Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha ok dzieki, to kupie cala butle, bo te smoczki z nuka dziwne sa.dziurka wychodzi na podniebienie i mala z niej tylko 60ml wypija.

jestem w szoku,mala wypila przed chwila 150 mleka z kleikiem, pozniej sprobuje dodac wiecej kleiku.
Tylko czy nie bedzie miala zaparcia po tym bo cos ostatnio takie bobki robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a butla z aventu sie miesci do standardowego termosu?

tak sie wkurzylam ostatnio, bo mam butle z TT i sie nie mieszcza:/ Wiec wyczailam termos z tej firmy jeszcze z takim pojemnikiem na mleko zeby sobie mieszac no i myslalam, ze skoro z tej firmy to butle sie zmieszcza:/ no i sie nie zmiescily a ja na darmo wydalam fundusze:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane...
dzięki że czasem o mnie myślicie ☺️
w weekend szkoła, a tak jakoś nie była czasu i weny do pisania,
więc tylko wpadam poczytać...
Seweryn maszeruje na czworaka jak nie wiem,
też go co chwilę zbieram z przedpokoju bo wcina sznurowadła z butów,
albo z kąta z kablami z tv i kompa,
albo z kocich misek...
ostatnio łazi za mną do łazienki.
kapcie, piloty i telefony to już normalka że trzeba chować/nosić przy tyłku.
poza tym samopoczucie u mnie lepsze, z jedzeniem czasem lepiej, czasem gorzej.
ale problemów pełno, jak u wszystkich.
od dzisiaj małż do 21 bedzie pracować, a ja już się boję 🥴
jeszcze jutro o 12 odebrać Adasia, a potem o 15 Misie... nie wiem jak to zrobie. chyba zadzwonie rano zeby jej spać nie kładli i wezmę ją też o tej 12...
Wszystkiego naj naj naj maleństwom które miały miesięcznice, oraz duuuużo zdrówka wszystkim które chorują 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica - ja mam to termoopakowanie i pasuje mi butelka Lovi (chyba ze mówicie o czyms innym).

Ellie - wiem, że nie można tormentiolu używać u niemowląt, ale mnie w szpitalu dały, więc zastosowałam, poza tym moja mama u nas stosowała, więc uważam, że niewielkie ilości w nagłych przypadkach nie zaszkodzą.

A ja dzisiaj kupiłam małemu dodatkowo jabłuszka, i zmieszałam banana (3/4) i całe jabłuszko - wszystko blenderem potraktowałam i wyszedł przepyszny mus, taki słodziutki i delikatny, sto razy lepszy od słoiczkowego.
No i widze u Franka 2 dolne jedynki, ale jeszcze się nie przebiły 🙂

Irka - biedny Kacperek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam pospamuję 🙂
dzisiaj bylismy u Adasia na przedstawieniu z okazji dnia babci, oczywiscie moi starzy obiecywali ze będą, nie ma takiej opcji zeby zawalili, no i zachlali i się nawet nie odezwali, a Małża starzy niemogli na szybko urlopu załatwić 🥴
ale ok.
w każdym razie Sewciu był atrakcją wśród maluchów, zaraz wrzucę parę fotek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img204.imageshack.us/i/sdc10291c.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5928/sdc10291c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img683.imageshack.us/i/sdc10286v.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3363/sdc10286v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IRKA- mam nadzieję,że Kacperek szybko pokona wirusa! No i rośnie Ci mały lekoman 🤪 Moje dzieci też takie są. Starszy jak tylko słyszał szelest tabletek gdy brałam witaminy dla ciężarnych to z końca mieszkania przybiegał bym jemu też jakieś tabletki dała 🥴 Mała teraz też ma antybiotyk i z radością wypija.A w święta dostała steryd w tabletce jak miała zapalenie krtani i też z chęcią zjadła,a czytałam,że jest obrzydliwy 🙃 Też używam strzykawki od ibufenu do podawania leków (świetnie się sprawdza).

