Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olusiu, no to Viki musi teraz fajnie wyglądać t 6 ząbkami 😁 Wiesz my tez mamy taka lampkę tyle ze zielona. jestem z niej bardzo zadowolona 😁

Irciu, no to z Kacperka niezły " ukrywacz" jest hehe tez gratulujemy ząbka 😁

Izunia, jak masz taka możliwość wyjazdu to sie nawet nie zastanawiaj. Tyko czy pieniądze które teraz otrzymujesz dostajesz na konto? bo jak ci przynoszą do domu to wiesz..... moga ci je odebrać i je przewalić. Załatw to kochana.

Edytko a jakie obiadki kupujesz małej? bo moja tylko indyka wcina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Edytko, no jeden plus skazy białkowej Emi. Ja tez vie mam silnej woli i niestety moje kilogramy bardzo mi ciążą ehhh nawet w ciuchach nie mogę zamaskować brzucha...a co to będzie late?!!!

Lusia, eh widzę ze mamy podobnie, ja tez sie załamałam jak zobaczyłam swoje wcześniejsze zdjęcia...masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja daję Emi obiadki głównie z Gerbera bo mają najłagodniejszy skład (przynajmniej niektóre). Podaję zupkę jarzynową z królikiem, nieraz dodaję do tego brokułki (bo jest taki słoiczek z samymi brokułami), ziemniaczki ze szpinakiem, a teraz mam zamiar do samej zupki jarzynowej dodawać indyka. Kupiłam tez wczoraj z Hippa dynię z indykiem i zobaczymy jak mała to przyjmie...Acha i chcę też spróbować podać małej jarzynki z jagnięciną z Gerbera bo słyszałam, że jagnięcinę też można podawać przy alergii...Zobaczymy 😉
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, UŚMIECHU I SŁONKA DLA WIKTORKA Z OKAZJI OŚMIOMIESIĘCZNICY 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski ja juz zwarta i gotowa na podboj swiata hehehe,a tak powaznie to zaraz sie zbieramy z maly na kontrol do neurologa,a pozniej jazda po kiecke 😉
dziekuje w imieniu wiktorka za zyczenia
i mam pytanie do mamusiek naszych panow 😉jakie wybieraliscie ubranka na chrzest dla babli bo ja juz zglupialam to bedzie koniec kwietnia i nie wiem czy odpicowac go juz w garnitur czy jak i co na wierzchnie okrycie wybrac ☺️z gory dziekuje za sugestje i odp..buzka
acha dzis zamawiamy juz zaproszenia slubne jednym slowem przygotowania nabieraja rozmachu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde powiem wam ze moj m dostal bzika i meczy mnie o drugie dziecko 🤪 🤪 🤪 🤪hehehe mowie mu ze chyba na leb upadl teraz to nie mozliwe i ze moze zostanmy przy jednym to on ze absolutnie itp hehehe ....poki co nie mam zamiaru zaciazyc to on ze po slubie robimy drugie.........napaleniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no no kama to sie niezle maz napalil 😉
My narazie nie planujemy nasteonego,nawet nie wiem czy chce.moze za jakis czas zatesknie za bobasem ale victoria mi wystarcza.Moze dlatego, ze zawsze chcialam miec corke, gdybysmy mieli syna to pewnie za jakis czas bysmy probowali a tak to mamy juz to czego chcielismy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ohohohohoh Kama to mężuś faktycznie się napalił hehehe 😁 🤪 Ale faceci zawsze są chętniejsi, bo wkońcu to my się dziećmi zajmujemy, więc oni chętnie mogliby sobie zrobić nawet całą drużynę piłkarską 😁
Gratulacje wytrałości w diecie 🙂 Ale jak widać efekty to człowiek ma silną motywację 😉 To w takim razie koniecznie musisz kochana zamieścić jakieś swoje aktualne zdjęcie 😎
Co do dzieci to ja też narazie nie planuję ciąży 😉 Emi w zupełności mi wystarczy 😜 I tak jak pisze Olusia, może jakbym miała synka to też bym próbowała mieć drugie, bo też zawsze marzyłam o córci ☺️ 😉 A w tej sytuacji narazie nie mam zamiaru znów bawić się w porody hahahhahhahaahah 😁 🙃 😜 😎
