Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, my nadal chorujemy. Dziś uruchomiliśmy katarek (takie coś jak frida tylko podłączone do odkurzacza) i jest genialny. Trwa to dużo krócej niż odciąganie fridą i skuteczność też znacznie większa, więc i nerwów dużo mniej.
Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!U nas ok, mala cos ostatnio marudna, nocsic by sie chciala i nie mam pojecia dlaczego bo nigdy tego nie robilismy...Obiadkow tez ostatnio nie chce jesc tylko mleko najlepiej, nie wiem co robic...

Ja dzis znowu sie opalam ale chyba golf zaloze bo tak mnie cycki pieka:/ rylo czerwone,klata tez a szyja biala cholera:/ nie wiem czemu mu sie nie opala a ciagle wygieta jestem do slonca:/ zrajarm sie na docelowy kolor i bede miala juz opalanie z bani bo w lato duchota to nie da sie siedziec a teraz jest jeszcze powietrze takie przejemne.

Dzisiaj wyszlam w nocy na dwor w koszulce do spania bo ksiazke zostawilam i sie zdziwilam bo tak cieplutko bylo, zawolalam mezola i siedzielismy i sie gapilismy na gwiazdy bo takie niebo piekne bylo.
Tak sie zastanawiam czy nie sciagnac tu mojej mamy na jakis czas to bysmy mieli troche czasu dla siebie,mozna by bylo wyskoczyc gdzies wieczorem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek dziewczynki 😉
My po imprezie, było genialnie!!!!!!!!!!!! Były tańce, oglądaliśmy naszą studniówkę i uśmialiśy się jak dzicy 🤪 😁 Wrócliliśmy o 2 w nocy, więc jestem troszkę niewyspana, ale warto było 😉

Olusia no to się przypaliłaś 😉 Ale przynajmniej jak już zaczerwienienie zejdzie to będziesz miała piękną śniadą skórę 🙂 Ja też chętnie powylegiwałabym się na słoneczku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie nigdy nie opalalam na raka,zawsze od razu na brazowo ale pewnie dlatego, ze te pierwsze slonce najmocniejsze no i tutaj tez mocniej swieci niz w polsce...ehh cycki mnie pieka.usze sobie lezak zakupic bo wygladam jak flaga polski,z przodu czerwona a z tylu biala:p

edyta super, ze sobie poimprezowalas, fajne takie wyjscie i odetchniecie od domowych spraw...Zazdroszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich byłych solenizantów!!!

Jestem dzisiaj tak troche z doskoku, nie mam za bardzo czasu na kompa, ale pobieżnie przejżałam co naskrobałyście 🙂
Fotki dziaciaczków śliczne, wszystkie piękniusie i do wycałowania 😘

Ja dalej na diecie 🙂 Dukanie jest po prostu cudowne, a wszystko dzięki szybko spadającej wadze 🙂
Spodnie lecą mi już z tyłka, pasek zapinam na 3-4 dziurki ciaśniej, brzuch bez porównania 🙂 Dzisiaj na spacerze czułam się pewniejsza, jakbym juz schudła z 20 kg 😜 😁 Wogóle czuję się super 🙂 🙂
Jutro zaczynam II etap.

Franek zdrowy, coraz dłużej stoi bez trzymania, łazi wzdłóż naszego łóżka jak szalony, nauczył sie, żeby stać bez trzymanki, to opiera się o coś plecami i jest cały happy 😁
No i nie wiem co jeszcze... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
My dzisiaj byliśmy na działecce u mojej cioci i tam sobie troszkę posiedzieliśmy na świeżym powietrzu. Później wracaliśmy spacerkiem i nasz Lenka sobie spała czyli dzisiaj dużo czasu na dworze spędziliśmy zobaczymy jak to wpłynie na jej sen dzisiejszej nocy.
Co do protestu kaszkowego to nadal mamy niechęć do kaszki bo rano zjadła z 7-8 łyżeczek a na wieczór dostała bułeczkę z masełkiem i herbatkę, zaczęła też więcej pić herbatki i to mnie cieszy. Teraz to jak idziemy na spacerek to muszę zabierać ze sobą herbatkę i to dobrze, chyba to ze zmieniłam z kubka niekapka na butelkę treningową to się dzieciątko nasze napije więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochanienkie 🙂
Jak Wam minąl weekend bo ja mialam troszkę zalatany...
Powiedzcie mi bo kiedyś pisałyście o bucikach,bo ja mam straszny problem z podbiciem u malęgo z tych niemowlęcych to żadnych nie mogę mu założyc,no i są wszystkie za małe bo on już ma nóżkę 19-20 😲 😲A wczoraj wzięłam od siory bo ona sprzedaje dziecięce buciki trampeczki to 20 mu ledwo weszla na podbiciu,w prawym bucie ok,a lewego nie moge zalozyc za cholere vbo tak kurczy palce,no i dzisiaj mu mierzylam 19 polbuciki takie z profilem tez kiedys dostal od niej jak byl malutki i ten sam problem prawy wchodzi,a lewy za cholere...I dlatego pisze,czy moze u was tez tak jest bo ja niewiem jakie buty bedzie on nosil jak zacznie chodzic,bo jak ma takie problemy teraz.....
A ostatnio napisalam do kaczuszki bo ja widz na nk,i to mi odp.
Ireczko nie mam zbytnio czasu duzo załatwiania pewnych spraw jedyne co to wskocze szybko na nk do moich gierek i lece dalej czasami Was poczytam ale z pisaniem to juz gorzej ale jak tylko wszystko sie wyjasni to znowu wróce do Was!!!! U nas wszystko ok Haniutek robi się małym potworkiem i rozbójnikiem ale kocham ja nad zycie pomimo tego ze jestem bardzo zmeczona wszystkim Ireczko pozdrów wszystkie MAMUSKI I BUZIACZKI PRZEKAZUJE ICH DZIECIACZKOM niedługo wroce trzymaj sie Kochana jeszcze raz powtarzam Kacperek jest boski :*:*

koncze bo ryczy wpadne pozniej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
U nas wekend minął dosyć spokojnie. Mamy tylko protest z jedzeniem kaszki rano i wieczorem i przechodzimy na bułeczki z masełkiem bo nie mam na razie innej opcji. A za jakąś godzinke wybywamy do urzędu złożyć wniosek o wymiane dowodu bo się już kończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
U nas weekend oki 😉 I uwaga: Dziś wybieram się wkońcu z małą na spacer 🤪 🤪 🤪 Kataru już wogóle nie ma, czasem lekko zakaszle więc myślę, że w tak piękną pogodę nic jej nie grozi 😉 Wczoraj po tygodniu przerwy ją wykąpałam. Jak wkładałam ją do wody to była tak przeszczęśliwa, że szok hehehe 😁
Ja narazie nie zakładam małej bucików (no chyba, że takie miękkie więc narazie nie zauważyłam u nas takiego problemu jak piszesz Ireczko...
Kaczuszko jeśli to przeczytasz to czekamy na ciebie kochana 😘 😘 😘 😘 Tak dawno cię u nas nie było...Buziaki dla Haniutka 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...