Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mniam czeresnie 😉 Ja bede sie nimi zajadac za jakeis 2 tyg bo rodzice maja na ogrodku drzewko tyle ze troszke musze poczekac 🙂 🤨
zrobilam porzadki w kuchni tzn pozamienialam rzeczy w szfkach zeby bylo bardziej funkcjonalnie juz widze mine mojego m. ehh bo to tez jego krolestwo a przynajmniej w weekendy 🙂

kurcze Lusiu nie wiem co tam pozamienialas u mnie zawsze reset pomaga, ale widze,ze ci po nocy pozostaly te zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj chyba tez kupie sobie czeresnie, jak oczywiście znajde hehe
a póki co zmykam, wezme sie troche za prasowanie, ogarne chałupke, bo takie ciągłe siedzenie przy kompie nie wpływa pozystywnie na moje kulosy, a na jutro musza wyglądać cacy 🙂

i oklask ode mnie Michalindzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ahaaa... no to ja nie wiem niestety co to może być.
a no mnie mozzilla też wk.... już bo mi zdjęć nie ładuje.... 😠 np zadnej aukcji na allegro mi nie wyświetla całej. Ale mam tu hasła wszystkie pozapamietywane, a na explorerze mi M. genialny zainstalował jakieś cholerne dodatki z winampa, a po znikały inne ważne opcje...
a zawsze na mnie klnie że ja mieszam bo sie nie znam.... a tu wychodzi kto miesza... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu jeszcze się nie spotkałam z zastrzeżeniem żeby pajace z jakiś powodów nie mogły być... więc myślę że możesz co tam chcesz wziąć... 😉
tylko nie sugeruj się mną do końca bo ja nie musiałam brać ubranek takich na pobyt.
ale znajoma brała bo niby u nas jak się chce to można, i z tego co wiem to brała normalnie pajace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie cosik głowa dzisiaj pobolewa 😞 Chyba faktycznie ciśnienie szwankuje... 🥴
Dziś mam kolejny leniwy dzień, nic mi się nie chce, nawet się jeszcze za obiad nie zabrałam 🤢 Kurcze też już mi się nie chce gotować 🤢
Cholirka jeszcze nie zanotowałam 10-ciu ruchów małej, bo jakoś wogóle nie jest dzisiaj aktywna i zaczynam się stresować troszeczkę, bo zawsze zaliczała test z samego rana. Miała tylko czkawkę jakąś godzinkę temu, a teraz cisza 🥴 🥴 🥴 🥴
Lusiu to twój luby widzę, że szykuje dla ciebie nielada prezencik 😉 Superaśnie, postarał się chłopina 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko, ja już nawet nie liczę tych 10 ruchów, bo bym w szal popadla. Czasami to ledwo co czuje, a po kilku godzinach jest już normalnie. Czytałam ze dzieci pod koniec ciazy staja sie mniej ruchliwe, i więcej śpią. Jak się tak stresuje ze mała nie kopie, to mój Grzesiek na to bym sobie nie wkręcała takich myśli, ze przecież jak ja śpię to tez się mało ruszam, albo w ogóle nie ruszam...wiec niunia tez ma prawo!..... no wiec już przy nim nic nie gadam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja prowadzę kartę ruchów i codziennie je zapisuję, coby w razie czego zauważyć zbyt małą ruchliwość małej. Dzisiaj pierwszy raz mi taki numer wywaliła, zawsze ruszała się aż za nadto...Teraz cały czas siedzę i czekam na ostatni ruch, nawet za obiad się nie wzięłam, bo się wystraszyłam 😞 😞 😞 Myślę, że mężuś mi wybaczy, jak będzie musiał troszkę na obiad poczekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko,nie stresuj sie i nie licz tych ruchow bo ja bym chyba oszalala,moj sie czasem tak rusza,a czasem 2 godz spokoj,tak niestety jest pod koniec ciazy,dzieci sa mniej aktywne bo sa wieksze wiec sie nic niemartw dobrze jest 🙂I tak jak pisze monika wiecej spia niz kiedys 🙂
A co do slodkiego to moje malenstwo reaguje na nie bardzo zwlaszcza na lody,zreszta na wszystko co jem,chyba mu wszystko smakuje 😁 😁 Wlasnie zjadlam chleb z pasztetem i wywija jak niewiem 🙂
A co do wyjscia do szpitala to maz mi przywiezie taki komplecik spiochy z kaftanikiem,body,czapeczke,buciko skarpetki,ewentualnie sweterek,no i kocyk,albo rozek w zaleznosci co bedzie potrzebne 🙂
A i dziewczyny nie zapomnijcie zabrac do szpitala smoczka,bo kazda kolezanka mi o tym przypomina,bo jak jedno zacznie plakac,to reszta za nim hehe.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już zrobiła 10 ruchów, ma szczęście kruszyna 😉 U mnie też w ciągu dnia Emi potrafi się nie ruszać np 2 godziny, ale zawsze z rana była bardzo aktywna i dlatego tak bardzo się zdziwiłam, że dziś była aż tak senna...Może faktycznie to przez pogodę i ciśnienie...
A co do smoczka, to u nas w szpitalu podobno zabraniają jego używania, bo wtedy dzidzia nie woła tak o cyca, a ma się uczyć ssania, więc ja sobie smoczek odpuszczę 😉 No chyba, że bardzo będzie dawała czadu w szpitalu, to najwyżej mąż mi podrzuci i pokryjomu będę używać 🤪 Ale mam nadzieję, że Emilka będzie spokojnym dzieciątkiem hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego ja tez nieliczne , jedne sa słabsze a drugie silniejsze. Wiec czasami sie zastanawiam czy faktycznie sie coś ruszyło czy to tylko moja fantazja.
zaraz idę sie szykować do ginka, kurcze jak ja nie lubię się teraz brać za golenie. Dosyć ze ledwo się mieszczę w wannie to jeszcze manewrowa ta maszynka trzeba...ehhh
Ja ubranek na wyjście nie szykowałam, jak będę leżeć w szpitalu to zobaczę jaka pogoda będzie, to Grzesiek albo mama wezmą cos z szuflady dla małej. Powiem im tylko wcześniej co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie liczę, bo Mały swoją dzienną normę wyrabia w minutę, a nie w 10 minut. Gdybym jednak zauważyła, że coś jest nietypowo, raczej bym wtedy policzyła. Nie zdarzyło się to jeszcze jednak do tej pory, ale oczywiście ma swoje w miarę stałe pory szaleństw i stałe pory kamiennego snu (np. podczas ktg 😉 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...