Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc mamusie

Gabrysiu , Sewerynku 100 Latek 😘 😘 😘 😘


Lusiu 😘 😘 bardzo dziekuje za przepis
ehh i przepraszam,ze nie odnioslam sie do niego od razu 🤨
przeczytalam go i pomyslalam kurde fajny , prosty, ale znow moj robot nie ubija piany bo co jest do wszystkiego jest do niczego 😠
wiec niestety go poki co nie wykorzystam 😞 zapisany w ulubionych jest 🙂 i dziekuje za szybka odpowiedz 😘 😘 😘

EVA co do slodyczy mam to samo . . . im bardziej sobie mowie KONIEC tym czesciej po nie siegam ehh
rajstopki dla dziewczynek w Lidlu sa slodziasne ☺️ ☺️ ☺️
dla chlopczykow standard ale i tak mam i te biale i neibieskie bo niedrogie, a cieplusie po domku w sam raz 🙂

My od 7 pobudka niestety nocka nie byla juz tak idealna,ale moze fdlatego,ze Wojtus poszedl spac o 20 a wstal o 2 a teraz mi tak krzyczy Dadadada Gagaga Aaaaaaa
ze mi glowa chyba peknie ehhh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej sto lat solenizanci!!!!!!!!!!!!!!
bylismy u lekarza z malym byl jakis inny lekarz nie nasza pani doktor,wkurwil mnie na dzien dobry,gbur ale ogolniw wiktorek osluchowo czysty,wiec ma lekka infekcje lub zebiska bo gora napuchnieta to tak w skrocie.
u nas tesc z rana wczoraj uderzyl do lidla po pampersy i juz 4 nie bylo bo gosciu przed nim wziol caly zapas takze sie spoznilismy.
ja dalej smarkam,teraz mi sie cis na uszy rzucilo bo slabo slysze 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki,
pozniej Was doczytam bo mały marudny od rana. Tylko daje znac że wrocilismy do domku wczoraj poznym wieczorem po 8h jazdy 😞 cały dzień zmarnowany. Wróciłam padnięta bo w pewnym momencie mały był marudny i musiałam go zabawiać 😞
Dzisiaj marudzenia ciąg dalszy. Zwalam to na kolejną górną jedynkę która próbuje się przebić, bo nie wyobrażam sobie że taki stan miałby utrzymywać się caąły czas 🤢

Spóźnione życzenia dla Viki i Wojtusia oraz dla dzisiejszych świętujących dla Gabi i Sewcia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepsiejszego dla Sewcia i Gabrysi!!!!

Elunia - tobie składałam życzenia na NK, ale robię to jeszcze raz - wszystkiego naj naj 🙂 🙂

Kama - najważniejsze, że Wiktorek ma się lepiej, tylko ty mamuska jeszcze zdrowiej!!
"Czwórki" są chyba bardzo chodliwe, bo jak ja chcę kupić to albo juz nie ma, albo trafiam na ostatnie...
Justi - no wybaczam ci kochana 😉 🙂 Za to ja sie wczoraj natknęłam i upiekłam ciasto, już prawie wspomnienie po nim zostało ☺️

A u nas trochę inaczej niz zwykle 😉 🙂 Franek wczoraj obudził się, o 0.30 😠 ale po godzinie był znów zamulony, jednak co próbował zasnąć, to nie mógł, i tym o to sposobem zasnął o 4 rano 😞 Ale za to dzisiaj o 9 obudził się, ja jakoś też, oczy na zapałki i teraz po mleczku znowu śpiocha 🙂
Na 13 na szczepienie, trochę się go boję, bo nie wiem jak zareaguje, no i co bedzie wieczorkiem...mieliśmy dzisiaj podjechać do teściów na moment, ale raczej bez nas...

Moja babcia miała wczoraj być wypisana, ale amputowana noga zaczęła się źle goić, poza tym mają zamiar przewieźć ją do innego szpitala, bo ma problemy z płucami - i to jeszcze poza Łodzią, do Tuszynka 😲 😮 Ciekawe, jak ją przewiozą, to moja matka chyba się pochlasta jeździć tam - nie ma samochodu, poza tym przez całe miasto jechać z przesiadkami, żeby dopiero wsiąść w coś co ją dowiezie....przerąbane 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT DLA GABI I SEWCIA!!!!!! I Elunia też miała urodziny? STO LAT!!!

ELLIE- współczuję tej jazdy. Czytając Twój post aż sobie przypomniałam naszą poświąteczną 😲 Brrrrrrrr...

KAMA- zdrowiej mamuśka! Co do przeliczenia diety to w jeden dzień wyszło mi ok 15 zł (łącznie z wodą mineralną), a potem już nie liczyłam, ale to jest ruchomy i zmienny koszt bo raz się je więcej a raz mniej. Ja już mam 3 kg mniej 😎

Co do szczepienia to my miałyśmy mieć w styczniu ale pojedziemy w przyszłym tygodniu.
A dzisiaj na 13 rehabilitacja a potem jadę do serwisu by oszacowali koszt naprawy auta.

A jutro idę do potencjalnej niani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelio ja mialam sie wziac za diete od tego pon ale przez chorobska odpuscilam,przygotowuje sie juz psychicznie na kolejny poniedzialek ☺️zobaczymy co z tego wyjdzie,najgorzej ze mlody jeszcze ciagnie cyca i niechce mu zrobic krzywdty,co prawda praktycznie tylko w nocy bo w dzien to sie bardziej bawi ale jednak 😉
no i gratuluje zgubionych kg 😉 😘 😘 😘,dzieki za obliczenia 😉,a powiedzcie mi ann ty tez w tym siedzisz 😉,o co chodzi z tym 5/5 bo nie wiem czy dobrze rozumiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
5/5 znaczy że 5 dni jesteś na czystych proteinach a potem 5 na warzywach i proteinach.
Ale: powtórzę się jeszcze raz - ta dieta jest skuteczna ale bardzo osłabia organizm - jak powiedziałam mężowi że kilka dziewczyn chce przejść na Dukana zaraz po karmieniu to mnie zobowiązał żeby Wam powiedzieć ze uważa to za pomysł mocno ryzykowny. On na początku był mega osłabiony, zresztą sam autor odradza wysiłek fizyczny w fazie proteinowej, bo w organizmie odrywa się wtedy dużo cholesterolu i generalnie jest duże osłabienie i łatwo sobie zrobić krzywdę. A przy obsłudze dziecka wysiłku i zmęczenia nie da się uniknąć i tak więc lepiej sobie nie dokładać dodatkowych obciążeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Nam kolega akupil pampki w lidlu bo u nas niema,ale jeszcze uzywamy 3,cos nas malec ma chudziutka pupcie hehe... 🙂
Gabi Sewciu wszystkiego naj naj z okazji skonczenia 7 miesiecy 🙂 🙂 🙂
Kama ty bodajze gotowalas malemu buraka,a powiedz mi od ktorego msca mozna go podac,bo siora chce dac malemu,a ja jeszcze nie gotowalam.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...