesz ta potrawe po ktorej ma najwieksza wysypke to jest prawdopodobienstwo ze np przy 10 razie jak jej podasz to jej nic nie wyjdzie,tak gdzies ostatnio czytalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘WIKTORKU wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘


u nas dzis chyba tez nici z Walentynek maz w pracy do 17 a ze my z Wojtusiem mamy teraz autko wraca autobusem bedzie wiec po 18 pozniej podam mu (mrozona pizze) nie mam nawet wozka zostaje od pon-piatku u niani by wyskoczyc i cos mu kupic wiec z malutkim jestem uziemiona w domku
wiem,ze na piatek zaplanowal romantyczna kolacje w restauracji no nic zobaczymy 😉 czekam wiec do piatku 😉
moze Wojtus pozwoli nam sie troszke soba nacieszyc wieczorkiem ☺️ ☺️ zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi nie miała kolki tylko nie mogła wycisnąć zbyt zbitej kupki i przez to płakała z bólu, ale mam nadzieję, że teraz skoro już raczkuje a nie leży, to uda jej się tą kaszkę łatwiej przetrawić 😉 A poza tym wtedy podałąm jej Sinlac (kaszkę kukurydzianą) a teraz kupiłam jej ryżową, więc mam nadzieję, że ją lepiej przyswoi...Zobaczymy jutro, bo mam zamiar podać jej kaszkę na śniadanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mezus jeszcze nie wrócił z pracy a robi do 18.00. tel właczył 18.07 wiec gdzie on sie podziewa? mam nadzieje ze nic sie nie stało. ja przez swój dzisiejszy stan nie zrobiłam kolacji... 🤨 kupiłam lody truskawkowe, bita śmietanę, truskawki, brzoskwinie i kiwi.. zrobi deser bo na nic innego nie mialam siły 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...