Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eva - Franek czasem tez spi niespokojnie, jak my to nazywamy "kitfasi się". Nie budzi się, ale rzuca się, wierci i marudzi...ale nie wiem czemu tak jest...
To przykre z powodu babci 😞 A na co babcia twoja choruje że ma takie jazdy z tym że umiera??
Moją dzisiaj mają przywieźć do domu....ci lekarze tak kręcą, że można zgłupieć. Co dzień to co innego, a przedwczoraj ja wysyłali do innego szpitala. Mają babci założyć sondę przez nos, ale nie wiem czy mama się na to zgodziła...
Jak wczoraj do niej zadzwoniłam, to nie bardzo miała ochotę ze mną rozmawiać, babcia ją wykończy, a przecież od kilku lat było wiadomo jak jest z babcią, a mama zachowuje się jakby babcia miała 60 lat, i nagle poważnie zachorowała i taki szok...ojciec tez juz z matka nie wyrabia....ojciec się boi że matka się wykończy a babcia będzie żyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiesz co lusiu u nas jest z tym podobnie jeśli chodzi o moją mamę mój tata też się boi że prędzej babcia mamę wykończy bo właśnie tak było z dziadziem on był za bardzo przemęczony opieką nad nią a znów sam nie pozwalał sobie pomóc :/ zresztą stąd m.in. mama ostatnio też trafiła do szpitala z przemęczenia 😞 co do choroby to jest coś z rodzaju schizofrenii itp. do tego jest silną lekomanką i byle jakie proszki nie są w stanie jej pomóc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eva, no właśnie psychika potrafi człowieka jeszcze bardziej załamać dlatego tak ważny jest optymizm w walce z chorobą 😞 ech...

Ja właśnie obejrzałam mks...Kama, dziewczyno wstrzymaj się z tą dietą jak jeszcze karmisz bo z tego co mówiła ta dietetyczka to jakaś masakra jest 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam ze ja tez ogladajac te wypowiedzi o tej diecie bylam w szoku,ze moze byc tak wyczerpujaca dla organizmu,ze nawet w spiaczke mozna zapasc,no i najlepiej byc pod obserwacja lekarza,no ale z drugiej str to niezle wyniki mieli w zrzucaniu kg,pewnie gdyby nie ta dieta to nigdy by ich nie zrzucili,,,,, 😮
Ewa wspolczuje z powodu babci,mam nadz ze wszystko bedzie ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
Olusiu tylko 8ml? 😮 Ja wlewam do podgrzewacza ok 160ml wody 😉 Niezależnie ile mleka chcę podgrzać, zresztą u mnie praktycznie cały dzień woda jest w podgrzewaczu 😉
A co do pojemnika na pampersy to fajowa sprawa, ale w Polsce jak dla mnie za drogi biznes 😲
Kamcia weź się za tego swojego męża, bo najwyższa pora wydorośleć!!!! Niech się dowie co to znaczy odpowiedzialność, wkońcu Wiktorek ma już prawie 7 miesięcy, przed wami ślub kościelny, więc pora zacząć zachowywać się jak dorosły mężczyzna!!! Ehhh ci faceci, czy my naprawdę musimy wychowywać ich jak malutkie dzieci, ja w swojego włożyłam mnóstwo pracy zanim stał się taki jaki jest teraz, od początku nie dawałam sobie w kaszę dmuchać i po wielu latach dyscypliny widać efekty hehehehh 😜
Lusiu Frankowi leci teraz 7 miesiąc życia, a pełne 7 miesięcy skończy 6 lutego, a 7 lutego zacznie mu lecieć 8 miesiąc życia 😉
Współczuję dziewczynki sytuacji z babciami 😞
Lecę do mojej marudki bo coś nie może się sama sobą zająć hehehehehh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta bo moj podgrzewacz to taki co w 3 min grzeje 200ml mleka na takiej zasadzie, ze te 8ml sie gotuje pod butelka i ogrzewa mleko,podgrzewacz sie sam wylacza jak woda wyparuje.
http://allegro.pl/nuk-podgrzewacz-pokarmu-thermo-rapid-i1397613101.html

