Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja na poczatku tez chcialam powoli mala przyzwyczajac do butli ale sie nie dalo bo zaraz o niej zapominala i darla sie o cyca pomimo, ze przez 2 dni jadla z butli.

dzis mala sie zaplatala o wlasna raczke i zaryla w podloge, rozciela sobie warge od srodka zebami, na szczescie tylko troszke krwi i placzu ale zęby na swoim miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane.
Olusiiu ufff... dzięki Bogu tylko strachu się najadłyście.....

u nas jakaś ciężka nocka, Sewciu się budził a ja latałam do ubikacji 🥴

teraz się wkurzam bo mi Nero nie działa 😠 cholera.

Gabi jest taka śliczna że nie mogę się napatrzeć ☺️ 😜 😜 😜

a mi się dzieci dziś śniły. że miałam małą córeczkę... i że moja bratowa która urodziła martwe bliźnięta, miała te dzieci żywe, śliczne i zdrowe... ale nie wychodziła znimi na dwór, więc ja je brałam i się nimi zajmowałam... szok...
jakoś takie sny u mnie dobrego nie wróżą 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Wpadłam tylko na chwilę, bo jak zwykle nie mam jak pisać, eh...

Olusiu - dobrze, że nic się powaznego nie stało!!!

Wczoraj załatwiłam chrzciny. W kościele ksiądz wziął 150zł, nie 200, więc dobre i to 🙂
Nie potrzebuję też żadnych karteczek od swojego proboszcza, ani też chrzestni, no i żadnych nauk tez nie ma. Po prostu zero problemów 🙂
No i co do przyjęcia, to za namową teściowej zdecydowaliśmy, że odbedzie się ono w domu teściów. Mają domek jednorodzinny więc można sobie na to pozwolić. A przekonało mnie to, że po obiedzie w knajpie mielismy isc na kolacje do tesciów, wiec i tak bedzie szykowanie, a po co wydać z 700zł na sam obiad. Bez sensu to by było. Wiec wspólnymi siłami razem przygotujemy jedzenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie lusiu, ze w koncu zalatwiliscie chrzciny!

U nas ksiadz powiedzial co laska, nawet nie zagladal w koperte a dalismy 200zl, gdyby to ode mnie zalezalo to bym dala 50 i niech spada, bo chrzciny zapisywal fajny proboszcz a koperte dawalismy w dzien chrztu w kosciele i byl taki wredny ksiadz, ze szczerze mowiac nic bym mu nie dala ale sie maz ze szwagrem uparli zeby dac 200.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, Olusiu, biedna Vikusia, dobre ze nic gorszego się nie stało. moja ostatnio rypła mocno głowa o łóżeczko i strasznie płakała, bałam się czy nic sobie nie zrobiła.
Lusiu no to fajnie ze macie juz załatwione chrzciny, ciekawe ile nam zawoła?! no u nas potrzebne sa kartki:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Monia gratuluję kolejnego ząbka 🤪 Ale Gabi zasuwa 🤪 U nas jak był jeden tak jest 😜 Dobre i to heheh 😁 A Gabi na awatarku...CUDNA 😘 😘 😘
Olusiu ufff no całe szczęście, że skończyło się na strachu...
Lusiu nooo i bardzo dobrze zrobiliście, że zrezygnowaliście z restauracji, bo faktycznie taki wydatek byłby bez sensu skoro i tak później normalnie musicie szykować jedzenie w domu. My mieliśmy obiad w restauracji a resztę poczęstunku w domu, ale my po znajomości za obiad płaciliśmy 20zł od osoby czyli 220zł także się opłacało 😉

A Emi od wczoraj sama staje w łóżeczku 🤪 No i jak tylko ma sposobność się o coś podeprzeć to wszędzie chce stawać 😜 A po domu raczkuje jak szalona 😁 A dziś cały dzień kiwa główką NIE heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja może bardziej ze względów na swoja dumę nie chciałam wyprawiać przyjęcia u teściów, ale przemówił rozsądek. Myslę, że wszyscy na tym skorzystamy 🙂

Monia - Gabi lżejsza od Franka, a na avatarku pulpet że hoho 😁 Ale słodziutka jest 😘
No i gratulacje z okazji kolejnego zębola. Dużo już ich ma 🙂

