Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😘i Ja tez 😞 sie spoznilam

czesc mamusie
bardzo dziekuje za wszystki rady odnosnie nowej opiekunki Wojtusia
i za mile slowa na prawde podnioslyscie mnie na duchu jak to czytalam 😘 😘 😘 dziekuje moje ulubione lipcowe mamusie ciesze sie ,ze was mam 😘 😘 😘

Elllie duzo zdroweczka
Haniu duzo zrowka i pozostalym
Wszystkim malym i duzym chorowitka rowiez duzo zdrowka

FRANCZESKO STO LAT :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas się już zaczyna hard core. Stasiek dziś psotny jak nie wiem 😠 Co chwila odciągam go od korytka z brudnymi butami, wyjmuje z gęby puzzle piankowe, które próbuje zgiąć na pół, co chwila zalicza łepetyną jakiś kant od szafki, ale już to nie robi na nim wrażenia i nawet nie piśnie. Teraz dałam mu drewnianą miskę i cyklinuje nią podłogę 🤪 O, idę, właśnie próbuje wleźć pod puzzle 😠 Czy Wasze dzieci też tak psocą?
Jaki fajny raczek zEmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pokażcie sie dziewczyny!!! 🙂

Amelia - nie szukałam odnośnie tego glutenu, bo zaraz przyjechali rodzice, a R czekał na dole i musiałam się szykowac zeby kupic kurtkę.
Tak sie nałaziłam, aż w końcu kupiłam fajny płaszczyk, czarny, taki prawie do końca pupy, przecena z 239zł na 71,70zł, więc trafiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia - tutaj jest o tym glutenie 🙂 http://www.bobovita.com.pl/7_9_miesiecy/zywienie/122

Edytka - no trafiło mi się, tym bardziej że znalazłąm odpowiedni rozmiar, bo nie było łatwo niestety...

Ubieram się i smigam z małolatem na spacer i po jakieś zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
Lusiu to gdzie wyczaiłas taka promocje, jak ja chodze to juz moich rozmiarów nie ma 😞
Nie widziałam Emi...buuuuuuuuu


W Tesco na Pojezierskiej, ale są też w Manufakturze w Reserved i Diversie, ale tam niby duże rozmiary, ale nie dla mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU- ale Ci się promocja trafiła! 🤪 Super!
Dzięki za linki o glutenie.

JUSTI- to jutro jedziecie znowu do niani,tak?

O matko! Właśnie Shazza śpiewa z playbacku w Między kuchnią a salonem, a moja Hania jest tak wpatrzona, że nawet nie drgnie 🤪 NNo to się zapowiada,że niezły gust muzyczny będzie miała 🤪 😲 😲 😲 Na pewno nie po mnie!

A tak poza tym to co się dzieje z Michalindziorkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko heheh też właśnie zlewałam, że Shazza wogóle jeszcze śpiewa 😁 To znaczy "śpiewa" to za dużo powiedziane...rusza ustami 😁 😁 😁
No właśnie Michalindziorek nam zaginął...pewnie w weekend była w szkole, a dziś może nie miała jeszcze czasu zajrzeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...