Ale na noc to i tak za dlugo gotuje,bo mala zaczyna kwekac to od razu wyciagam reke zeby nalac wode z termosu do butli i zanim odkrece butle to juz jest mega ryk:/
Ale w dzien sie sprawdza...W mikrofali grzac nie mozna a zanimm bym inaczej zagrzala to juz bym miala mega syrene,a wczesniej tez nie moge bo nie bedzie chciala i ostygnie i znowu grzac to masakra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my już po kąpieli Kinga śpi. Mam nadzieje że już na dzisiaj mam wolne dla siebie. U mnie z tym tesco nie wypał bo nie obowiązuje oferta w moim sklepie 😞 ale i tak wczoraj porobiłam zapasy na awaryjne jedzonko w słoiczkach a dzisiaj zrobiłam jej ryż z kurczaczkiem, groszkiem i marchewką to będzie też już i na jutro. Ja jeszcze jestem w o tyle dobrej sytuacji że część produktów mam swoich tak jak marchewki, ziemniaczki, jajka, jabłka i to jest ten plus mieszkania na wsi 🙃 po klaszcze wam teraz i ruszam dalej w testy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia napisał(a):
JUSTI- koniecznie daj znać czy warto obejrzeć och karol, a co do powrotu do pracy....przecież macie z Wojtusiem całe życie przed sobą i za tydzień świat się nie skończy, więc przestań się zamartwiać. Wszystko będzie ok- zobaczysz. Ja tak się pocieszam 😉


wrócilismy
Film Och Karol 2 super hehe posmialam sie troszke uwazam,ze warto isc no , a dla facetow to w ogole raj 😜 moga poogladac same laseczki w super bieliznie 😉
jak bedziecie mialy okazje isc do kina badz sciagnac z neta to poogladajcie sobie

co do powrotu do pracy Amelko piszesz to samo co mi tlucze do glowy moj maz
mowi po co ty placzesz jeszcze bedziesz prosila Wojtusia by wyprowadzil sie z domku, a on bedzie chcial byc z nami . . . poza tym zostawiasz go tylko na 7 godz,a pozniej reszte dnia macie dla siebie i td itd ale Ja jestem zazdrosna cholerka ze bedzie tak ,ze nie bede widziala pierwsza jego pierwszego kroku, pierwszych slow aaaa w ogole jakas mama jestem z abardzo zafascynowana swoim bąbelkiem eh
ALE DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE CIEPLE SLOWA
byle do urlopu 😁 😆 😆
a wlasnie dziewczyny planujecie juz jakies wakacje z dziecmi ??
my na 90% jedziemy nad nasze polskie morze by maly sie jodu nawdychał
choc 10% zostaje niewiadomą 😉


EVA , LUSIA ehhh wspolczuje z powodu babci

ELIE , a powiedz mi byli tam na tym filmie tez mezczyzni czy same mamusie z dziecmi ??
dostalas jakies gratisy , pieluszki , albo cos ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EVA dopiero co pisalas ,ze idziesz na pierwsza jazde ,a tutaj juz niedlugo egzamin, ile ci jeszcze godzin jazd zostalo ??

z tymi promocjami w Tesco jest bezsensu bo w kazdym miescie sa inne u mnie akurat sa w tym tyg dosc ciekawe promocje wiec meza posle do sklepu
Ja jakos strasznie nie znosze teraz chodzic kupowac jedzenia
no oprocz miesnego tam musze isc sama by przeswietlic miesko 😜

dziewczyny a jak nie tesco to real tam sa deserki z gerbera za 1,99 gdy kupi sie 3 , soki bobofrut po 2,19 kaszki nestle po 4,13i ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój mały jeszcze nie śpi,coś mu się pokręciło i buszuje na brzuchu w łóżeczku,ale słyszę ze juz ziewa i zaczyna spiewac sobie do snu wiec zle nie jest 😉
ja leze juz w łóżku z temp 37.8 😞
Justi, byli tez tatusiowie z mamusiami i dziecmi ale wiekszosc byla jednak mam. Nie dostalam gratisow ale do uzytku byly pieluszki happy wszystkich rozmiarow, chusteczki, przewijaki, lezaczki itp.

Dostalam poczta pudelko Hippa z jakas zupka koperkowa i bonami ale tym razem do carrefoura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej słonka...
Ircia podobno Byk z Koziorozcem się sprawdza...
u mnie to ja jestem Koziorożcem ☺️ a mój Małż Bykiem, no i może nawet uszło by gdyby nie niektóre aspekty 🤨 ale One raczej wynikają z czegoś innego...
kupiłam kiedyś książkę za 1zł w bibliotece "numerologia" no i swietna sprawa po prostu.... 🙂
a o znakach zodiaku mam pożyczoną od znajomej, i też jestem zaskoczona bo słowo w słowo mnie okreslili... ale to już jak tam kto wieży w takie bajeczki.

a sytuacji z babciami współczuje... 😞

no i chłopy 🤨
mojego nawet komentować mi się nie chce.
wie że mam problemy, wie jak miałam w domu, tłumacze mu jak dziecku,od podstaw jak to działa wszystko, te wszystkie DDA itp a On mi dziś mówi ze takie problemy to tylko czyjeś widzimisię 🤨
no uduszę jak nic, uduszę...