W tym tyg przerzuciłam się na spacerówke, ale nie kupowaliśmy nowej tylko wykorzystuję tą co była w komplecie, i wiecie co, przekonałam się do niej. Wydawała mi się mega beznadziejna, ale jak wypraktykowałam ją, to jest ok 🙂
Franek póki co nie raczkuje, i jestem na bank pewna, że nie będzie, ale za to rozwija sie w inny sposób. Dzisiaj rano obudził się o 8, ja wstałam do wc, R spał, wracam, a moje dziecko stoi oparty o plecy tatusia i go atakuje 😁 😁 Nie wiem jak on wstał, ale już pare razy jak leżał na boczku to z takiej pozycji usiadł 😮

Acha, i zdecydowaliśmy się na inną chrzestną, bo w grudniu Alinka podawała do chrztu, poza tym ma już kilku chrześniaków, więc chcielismy ją oszczędzić, a wczoraj dzwonilismy w tej sprawie do siostry ciotecznej R, zgodzila się, ale dzisiaj jedziemy prosic oficjalnie. JEst młodziutka, bo w zeszłym roku była u bierzmowania, ale to nic 🙂 Mam nadzieje, że z prawnego punktu będzie mogła być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu no ja tez mam zamiar wskoczyć w spacerówkę od kompletu. A z ta restaurcja to faktycznie dobrze sie stało.wiesz Gabi nie jest pulpecik, ona tak na zdjęciach wychodzi, Ma ok 73 cm i 8400 gdzieś waży. Koleżanka mnie odwiedziła i mówi ze mała zupełnie inaczej wygląda na żywo niz na zdjęciach, stwierdziła ze lepiej na żywo he he

wiecie zastanawiam sie czy to normalne ze mała za każdym razem dostaje czkawkę gdy zaczyna się śmiać, to juz jest norma. U was tez tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już chętnie przerzuciłabym się na spacerówkę, ale niestety sprzedaż naszego dotychczasowego wózka nie wypaliła, więc musimy go wystawić jeszcze raz...A tej naszej spacerówki nie chcę już ruszać, bo to dodatkowy atut przy sprzedaży, ze jest nieużywana 😉

Izunia ty się dziewczyno nie zastanawiaj, tylko uciekaj z tego domu!!!! Takie jest moje zdanie, oczywiście zrobisz jak zechcesz, ale czy prędzej tym lepiej, żeby do jakiejś tragedii nie doszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu, Gabi tez nie raczkuje. Dopiero jest na etapie podnoszenia pupy. ja nie raczkowałam, mój m tez wiec może i mała nie będzie. dzisiaj tak skopała G rękę ze biedak narzeka ze go boli...no siniaka mu zrobiła...córka pobiła ojca ha ha.
My dzisiaj u teściów jesteśmy i zostajemy do jutra. Teściowa mała bawi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia normalnie patologia, córka ojca bije hehheheheheheeh 😁 😁 😁 😁 😁
A ta od wózka miała wpłacić zaliczkę 100zł, a resztę pod koniec marca (zgodziłam się na taki układ głównie ze względu na zaliczkę, bo potrzebowaliśmy kasy. Po tygodniu od naciśnięcia Kup Teraz miała wpłacić kasę (dokładnie 25 lutego w piątek). We wtorek piszę do niej maila, bo mi się przypomniało, że jeszcze nie wpłaciła kasy 😮 a ona mi pisze, że 3 dni temu czyli w sobotę w aucie im się zepsuł alternator i nie mają teraz kasy na zaliczkę 😲 No to ja jej piszę, że ja też nie mam kasy, że kasę miała wpłacić jeszcze przed zepsuciem auta, więc mnie to nie obchodzi i żeby pożyczyła od kogoś, to ona, że już na alternator pożyczyła od rodziców 😠 Więc napisałam, że wystawiam aukcję jeszcze raz bo naprawdę jestem w dołku finansowym i nie mogę czekać tyle czasu...Do allegro napisałam o zwrot prowizji od sprzedaży i cóż, trzeba znów szukać kupca...
Tak to jest, jak masz miękkie serce, to musisz mieć twardą dupę... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko no to r.....pucha heh... to cie załatwiła... normalnie negatywa dać takiej.nie dziwie ci sie ze maz nerwy.powiedz a kidy będziesz miec te spacerówkę co nam link przysłałaś? tez sie nd nia zastanawiam...

kurcze, trochę mnie niepokoi ta ciągła czkawka przy śmianiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...