Ja jak wczorj byłam z M. na zakupach, to na parkingu paru chłopaków jechało autem i M. śmiał się, bo strasznie się za mną oglądali 🤪 😁 Ja tego nie widziałam, ale jak mi to powiedział to w głębi duszy miło mi się zrobiło, że jako mama mogę być jeszcze atrakcyjna dla świata ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Tym bardziej, że szłam z wózkiem, więc zdziwiłam się, że za kobietami z dziećmi faceci wogóle się jeszcze oglądają 😮 😁 Nie to żebym szukała przygód heheh, ale fajnie się tak dowartościować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDYTKO czy ty juz zamówiłaś wózek? powiedz czym sie rożni xbaby slapi 2008 od 2011? bo jest duzo tańszy a chyba wygląda tak samo. a ten smarti jest tańszy w Dino niz na allegro chyba ze cos ominęłam w opisie. mnie osobiście bardziej podoba sie slapi no i rączkę ma wygodniejsza niz ten smarti.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia Slapi z 2011 ma regulowany podnóżek a ten z 2008 nie, także jak dla naszych dzieciaczków wygodniejszy jest ten z 2011. My zamówiliśmy ten model za 409zł z przesyłką.
http://allegro.pl/nowe-super-wozki-slapi-zabrze-sklep-bociek-i1502393082.html
A Smarti sobie zaraz obejrzę bo jeszcze nie widziałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tez mam taki zdanie co ty na temat smarti, ten slapi jest delikatniejszy.A ty zostałas przy tym rozowym? bo mnie jeszcze podoba sie ten czerwony i nie wiem który wybrac. A zamówię go po chrzcinach...moze ty wcześniej dasz mi opinie na jego temat, bo chyba juz go dostaniesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak ja zamówiłam różowy, a powinnam go dostać najpóźniejw środę bo dziś wpłacam kasę 😉 Także napewno podzielę się opinią 😉 ten czerwony tez mi się podoba 🙂 I jeszcze jakby ten turkusowy był taki jak różowy tzn cały czarny ze wstawką turkusową to też byłby fajny 😉 A cały turkusowy juz mi się nie podoba...
Wogóle dziś zgadałam się z koleżanką (mamą 13-miesięcznego synka), że też zamówiła ten wózek 🤪 A wogóle się nie zgadałyśmy wcześniej heheh. Ona zamówiła w piątek a ja w sobotę 🤪 Tylko też go jeszcze nie dostała, może dziś albo jutro jej przyjdzie. Ona zamówiła pomarańczowy...mnie się ten nie podoba ale to kwestia gustu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj widziałam babkę z tym wózkiem z markecie i naprawdę mi się podobał, ale jak chcesz to pewnie, że się przejedź, zawsze to sama indywidualnie ocenisz, czy ci się podoba, czy jest dla ciebie funkcjonalny. Bo wiadomo, że każdy szuka w wózku innych cech, które w jego przypadku będą trafne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dla mnie jest juz za późno bo zamówiłam, ale narazie nie przywiązuję większej wagi do tych opinii, bo możliwe, że ci ludzie mieli poprostu pecha i trafili na wadliwe egzemplarze..Wkońcu jak ktoś jest niezadowolony z jakiegoś produktu to szuka na necie gdzie by tu umieścić złą opinię na jego temat, a jak jest się zadowolonym to się o tym nie myśli...Nie wiem takie jest moje zdanie, sama przetestuję już wkrótce ten wózek i sie przekonam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poza tym czasem konkurencja chce zepsuć innym opinię...
Moim zdaniem trzeba podchodzić z dystansem do opinii na necie, bo tak naprawdę nie wiemy kto je pisze...
Oczywiście jak przyjdzie mi wózeczek to podzielę się z tobą moją opinią i wtedy zadecydujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...