Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej
Ale sie nam rozszalalyscie dziewczynki hehe....
Ja bym tez wyszla gdzies wieczorkiem z M. tak dawno juz nigdzie nie bylismy.....
Nawet juz mu wspomnialam,ale tym razem to on musi zaproponowac,a nie caly czas ja.....
Zreszta zlapal ostatnio jakiegos dola i juz z nim wytrzymac nie idzie,bezpszerwy ma cos do mnie,juz rzygam tym wszystkim,ciekawe jak by byl na moim miejscu tylko dziecko i dom,praktycznie nigdzie nie wychodze no i z nikim sie nie spotykam,tak zaniedbalam zycie towarzyskie,ze szok,ale na nic nie mam ochoty ostatnio,a tym bardziej nawet na seksik.... ☺️
Ja tez chora i na antybiotykach jestem,maly juz ma katar by to szlak trafil,wyje jak niewiem jak mu chce sciagnac go z nosa,narazie mu nie leci tylko go slychac jak pociaga nosem,siedzi mu tam gleboko...
Normalnie odechciewa sie zyc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
STO LAT I DUUUUŻO ZDRÓWKA DLA WOJTUSIA!!!!!!

Poza tym dużo zdrowia dla wszystkich chorowitków!
My jeszcze dzisiaj siedzimy w domu, ale myślę,że jutro już na jakiś krótki spacer wyjdziemy. Już ponad tydzień dzieciaki w domu siedzą 🤨
Dzisiaj w nocy Hania nie dostała już cycka tylko 2 razy butlę (raz nawet 120ml wypiła 🙂 ).

Trochę martwi mnie to,że jeszcze okresu nie miałam. Po pierwszej ciąży pomimo karmienia dostałam po 6 miesiącach, a teraz cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwonilam do pediatry bo troche mnie zmartwilo to ze musze odstawic mlodego od cyca i lekarka powiedziala ze absolutnie przy tym antybiotyku co mam moge,a nawet musze karmic normalnie wiec powiem wam ze oszalec idzie ,cos ten moj lekarz jakis niedouczony ,dobrze ze dopytalam,na 16.30 wizyta z wiktorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz to już zostałam rozjebana na części pierwsze......
dostałam pismo że mam w ciągu 14 dni zdać mieszkanie....
bo to jest mieszkanie najmowane przez tego właściciela z miasta i my nie mamy prawa tu mieszkać
wiedziałam o tym w momencie kiedy się zgodziłam i mam teraz pozamiatane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wojtusiu Olusiu wszystkiego najlepszego zyczy ciocia i Kacperek 😘 😘 😘
Amelio ja jak skonczylam karmic to dostalam ponad miesiac pozniej okres,i tez sie martwilam,wiec sie niemartw kochana napewno wszystko jest ok u kazdego to inaczej przebiega 🙂A dzis albo jutro dostane 3..... 😠
Michalindzior kurcze to dostalas nieciekawa wiadomosc,mam nadzieje ze uda wam sie szybko cos wynajac nowego w ciagu tych 2 tyg,albo moze narazie przez ten czas zeby sie nie spieszyc z wynajeciem pomieszkajcie u tesciow...
Duzo zdrowka dla was kobietki i waszych chorobek 🙂
Kama a jaki bierzesz antybiotyk,bo ja jak karmilam to bralam duomox i mozna bylo karmic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 😉
ach Michalindziorku a Ty dalej bidulko masz pod górkę z tym mieszkaniem :/ 3mamy kciuki by wszystko jak najszybciej na nowo się ułożyło! a da rade tak jak już to mówiła Irka u teściów przenocować póki co???
Wojtusiu zdrowo rośnij!!! :* buziaki od nas 😘
Wszystkim mamuśkom i dzieciaczkom zdróweczka ciąg dalszy!!!
A my pozostaliśmy przy opcji takiej że w najbliższym czasie mamy zamiar odwiedzić kino i później może jakaś kolacyjka 😜 ale najpierw trzeba się rozmówić z rodzicami by Kingę im móc zostawić 😉 to by człowiek choć na trochę się oderwał od tej rutyny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się rozpisałyście mamuśki, zaraz was doczytam 🙂

Wszystkiego naj dla półroczniaków i dużo zdrówka dla chorowitków!!!

Michalindziorku - co to k...a ma byc???!!! 😮 😲 Przecież nie moga się tak was pozbyć!!! 2 tyg. czasu i to jeszcze zima, to lekka przesada...nie wiem, ale moim zdaniem nie mają prawa tak was potraktować. Może weź jakąś poradę prawną, bo przecież matka z dziećmi jest pod ochroną, nie ważne czyje to mieszkanie (niestety wiem, że bez zgody miasta nie powinien ten gościu wynajmowac mieszkania, poza tym mogą mu je odebrac). Kochana, trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy 😘

Dziewczyny...wspólna kapiel 😎 My się razem to chyba nawet w wannie nie zmiescimy 😁 🙃 No ale w sytuacji kiedy na głowie jeszcze rodzice/teście, to raczej odpada 😮
A ja jestem zadowolona, powróciłam do dawnej formy, ale spokojnie, uważam żeby nie powiększyć rodziny. To by dopiero było 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mamy prysznic także w wannie też się nie wykąpiemy ;p a w prysznicu nam razem ciasno i raczej oddzielnie się kąpiemy....
Michalindziorku walcz o swoje bądź silna jak do tej pory . dziewczyny mają racje na pewno nie mogą was teraz wywalić z mieszkania z dziećmi !!! co za kraj 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM CIOTECZKOM ZA ZYCZONKA 😘

