Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monica ja jak przestalam mala karmic to sie doslownie rzucilam na czekolade bo mala ma alergie to dlugo nie moglam jej jesc, no i mi sie przytylko do 73-74. Od kad jestem na tej diecie(od poczatku marca) praktycznie codziennie jest pare gram mniej i to bardzo motywuje a ta dieta wcale nie jest straszna,juz nawet bez chleba jakos sobie radze 😉
W koncu dzis zobaczylam 69 i jestem szczesliwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czeeeeeść 😉
Olusiu ale ci się udało z tym wózkiem 🤪 Pozazdrościć 🙂
Monia a dokładnie którego robicie chrzest?

My wczoraj wieczorkiem oglądaliśmy Paranormal Activity i powiem wam, że chyba nigdy aż tak się nie bałam na filmie 😲 🤢 Polecam dla ludzi o mocnych nerwach...A jeszcze jak na złość wypadała moja nocka więc troszkę miałam pietra jak wstawałam z łóżka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

Amelko Hani ajuz zrozumiala do czego sluzy nocnik ?? oj to jestem pod duuuuuzym wrazeniem siuper 😉 ,my jeszcze nawet nocnika nei mamy ehehh ale Wojtus nei siedzi jeszcze sam stabilnie
dzis znow rehabilitacja mam juz jej dosc 😞 ale coz jak mus to mus

Edytko gratuluje dla Emilki kolejnego zebolka 🙂

Monika to przygotowania do chrztu teraz juz pelna para u ciebie 🙂
ehh pewnie jzu chcialabys miec je z glowy ?
Ja jzu po mal,u mysle nad roczkkem tez nie wiem jeszce jak to zrobic bo restauracja w ktorej mialam zarowno swoj slubb jak i chrzciny sie spalila (podobno bylo to podpalenie ) ehh
wiec moze roczek zrobie w domku no nic zobaczymy jeszcze troszke czasu 😉



c.d.n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Wracam po przerwie 🙂
Najlepszego dla wszystkich zaległych jubilatów z ostatnich dni 🙂
Na szybko chciałam się tylko pochwalić, ze wysypka u Staśka w odwrocie, wszystko wskazuje na to że uczulił się nie na jedzenie, a na puzzle i panele piankowe! Zdemontowaliśmy i wysypka zaczęła schodzić bez żadnych mocnych leków (tylko smarujemy tłustą robioną maścią z witaminą A). Jeszcze trochę jest, ale bez porównania mniej niż było i z każdym dniem coraz lepiej. Pewnie to jeszcze trochę potrwa, bo prawdopodobnie w powietrzu to wszystko jeszcze fruwa i siedzi w organizmie, ale ważne że już z górki na razie. No ale wizyty u alergologa (koniec marca) na razie nie odwołuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My roczek planujemy zrobić u moich rodziców na podwórku w altaneczce 😉 O ile oczywiście pogoda dopisze 😉 Zrobimy grillka, zamówimy torcik i będzie git 😜
Ann no to ekstra, że jednak to nie jest alergia pokarmowa 🙂 Cieszcie się 🙂 🙂 🙂
My sobie dziś spacerek darujemy bo strasznie wieje i jest zimno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka my też mamy podobne plany co do Kingi pierwszych urodzin oprócz tego moi rodzice zamówili już msze w pierwszą rocznice urodzin także zamierzamy też ten dzień dobrze świętować oby zdrowie wszystkim dopisało no i jak pisałaś oczywiście pogoda była słoneczna 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eva duuuzo cierpliwosci ci zycze w tym przekletym zdawaniu prawka ehhh
niestety te cholery nastawione sa na zarabianie kasy i zdzieraja z nas nei dosc,ze za doddatkowe godziny jazdy tro jeszcze oplaty za egzamin

Monika pracuje w Administracji zarzadzajacej budynkami mieszkalnymi i zostalam obdarowana 2 kompuiterami bo na jednym monitorze jest proghram czynszowy, a na drugim cale bazy ehh
poki co nie uzywam okularow,ale jak bedzie kiedys nie wiem

Edytko to zroblas mi smaka na grila mmmmm ale bym zjadla taka kkelbaske lub miesko z grila ehh mam w domu elektryczny bede musiala pomyslec nad jakims takim obiadkiem 🙂 w tym tygodniu

Ann no to dobrze ze zdiagnozowalas Stasia i to nie reakcja na jedzonko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, polecałam Wam kiedyś kaszki Zdrowy Brzuszek Nestle. Właśnie się dowiedziałam, że jedna z nich: ryżowa z marchewką została wycofana z produkcji ze względu na nikłe zainteresowanie. Wyprzedają już tylko zapasy. Ja strasznie żałuję, bo tę kaszkę Stasiek je bez pudła a wszystkie inne trzeba mu wciskać z różnym efektem (w miarę je jeszcze 8 zbóż z tej samej serii). Prawie nigdzie już ich nie ma, robię zapasy, ale za dużo i tak się nie da bo mają termin ważności do sierpnia 2011. Jeśli któraś z Was ich używa, zaopatrzcie się też bo zaraz znikną.
Zniknąć mają też Misiowe ogródki (kaszki warzywne) - powód ten sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.youtube.com/watch?v=7h5HmBZqzD8

to moja mala jak kreci lepkiem, cos ostatnio jej sie to spodobalo i tak kreci jak raczkuje albo jak stoi i chyba jej sie w glowie kreci bo zaraz sie chichra, tak to smiesznie wyglada, ze musislam nagrac choc na zywo lepiej to wyglada bo jak zobaczyla tel to juz nie chciala za bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich byłych i obecnych solenizantów!!

