Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dokładnie nie ma co się zastanawiac która pierwsza a która ostatnia 🙂 co ma byc to będzie 🙂 🙂 🙂 niespodzianki jak najabrdziej mogą sie trafic więc trzeba byc przygotowanym na wszystko..
Piszecie o niespodziewanym chlusnięciu wód..hmmmm nie zastanawiałam sie nad tym nigdy ani miejscem ich pęknięci a teraz dałyście mi do myślenia ale powiem Wam, ze mam to gdzieś gdzie się to stanie nie nam pierwszym takie cos pewnie sie moze przytrafić wiec trzeba pozytywnie myslec...ale nie ukrywam, że pewnie może to byc niezle krepujące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂wlasnie widze promocje w tesco na necie zobaczcie czy u was tez takie sa od czwartku Pajacyki 2 szt w cenie 1 koszt 11 zl ciekawe jakie beda moze warto by bylo zobaczyc 🥴

hehe Monika pampers no no dobre 😁 😁 tylko gdzie znalezc spodnie do niego 😜 Ja takich nie posiadam 🙂 🙂 🙂 i tak moja pupa jest wystarczajaco duuuuuuuuuza :P 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej w koncu was doczytalam,ale naskrobalyscie od wczoraj 🙂Dzisiaj od rana mnie pobolewa brzuch jak na okres,a kolezanka do mnie ze pewnie wczesniej urodze bo ja tak bolalo przed samym porodem jak miala skurcze!!!
Musze sie zabrac za pakowanie tej torby,a tak mi sie nie chce,wczoraj juz ja wyciaglam ale narazie lezy na srodku pokoju.....
Jakas sie senna zrobilam niewiem co jest grane przez cala ciaze nie spalam w dzien a teraz mi sie zdarzylo juz dwa razy zasnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem,wiem ze musze ja spakowac,ale ciezko sie za nia zabrac 🙂 Wczoraj mi maz mowi ze miesiac naprzod sie bede pakowac,ze chyba za szybko...Do niego nie dotarlo jeszcze,ze moge urodzic szybciej np.2 tyg wczesniej,a cos mi sie wydaje ze on sie nastawil ze urodze po terminie,bo twierdzi ze wszystkie nasze znajome tak urodzily to ja tez...Glupek jeden,ale sie juz tym nie przejmuje,powiedzialam mu,ze jemu sie dopiero oczy otworza jak bedzie musial zrobic wszystko w dwa dni,skoro teraz mu sie nie spieszy 🙂Ja umywam rece od tego,zostanie sam ze wszystkim hehe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faceci to juz chyba tak maja , ale Ja tez mysle, ze na wszystkio mam czas hehe Wy mnie nakrecilyscie z tym pakowaniem torby , wiec sie za nia zabiore jak sie dzis dowiem co mam w nia wpakowac .. . .

ah jakie zapachy u mnie dobiegaja od sasiadow obiadkowe . . . . a Ja nie mam koncepcji

nic ide postawic pranie cosik musze zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak kazdy powod dobry by wypic piwko ehhh nie rozumeim co ci faceci widza w tym zlotym nektarze . . .. .

pranie postawione na obiadek bedzie spaghetti z mieskiem wiec za bardzo sie nie przemecze 😜 😜 a obiadek bedzie na stole 🙂 wiec cel osiagniety 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Jakoś przespałam bez problemów noc, tylko raz wstałam na siusiu, i tak w sumie do 11.30 nie mogłam się zwlec z łóżka. Chyba ciśnienie niekorzystne jest, bo tez czuje sie senna i wogóle mięśnie rąk i nóg mam jakoś dziwnie rozedrgane, jakbym się przeforsowała...

Ja dzisiaj na obiad mam to samo co wczoraj, więc nie mam dylematu, wystarczy ziemniaki ugotowac i wszystko podgrzac.

Dzisiaj to już napewno naszykuje rzeczy do zabrania dla Franka do szpitala, bo jak moj pobyt sie przedłuży, to w razie czego Robert tylko spakuje w torbe i przywiezie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh...
tata u mnie był, przywiózł czeresnie, juz zjedzone 🙂
przez te zawirowania pogodowe to i plony liche w tym roku...

ja mam mniej więcj naszykowane co dla małego na wyjście, ale obawiam się że może być małe, bo to 56 rozmiar. muszę naszykować na wszelki wypadek coś większego.Ni i wersję na chłodniejszą pogodę... i wsadzić gdzieś w w miare oczywiste miejsce żeby mój genialny i wspaniałomyślny mąż nie miał problemu ze znalezieniem a tu może pojawić się kłopot 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, od wczoraj na laptopie coś pokopałam i zrobiły mi się duże litery i wogóle wszystko duże na brzuszku tak jak na nk i nie wiem jak zmniejszyc to do dawnych rozmiarów.....pomóżcie

U mnie do szpitala kazali zabrać dla małego kosmetyki, pampersy, chusteczki nawilżane, po 3 pary śpiochów, body, 2 pary skarpetek i 2 czapeczki, rożek/kocyk. I to chyba wszystko. Ja na wyjście mam od tesciowej kompet - koszulka, kaftanik, śpioszek, sweterek w komplecie ze spioszkiem i czapeczką taką dzierganą i taką cieniuteńka czapeczkę pod, no i włoże małemu jeszcze body. Ale jak beda upały, to tego dzierganego spioszka juz mu nie bede wkładac, tylko sweterek i czapeczkę. No i fotelik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja naszykowałam body na krótki rękaw, pajacyk, czapeczkę zawiązywaną cienką, nie wiem czy nie wziąć cienkich skarpetek i chyba niedrapki wezmę... no i albo rożek wezmę żeby do auta zanieść małego i do fotelika wtedy, albo od razu do fotelika i wtedy okryć cienkim kocykiem, mam taki w sam raz. tylko muszę naszykować jeszcze jakiś sweterek jakby chłodniej miało być chyba... no i wezmę pieluszkę żeby buzię okryć ale wiem że różne zdania są na ten temat, więc się okaże jakie będę zalecenia pielęgniarki bo przeważnie jest tak że jak sie da więcej ubranek do wyboru, jak się np nie można zdecydować co trzeba, to one jak na wyjście ubierają to same wybierają coś a resztę oddają.
synka odbierałam we wrzesniu ze szpitala... miał rożek i kocyk, kaftanik, spiochy i czapeczkę. to wybrały pielegniary.
mala rodziła się w styczniu to juz opatulona byla mocno.
wiec szczerze mowiac nie wiem dokladnie co wziąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...