Ircia ehh nie pisz glupot 🥴 kazda z nas czasem lapie dola . . zwlaszcza jak same jestesmy chore, dzieci, a mezowie jeszcze dzialaja nam na nerwy . .. cos o tym wiem niestety 😠BYLE DO WIOSNY

Michalindziorku ehhh to masz zmartwienie z powodu tego mieszkania WSPOLCZUJE trzymaj sie jakos ehh ciezka sprawa sila was nie wyrzuca po prostu beda odwlekac to w czasie . .. .

duuuuuuuuuuuuzo zdrowka dla wszystkich mamus i dzieciaczkow Wrrrr cholerna pogoda io chorobska

Monika nie jadlam tego deserku ehhh ale bym zjadla mmmmm
truskawki ahhh , a bita smietana czeka w lodowce ☺️ robicie smaczki tymi deserkami

a propo macie jakis fajny sprawdzony przepis na muffinki ?? DOMOWE nie z paczki 😜

Amelko
czekoladowiec wyszedl pyszny,ale mi wyszedl cieniutki max 1,5 cm bez polewy ehh
ale i tak go zjedlismy z mezusiem bo nie podzielilam sie z rodzinka bo nie byklo sie czym chwalic ehh

kino 🙂 Ja chyba zrobie mezowi niespodzianke zatrudnie mame i pojdziemy na "srody z orange bilety 2 w cenie 1 " w cinema city, a ze mamy do tego kina 5 minut na nogach to troszke sie rozerwiemy i od Wojtusia musze sie uwolnic bo na razie to najlepiej bym go z oczu nie spuszczala ehhh mowie wam NIE PRZEZYJE powrotu do pracy juz nawet moja kuzynka sie ze mnie smieje jak jej mowie,ze bede plakac po katach w pracy za Wojtusiem DURNE TO ZYCIE 😞 albo Ja ?? 😮

dzis bylam u lekarza mam zdolnosc do pracy dostlalam na 4 kolejne lata
Wojtus dzis zrobil mi niespodzianke z okazji swojego pol roczku spal od 22-5 rano bez zadnej pobudki szoook i to w swoim lozeczku och ale bylam zdziwiona gdy o 5 zaczol kwikac ze on jeszcze w lozeczku, a nei u nas w lozku az meza obudziala heheh 😉 zjadl i spal znow do 6 🙂 a pozniej szalenstwa z mama 🙂 PIERWSZY RAZ OBY NIE OSTATNI TAK PIEKNIE SPAL 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi - może zrób ciasto jak na standardowego murzynka 🙂

Rozpuścić kostkę margaryny, pół szkl. wody, 1,5 szkl. cukru i 2 duże łyżki kakao. Jak ostygnie dodać 4 żółtka (z białek ubić piane), 2,5 szkl. maki (najlepiej przesiać, to będzie puszyste), 2 łyżeczki proszku do pieczenia, a na koniec pianę (delikatnie ją mieszać łyżką). Całość wyłożyć albo w normalną blachę albo do foremek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze a tu znowu o słodkościach...marzą mi sie wlasnie takie deserki z kakaem ehhhh
michalindziorku no co za dranie. faktycznie lusia ma racje, jak można wyrzucić was z mieszkania w zimę z 3 dzieci!!! trzeba coś zrobić, bo tak nie moze byc.
moze teraz wam przyspiesza te sprawę z dostaniem mieszkania jak jest taka sytuacja z tym obecnym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eva101 napisał(a):
my mamy prysznic także w wannie też się nie wykąpiemy ;p a w prysznicu nam razem ciasno i raczej oddzielnie się kąpiemy....
Michalindziorku walcz o swoje bądź silna jak do tej pory . dziewczyny mają racje na pewno nie mogą was teraz wywalić z mieszkania z dziećmi !!! co za kraj 😠



eva to moze jak sie nie mieścicie to zdejmijcie kabinę? i zostańcie w samym brodziku? 😜 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika bo my takie slodkie mamusie jestesmy 😜
stad te tematy o slodkosciach 😉
wlasnie zjadlam biale kinder bueno eh i jest mi za slodko 🤨 🤨

Wojtus spi oj chyba dzis nie bedzie takeij nocki jak wczoraj bo za dlugo spi w dzien heheh chyba go tatus wykonczyl jak mamusia byla u lekarza i na zakupach

a wlasnie bylyscie w LIDLU sa fajne rajstopki i skarpetki za 6,99 gruba frota
i pampersy 39,99 neistety u mnie nei bylo juz zadnej paczki wrrr przejzyjcie ulotke moze cos znajdziecie dla swoich pociech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak w Lidlu byłam i pieluchy zakupione nad rajstopkami i skarpetkami to się zastanawiam jaki rozmiar kupić bo na razie rajstopki i skarpetki pod dostatkiem mamy i muszę je właśnie przejrzeć które są jeszcze dobre a które już trzeba odłożyć do oddania. Myślę ze te rajstopki kupie bo mi się podobały nawet, były też śliniaczki ale ja już mam kilka to mi chyba wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie justi miałam się was wcześniej pytać czy już zakupy w lidlu zrobione 🙃 bo sama mam ochotę w szczególności na te rajstopki ale lidlu w pobliżu nie mam 😞 chyba że mój m jutro dalej jak wyruszy w trasę to wstąpi i kupi... U NAS JUŻ PO KĄPIELI< KLEIK TEŻ ZJEDZONY I Kinga śpi a mi klawiatura odwala shift się wciska na maksa i tak zostaje 😠
Monika dobry pomysł z tym brodzikiem 😁
a co do tych słodkości to ja ostatnio stwierdziłam mojemu m że jestem od nich uzależniona taki łasuch się ze mnie zrobił 😎 co sobie obiecam że z tym koniec to wraz znajdzie się okazja by coś schrupać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...