Sewciu padł...
Adaś z Misią coś nie bardzo.
dzisiaj mieli bal przebierańcow, Misia była wróżką, a Adaś takim szkieletem...
jak będę miała zdj to wrzucę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi zostało mi już tylko 4 jazdy i jutro właśnie mam tą czwartą i po niej zaspisuje się na teorie i zostawię sobie te 3 jazdy bliżej praktycznego egzaminu. Ciekawe za którym razem mi się po szczęści 🙃 a nie mówiłam wam chyba wcześniej że wybrałam się na to prawko z moją siostrą to zobaczymy jak nam pójdzie cała rodzina czeka z niecierpliwością jak zabłyśniemy :blush a za którym razem wam się udało? oczywiście pytam te szczęściary które już mają to za sobą 🙃
Michalindziorku właśnie ach te chłopy 🤢
Lusia u mnie Kinga śpi w dzień max. 3 razy ale po pół godzinki ewentualnie dwa razy po nie całej godzince.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja wczoraj poszłam spać o 21ej 🤪 Okres mnie zabija! To nie jest okres to jest krwotok!!!!Masakra.
LUSIU- jeśli chodzi o drzemki to moja ma tak jak Kinga: 2 ok godzinki albo 3 po 30 min.
EVA- ja zdałam za 5 razem ☺️Zrobiłam podstawowy błąd,że nie szłam za ciosem jak oblewałam tylko rzucałam to w cholerę i zaczynałam po np. 2 latach.Stres mnie zżerał i robiłam głupie błędy.

Mamuśki karmiące sztucznie- ile razy dajecie mleko w nocy? Moja dzisiaj jadła 3 razy 🤪Raz 120, a 2 razy po 60ml. No i myślę żeby jej dawać tą pierwszą porcję a potem wodę.

OLUSIA- a Ty już wcale cyckiem nie karmisz?
Ja od ok 4 dni już wcale nie karmię i cycki mam miękkie ale w jednym miejscu zrobiło mi się wczoraj małe zgrubienie. Nie boli mnie,ale się zastanawiam czy nie powinnam tego odciągnąć. Co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie

u nas znow nocka z tych gorszych od 4 rano maly sie krecil u nas w lozku nie wiedzac co chce jesc nie spac nie ehh szkoda slow

Lusiu wydaje mi sie,ze takie dlugie drzemki u Frania w ciagu dnia wplywaja na jego sen w nocy
u nas sa 3 popoludniowe drzemki ale max po 30 min no i Wojtus zasypia o 20 po kapieli o 19
co prawda pozniej w nocy jest roznie, ale zwalam to na moj pokarm moze zbyt malo tresiwy ? sama nie wiem dzis meza wysel na zakupy niech kupi mleko 2 , bo te ktore mam od 2 mies jest otwarte wiec troche mam strach mu je dawac . . . i moze tez po malu koncze karmienie choc chcialabym by zostalo nam choc te nocne. . . no nic zobaczymy . . .

Amelko nie wiem jak u ciebie w pracy u mnie musialam miec zaswiadczenie od pediatry ,ze karmie cyckami 😜 by wychodzic o ta godzine wczesniej .. .
jesli chodzi o te zgrubienie hmmm dziwne wydaje mi sie ,ze powimnnas cos sprobowac sciagnac mleko z tej piersi, ale wczesniej ja rozmasowac zwlaszcza to miejsce gdzie jest zgrubienie

EVa Ja zdalam hm nie ma sie czym chwalic ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ za 4 razem , ale coz . . . wazne ze prawko mam juz prawie 5 lat wiec nauczylam sie jezdzic 😜 swoim autem heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MIkuś nie mógł z wieczora usnać i nie wiem mozliwe ze on ta kaszką na noc się tak obżera że usnać nie może, w nocy pobudka o 2 i potem rano dopiero o 5.30 typowo na kupke, czyli my w nocy mamy raz pobudke tego rano nie licze bo i tak spać już nie idę zaraz potem budzi się starsza i broi cały dzień. Spacer chyba dzisiaj odpuszczamy sobie bo mży i wieje a mały posmarkuje mi coś znowu ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...