Ja tez zaczęłam sie "dietytować", ale nie stosuję zadnej konkretnek diety, tylko swoją własną, polegająca na ograniczeniu jedzenia, ograniczenia cukru i innych niezdrowych rzeczy, a dodatkowo jakieś drobne ćwiczonka i spacery z Franiem 🙂 Niestety mam tendencję do tycia, ale równie szybko chudnę, więc jestem dobrej myśli 🙂

No i Franek zaczął raczkować, po prostu, tak nagle 🙂 R posadził go przedwczoraj na podłodze, a mały sobie pogalopował 🙂 🙂

Menu na chrzciny mam juz ustalone, tort mniej więcej też wiem jak będzie wyglądał, tylko musimy wybrac smak.

Elunia - masz rację co do tego zasiłku, ale w pośredniaku wprowadzono mnie w bład. Pracują tam same stażystki, więc może sie jej pomyliło. No i przepraszam, że was wprowadziłam w błąd ☺️

Olusia - miałaś szczęście z tą spacerówką 🙂 Ja też mam po kims odziedziczyć, ale narazie korzystam z tej co mam. A Viki słodziara i fajnie kręci ta główka, widać, że jej się podoba 🙂

Izunia - tez jestem zdania, że wymyśliła ten wyjazd na poczekaniu. Kretynka jedna.... 😠 Wie, jaką masz sytuację, i nie podchodzi poważnie....

Nie wiem, co chciałam napisać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajnie Iza że znalazłaś to forum zawsze w ten sposób masz więcej wsparcia i lepsze wzajemne zrozumienie ale mam nadzieje że tym samym przez nie nas nie opuścisz!!!
Lusiu gratulacje dla Franusia !!! to teraz go pewnie wszędzie pełno! Kinga chociaż nie raczkuje to pełza bez problemu i bez tego wszędzie jej pełno bo bardzo dobrze sobie z tym radzi! i bardzo się z tego powodu cieszę bo odkąd tak się przemieszcza potrafi dłużej sama się zabawić na podłodze - w końcu ma już trochę więcej samodzielności!< bierze to co chce > 🤪 a skarpetki z szuflad wyskakują w mig na podłogę.A jaką przy tym ma radochę 😁
Ann co do tych kaszek to my właśnie kupowaliśmy ale te z ośmiu zbóż czy coś takiego a z marchewką nie widziałam 🤢 .. nawet nie wiedziałam że taka istniała ☺️ gdzieś musiałam przegapić ten wątek ☺️ bo bym pewnie też ją wypróbowała.
Olusia Viki jest przesłodka!!! To teraz pochwalcie się nam dziewczyny filmikami jak wasze szkraby raczkują !!! i pomyśleć że wszystkie są z jednego miesiąca w końcu Tymek dla nas również bez wątpliwości 😜 a jak każde inaczej w różnym tempie i sposobie się rozwija!
Justi po powrocie do domu to pewnie nawet spojrzeć na komputer Ci się nie chce!
U nas już oczywiście po kąpieli i kolacji Kinga smacznie śpi 😉 i ja mam upragnioną chwile dla siebie !! o chwilo trwaj 😁 miłej nocki 😘 buziaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia super, że odnalazłaś forum, na którym porozmawiasz z osobami w podobnej sytuacji, wkońcu kto lepiej zrozumie co czujesz...Ale nie zapominaj o nas 😉 My też chętnie cię wysłuchamy i doradzimy jak będziemy umiały 😘
Lusiu gratulacje dla Frania za postępy 🙂 I witamy w gronie małych raczków 😁
To prawda, że odkąd Emi raczkuje to mam więcej czasu dla siebie, bo mała potrafi dłużej sama się sobą zająć 😉 Wkońcu nie nudzi się leżąc w jednej pozycji tylko może zwiedzać całe mieszkanko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, Eva, Staś też najpierw pełzał, a właściwie podciągał się na rękach i ewentualnie odbijał obiema nogami, ale nie zawsze. Potem jak zaczął raczkować, jeszcze pełzał jak mu się gdzieś bardzo śpieszyło, a teraz już tylko raczkuje (a w zasadzie maszeruje strasznie zamaszyście, podnosząc wysoko ręce i kolana). No i nieźle sobie już radzi z łażeniem na stojąco z trzymanką - łóżeczko potrafi obejść dookoła w moment. A dziś go nakryłam jak sobie stał bez trzymanki, opierając się plecami o róg łóżeczka. Zaraz potem zarył nosem w materac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...