Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiem Justi, że my stare baby przy tych naszych niektórych przyszłlych mamuskach jestesmy 🙂
A dół nie spowodowany tym, że Hanki jeszcze nie ma tylko jak zwykle chłopem ale to długa bajka, która nie kończy sie happy endem ;/ wiec nie opowiem 😁 😁 😁
Na chwile obecna dobrze mi sie leży w łóżku i póki nie mam zobowiązań mam zamiar leniuchowac ile się da popołudniu nastawie sobie tylko zupke i tyle na dzisiaj zrobie 🙂 A co kurwa niech sobie sam gotuje ............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Kaczuszko mezczyzni . .. .

moj jakis ostatnio bardzo mily cholerka az nie mam sie do czego przyczepic, ale pewnie powiem to w zlej godzinie ☺️ ☺️

oooo i przyszlam mi torba do szpitala jednak doszla wiec moge w weekend spokojnie poszalec ☺️ ☺️ zreszta taka zlozylam obietnice ze jak juz bedzi ei naroznik i torba to mozemy cosik pokombinowac hehe bo tam bylam niespokojna, a teraz juz jest wszystko no oprocz wozka, ale to pozostawie bez komentarz a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh no to Justi gówniaro jedna ja najstarsza w obecnym towarzystwie bo ja z maja 😉
Ja też sie ciesze ze zdecydowałam się na dziecko wlasnie teraz bo wczesniej nie miałam do tego głowy agdybym teraz nie podjeła takiej decyzji to nie wiem czy do 30 udaloby sie cos pokombinowac
Ide pod prysznic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi5 napisał(a):
baaaaaaaaaaardzo mlodziutkie Izunia macie po 19/20 lat 🙂

hehe jak sie doczytalam dzis was to ja poczulam dolka malego heh ze stara dupa jestem 🤨 🤨

no ja w kwietniu skończyłam 20 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a rocznik ten sam 🙂 Kaczuszko 🙂

tez uciekam bo moja druga połówka wlasnie wrocila z pracy ,a obiad w lesie trudno 😉 za wczesnie wrocil 😜 dopiero co sniadanie zjadlam hehe 🙂


do wieczorka Kochane 🙂 chłodu nam wszytskim zycze 🙂 i najlepiej to juz rozpakowania sie przynajmniej tym gotowym na wszytsko 🙂 kobietka 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć aktywne brzuszki 🙂 Wcale Wam się nie dziwie,że się niecierpliwicie. Sama przez to przechodziłam 😮 Mam nadzieję,że jak najszybciej się rozpakujecie.
Moja Hanka na szczęście pogodziła się z cyckiem 🙂 Męczące było ściąganie,karmienie butelką i tak w kółko.
Dzisiaj była u nas położna. Ściągnęła szwy- ALLELUJA!!!!Polecam Wam dziewczyny do odkażania rany krocza octenisept (nim też się pielęgnuje pępuszek maluszka).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he he siksy z nas 😉
Ja na poczatku tez myslalam,ze dziecko dopiero kolo 30 ale spotkalam mojego,zaklepalismy slub i tak w tym samym momencie pomyslelismy o dziecku,moj ciagle sie pytal kiedy bede miala brzuszek no i zaczelismy prace 😉 Ale nie zaluje,ze tak wczesnie,akurat teraz i tak w domu siedze,pieniedzy nie brakuje to bede mogla poswiecic malej duzo czasu.

A wy dziewczyny nie przesadzajcie, bo 26 lat to jeszcze nie starosc 😉Mam przyjaciolki tylko w takim wieku i powiem wam, ze czesto sa bardziej mlodziezowe niz ja:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia ja jestm z koszalina dokladnie tak jak mowisz ;-)) a twojej miejscowosci nie kojaze zbytnio w ktora to strone? Ja zamierzam rodzic w ustce poniewaz daja zzo a unas niestety nie. Choc do ustki mam ok 1,5h ;-( i roznie to moze byc ... np.jak mi wody odejda, albo skurcze beda czeste to chyba bede musiala zostac tu na miejscu...
A wy jak dziewcyzny bedziecie kozystaly z zzo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...