Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do "Och Karol" to mój m namawia byśmy się wybrali,więc pewnie słyszał tą zapowiedź Muchy 🤪 He,he.
Mojej małej zdarza się oglądać tv bo głownie spędza czas na podłodze w salonie. Zazwyczj jak są reklamy to wtedy się zatrzymuje i ogląda 🤪 I dzisiaj mała wykonała w końcu jeden prawdziwy "krok" raczkujący czyli wyciągnęła do przodu prawą rączkę i lewą nóżkę 😎 ale szybciej może dostać się do upatrzonego przedmiotu czołgjąc się 🤪
I dzisiaj także odstawiam małą zupełnie. Nie dostanie w nocy cycka, ale chyba się tym nie zmartwi bo już pokochała modyfikowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
wlasnie sprawdziłam ze moj m pracuje 14 lutego do 18.00...mam nadzieje ze nie będzie padnięty, szkoda ze nie ma wolnego bo w dzien by byly walentynki...


moze Gabi pozwoli i bedziecie miec romantyczne walentynki wieczorkiem
przyzadzisz jakas kolacje deser i bedzie milo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój m właśnie się mnie zapytał czy chce by miał wolne w walentynki bo jest taka możliwość i jak to wykorzystać ;p trzeba dobrze obmyśleć bo mało jest takich okazji ostatnio a może rodzicom by się na trochę Kingę zostawiło 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eva101 napisał(a):
a mój m właśnie się mnie zapytał czy chce by miał wolne w walentynki bo jest taka możliwość i jak to wykorzystać ;p trzeba dobrze obmyślać bo mało jest takich okazji ostatnio a może rodzicom by się na trochę Kingę zostawiło 🙃


Eva no to super, trzeba korzystać jak jest szansa a Kinga na pewno pozwoli rodzicom pobyć trochę samym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelio a moze cos malo kalorycznego znajdziesz? mam ten sam problem, tyle ze dieta bezbialkowa..

Eva no za mną ten deser strasznie chodzi.tyle ze teraz nie moge,ehhh ale musi byc super, ludzie go bardzo chwala a wiesz nawet jak beza nie wyjdzie to można zakryć śmietaną i owocami 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj MONICA może rzeczywiście jakbyś coś takiego pysznego zjadła to może i ochota by wróciła 🤪
Ty jesteś na diecie bezbiałkowej a ja białkowej! 🤪 Dobre.

Żegnam Was już mamusie. Idę do wyrka bo rano muszę z małą wstać i jeszcze czeka mnie łapanie jej siuśków 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas coś Kinga teraz co jakiś czas popłakuje przez sen czy to może już objawy ząbkowania 🤨 posmarowałam jej teraz trochę dziąsełka żelem i jakby na dole był trochę rozpulchnione albo to moje tylko złudzenia... wszystko okaże się wkrótce. To miłej nocki mamuśki ja już teżuciekam do wyrka 🙂 buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny. Nie odzywałam się, bo padamy na twarze, Stasiek nam się rozkaszlał i jest cyrk. Męczy go to kaszlisko straszliwie ale jest w sumie z tym dzielny. Dziwny ten kaszel bo nie ma żadnych objawów przeziębienia, żadnej gorączki itp, tylko mokry kaszel, dość intensywny. Jutro idziemy z tym do lekarza, bo trzeba Staśka osłuchać, ale obstawiamy że przyczyna nie jest infekcyjna. Kaszel nasila się po jedzeniu, przy leżeniu na brzuchu jest wyraźnie gorzej, ale Stasiek tylko tak potrafi spać. Wyciągnęliśmy nawet poduchę i chcieliśmy go położyć na plecach, ale był taki ryk oburzenia, że daliśmy se siana. Wydaje nam się, że trzeba go sprawdzić po kątem refluksu, ale zobaczymy co jutro powie i wysłucha lekarz. Idę do kaszlaka, dobrej nocy.
Acha, okazało się że umie pić i z butli i z kubeczka 😉 Dziś mu się po prostu chce pić więc pije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂
Ależ tu erotyczna atmosfera zapanowała 🤪 Kurcze aż mnie natchnęłyście i też muszę się "wziąć" za tego mojego M. w walentynki ☺️ 😜 🙃 My planujemy w sobotę 12 lutego wybrać się ze znajomymi do knajpki u nas na osiedlu bo organizują walentynki 🙂 🙂 🙂 A po powrocie do domku...hmmm kto wie co się będzie działo hehehhe ☺️ 😁
Ja mam osttanio ogromną ochotę, szczególnie wieczorkiem, ale jakoś nigdy nie ma okazji, albo jesteśmy zmęczeni...ehhh...trzeba nad tym popracować 😜
Zmykam się kąpać, bo M. już śpi, a ja jeszcze w opakowaniu 🤢 Buziaki i stosunkowo udanej nocy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej słonka 🙂
dzięki za gratulacje ☺️

u mnie w czasie walentynek będzie młodsza siostra bo na ferie przyjeżdża, więc Małż kombinuje gdzieś iść bo ona maluchów przypilnuje... nie powiem żebym była z tego powodu jakoś super szczęśliwa, najlepiej jakby poszedł sam ja a pójde spać.... ale może wymyśli coś fajnego i się zachęcę....

oj kąpiele wspólne to i ja lubie, czasem nam się udaje jak cała trójka padnie w miarę szybko...
jak mieszkałam z rodzicami to prosto z mostu waliłam: "idziemy się kąpać" i jakoś mnie tam nie obchodziło co sobie mama myśli... może gdyby była inna, to bym się tym przejmowała.

wczoraj tam byłam w ogole 😞 niby trzeźwi. ale jeszcze jedna akcja i będą mieli zalożoną przeze mnie sprawę o częściowe ubezwlasnowolnienie.

Sewciu w porządku.... właśnie kwęka na mnie bo go z łóżeczka nie wyciągam 🙂 gangrena mała.
buziaczki dla was wszystkich...... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane
u nas nocka dobrze, mała nadal kaszle. Szczególnie w nocy jest to kłopotliwe bo sie biedulka meczy.Ann u nas tez jest taki kaszel tyle ze przez pierwsze 3 dni była gorączka. zastanawiam sie czy te syropy co daja. Jak byliśmy u doktorowej to stwierdziła ze dziecko nie wygląda na chore, bo w tym czasie zadziałał nurofen 😲 ehhhh
Edytko no to troche sie z m rozerwiecie, jak tak dalej bedzie to niejedna mamusia lipcowa zajdzie w ciąże hahahaha no Edytko wszelkie pomysły odnośnie walentynek dawaj na forum he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...