MICHALINDZIORKU- Sewciu boski, a dziadów niestety się nie wybiera 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obecnośc Sewcia pewnie sprawiła, że Adaś nie myslał o nieobecności dziadków. Przykre, że ich nie było, ale czasami jest też tak, że dziadkowie sa, tylko wnusio nie może ich zaprosic 😞
Michalindziorku - a to jakie zębole ma już Sewciu??

Ja jestem ciekawa, jak Franek zareaguje na R rodziców, bo w czwartek na czas pogrzebu będzie u nich (zabiorę go zaraz po pogrzebie, na konsolacji będzie już z nami), bo w sumie dość rzadko u nich bywa, jest "malomówny", teściowa ciągle nieszczesliwa że ją bolą plecy i zawroty ma, więc nie noszą go, no i jest mega przewrażliwiona, że za zimno, że zakasłał i takie tam....w sumie z moimi rodzicami jest bliżej, lepiej się znają i chętnie zostaje, bez płaczu, bez żadnych problemów, a tutaj to nie wiem jak będzie....jak będzie płakał i przyjdzie teściowej nosic Franka to będa jaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam dzisiaj "Mamo to ja" bo jest bon zniżkowy na 25% na deserki Hippa w rossmanie, 15% do smyka i 10% na produkty TT.
Wiecie co moja Hania uwielbia dawać buziaki 🤪 Jak marudzi na podłodze to wtedy siadam na końcu pokoju i wołam ją żeby do mnie przyszła. Wtedy ona przypełza do mnie i przez płacz się śmieje do mnie, po czym wspina się na mnie żeby dostać się na ręce i gdy już jest na rękach to oczywiście przestaje płakać i daje mi buziaka w policzek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słodkie Amelia 🙂 Franczesko natomiast nauczył się przytulania, albo daje rączki do całowania 🙂 Nawet jak je, to wyciąga, żeby go całować 🙂 Chyba w nagrodę że tak ładnie je 😉 🙂

Ja wykorzystam te bony na Hippa do Carrefoura z tej przesyłki, bo jakoś nie przemawia do mnie Hipp, poza tym odkąd zaczęłam gotować sama, taki słoiczek to nic specjalnego (chyba że jagnięcina czy królik, których nie bede mogła zdobyć). Poza tym ile można kasiorki zaoszczędzić 🙂 No i mam wielką frajde, jak widzę że Frankowi smakuje co ugotowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też obiadki gotuję. Tylko rybkę słoiczkową daję i czasami jak mam lenia to mała słoik wciąga. A deserki zawsze ze słoika. Dziś mała spróbowała banana- kwaśną minę miała, szło jej średnio miażdżenie dziąsłami ale wołała o jeszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koralik, lepiej sprawdzić, bo oprócz goraczki może zaczyna się dziac coś niedobrego. Mam nadzieje, że będzie wszystko ok.

Amelia - Franek uwielbia cytrusy. Dostaje zawsze tyle co kot napłakał, ale niech poznaje smaki. Mandarynki obieram mu z błonek i wciąga z zamkniętymi oczami i wpada w histerię jak chce jeszcze a ja nadal obieram 🙂, grejfruty tez mu podchodzą, kwasi się, ale chce jeszcze (możesz sobie zobaczyć foto w naszej galerii aguagu 🙂), a kilka dni temu dałam mu do oblizania cytrynę 🙂 Krzywił się jak nie wiem, a za trzecim podejściem już ciućkał bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak, Sewciu sprawił że jakoś Adasia tak bardzo to nie zabolało...
tylko On tak kocha tą babcie, wychowywała go jak byl malutki, rozpieszczała...
widać że go to boli jak dorosłego 😞
mi tak zycie zniszczyła....
ehh szkoda gadać.
lusiu w jakim sensie "jakie"? 🙂
dwie dolne jedynki i jedną górną 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michalindzior napisał(a):
🤪 właśnie znalazłam trzeciego zęba 🙂 prawa dolna jedynka 🙂


bo jak piszesz że prawa dolna jedynka, to domyslam się ze lewą juz ma, tylko nie wiedziałam który jeszcze mu się pokazał 🙂 bo zazwyczaj sa dwie pierwsze dolne jedynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...