Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Franek na początku też będzie z nami w dużym pokoju, a po jakimś czasie zrobimy mu mały pokoik.
Mam tylko dylemat, jak rozegrac sprawe ze spaniem Roberta, bo jak bedzie odsypiał w dzien nocke, to nie wiem czy nie zorganizuje sie dla niego łóżka w pokoiku. W sumie nie wiem jeszcze jak to bedzie, bo on spi jak zabity 🙂 Ostatnio drzwi trzasneły od duzego pokoju bo był przeciąg, a on nawet nie drgnął, więc może dziecięcy płacz też go nie będzie budził hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
super duzy chlopczyk 🙂 kolejna wizta szybko zaplanowana za 10 dni 🤪

tez mam cos z cisnieniem bo mam 140-90 ale tylko w gabinecie w domu wzorowe 120-70 juz osttanio powiedzialam doktorkowi, ze ma ten fartuch sciagnac bo na mnie zle dziala ehh . . .. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama to kawał chłopa z Wiktorka 🙂 Ja juz się boje na mysl ile mój kolos bedzie ważył.
A mówił gin coś na temat twoich opuchniętych kulosów? Mój na wizycie nie wspominał nic o wymazie na tego paciorkowca, tylko że bede musiała zrobic próbe wątrobową i coś tam jeszcze.

Ja mam następną wizyte 28.06.
Dziewczyny, mam takie wrażenie jakby ten czas coś szybko zaczął leciec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kama00006 napisał(a):
na temat opuchlizny powiedzial zeby sobie tym glowy nie zawracac doslownie bo to kiedys sie bralo pod uwage ,a teraz jak dla niego nie ma znaczenia,bardziej mam pilnowac cisnienia i tyle....mowi ze to juz ten etap na puchniecie i pogoda


ale masz fajnie...a mój kuźwa się przyczepił jak mam wzorowe wyniki i ciśnienie 😠 a jak kedyś mu mówiłam że mi nogi bardzo puchną, to stwierdził że to normalne....tylko że on chyba nie jest normalny 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama no to super że malutki zdrowy, i faktycznie już jest co dzwigać 🙂
ciekawe jak nasz maluszek ☺️ 🙂
Lusiu ja też mam takie wrażenie 😮
Justi mi tez tak robi na pępek i tak to aż boli...
ale ja ostatnio w ogole mam schizy, sama się nakręcam... boje się że się mały nie rusza wystarczająco często, chociaż licze czy te 10 ruchów jest.... a jak się rusza to się boje że jakos "nie tak" i za mocno.... potem że czkawkę ma za często... zwariuje. na starość mi gorzej...

zapiekanka w piecyku, zobaczymy co wyjdzie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to mnie Michalindziorku troszke uspokoilas 🙂 lap oklaska za to . ... niestety teraz juy tak z nami bedzie ze bedziemy mialy rozne schizy

szybka kobietka jestes jak juz zapiekaneczke zrobilas nie dawno pisalycie jak ja zrobic spryciara mam nadzieje ze sie uda i rodzince bedzie kolacyjka smakowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama synuś widzę jak na prawdziwego mężczyznę przystało wagę ma sporą 😉 Cieszę się, że oboje jesteście zdrowi, oby tak dalej 😜
Co do tych puchnących nóg, to faktycznie, co lekarz, to inna teoria...dziwne... 😮
Ja mam następną wizytę za tydzień w poniedziałek i przycisnę mojego ginka coby mi zrobił USG 🙂 Też jestem ciekawa ile waży nasza kruszyna 😉 3 tygodnie temu ważyła 1941g...
Ach no i muszę go przycisnąć z tym wymazem 😉
Kurcze widziałyście jak się czerwcówki rozpakowują jedna po drugiej, masakra 🤪 To znak, że wkrótce nasza kolej 🥴 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu no współczuje Ci bo też bym się nie cieszyła na leżenie w szpitalu. ale może tak lepiej będzie chociaż dziwne że co lekarz to inaczej.

Justi dzięki kochana 😘 😉 🙂
no wcześniej nie miałam takich obaw jeżeli chodzi o zdrowie dziecka, teraz im bliżej tym bardziej się martwię. może to chwilowo mnie tak wzięło....

też bym się położyła ale M moj poszedł po pracy do mamusi... niby poprawiać po tapetowaniu. ale każdy pretekst jest doby... ehhh. jak mu nie będzie zapiekanka smakować to się doigra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka czas biegnie nieubłaganie, najwięcej stresu mają te lipcoweczki z początku lipca, pozostałe mają jeszcze czas na psychiczne nastawienie sie końca wolnosci 😁 😉

Wiecie co, patrze tak czasami na to łóżeczko i wcale nie dociera do mnie to, że niedługo rodzę...po prostu patrze jak na zwykły mebel. Zaczynam życ tym, że niedługo poród, ale z drugiej strony jest to swego rodzaju since - fiction 🙂

Moja koleżanka z pracy tez urodziła - miała termin na 13.06 a mały przyszedł na świat 9.06 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu hehe 😁
sama się zdziwiłam że tak szybko mi te tarcie poszło... 😉
tylko już 30minut się piecze... zaraz muszę sprawdzić.

kot mi się wściekł 🤪
leń z niego taki że nigdy się gwałtownie nie rusza jeżeli nie wchodzi w grę zagrożenie jego życia (a i wtedy to też nie zawsze), no chyba że słyszy żarcie w misce, to tak. a teraz lata za małą jak pies hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu ja mam dokładnie to samo!!!!!!!!!! Niby patrzę na pokoik małej, na jejrzeczy, na swój rosnący brzuch, ale tak naprawdę nie dociera do mnie, że już niedługo w naszym życiu pojawi się mała istotka. Czasem mam wrażenie, że już zawsze będę chodzic w ciąży 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też tak mam dziewczyny... 🙂
w poprzednich ciążach też dotarło do mnie jak juz dziecko trzymałam, że już jest po... i że juz jest z nami maluszek.... 🙂

pocieszyłyście mnie że też takie macie obawy...
bo już zaczynałam się na poważnie martwić...

Lusiu pewnie że nie twoja 😉
to będzie jego wina... 😉
ew. coś zrobiłam nie tak... hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też na początku zastanawiałam się czy ta czkawka to normalka ale koleżanka apóźniej gin uświadomili mnie, że jak najbardziej w ten sposób dzidzie ćwiczą płucka i co najważniejsze w ogóle się przy tym nie męczą...moja czkawe też ma często no i w tym momencie bryka sobie 😁 😁 😁
Edytka byłam chyba w 3 aptekach i przysięgam, że nigdzie nie znalazłam tej maścia ziajki normalnie szok aż jedna babka sprawdziła w danych i poprostu w hurtowniach jest brak ale czy ona będzie tego nie wiadomo załamka normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też właśnie wróciłam z usg, Mały ma już 3kg i pan doktor nie ma do niego żadnych zastrzeżeń 🙂 Szyjka nadal krótka, ale się nie zmieniła w ciągu ostatnich dwóch tygodni, więc przynajmniej wiem, że nie skraca się w oczach. Natomiast mam za dużo wód płodowych (AFI 23, poprzednio było 19,5), co oznacza, że prawdopodobnie jednak będę rodzić wcześniej. Mały już wg lekarza gotowy, więc dla pewności każe doczekać jeszcze do końca tego tygodnia, a potem można już rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...