Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ufff a my mieliśmy dzisiaj niezłe przeboje... 😲 Emi nie chciała usnąć i strasznie płakała, aż momentami wpadała w histerię, a przy tym gryzła z szałem gryzaka...Już miałam dać jej czopek z Paracetamolu ale udało mi się wkońcu ululać ją na rękach...Jeśli w najbliższym czasie nie pojawi się kolejny ząbek to nie mam pojęcia co to było 😮
Izunia to z Kubusia kawał faceta 🤪 Emi mierzy 74cm a waży 7800g 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas też przeboje. Tymek obraził sie na obiadki i nie chce jeść. Mały słoiczek muszę podawać na raty 😮 Wszystko inne (mleko, kaszkę, owoce,chrupki, wafle ryżowe) wcina jak należy a z obiadku zje kilka łyżeczek i zaciska usta. Dzisiaj zrezygnowałam z sinlacu na drugie śniadanie a podałam mu owoce żeby zjadł ładnie obiadek bo podejrzewałam że po kaszce po prostu nie jest głodny. No i po owocach był głodny ale historia się powtórzyła. Zjadł kilka łyżeczek i tyle. Nie wiem co się stało i co z tym zrobić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey.dziewczyny ja juz nie mam sily wczoraj moja mama powiedziala na mojego chrzesniaka bachor itp...a dzisiaj jak przyjechal szwagier to powiedziala mu ze to ja niby powiedzialam...ze ja niby bije go itp a to nie prawda bo to moja mama go bije....byla wojna ale szwagier oczywiscie mi nie uwiezyl....a moja mlodsza siostra byla swiadkiem i jej tez nie uwiezyl bo lepiej mojej mamie pijaczce uwiezyc....szwagier sie wogole do mnie nie odzywa i mnie wyzwal od roznych....jestem zalamana....ja tu nie wytrzymam....nerwowo mnie wykoncza 🤨 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie :*

Izunia ehh nie mam slow do zachowania twojej mamy przykro mi na prawde .. . nawet nie wiem co ci doradzic .. . . musisz po prostu byc dzielna dla Kubusia kiedys los sie do ciebie usmiechnie oby jak najszybciej tego ci z calego serca zycze 😘 😘

Ellie no to sie Tymusiowi poprzestawialo moze to tylko chwilowy bunt na obiadki oby . . .

Amelko jak sie czujesz w koncu lada chwila wracasz do pracy ??

u nas ok maz wziol Wojtusia i poszli na spacer bo Ja jakos dziwnie sie czulam mialam dreszcze wciaz chcialo mi si spac , ale juz jest ok Bogu dzieki
tylko w koncu wypadalo by cos zjesc bo jestem o samych musli ktore jadlam o 7 rano Wojtus dzis na modyfiku nawet mleka do niani mu nie sciagne bo nie mam w ogole wartosciowego skoro nic nie jem 😞 zaraz ide ugotowac piers z ryzem i szpiankiem by jakos postawic sie na nogi


Pogoda sloneczna piekna 😉 Ja chce wiosne 😉 ale ona juz zbliza sie wielkimi krokami oby 😜 🙂
wielka prosba mamusie do was moze cos doradzicie 😞 musze kupic dla Wojtusia wozek tzn taki ktory bedzie u niani bo wozenie naszego mija sie z celem no i kombinuje nad dwoma http://allegro.pl/nowe-super-wozki-slapi-zabrze-sklep-bociek-i1465383505.html
lub ten
http://allegro.pl/x-lander-x-go-parasolka-oslona-na-nozki-od-reki-i1480562565.html
prosze o rade :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Kurcze, juz zapomniałam co chciałam napisać...no nic.

Izunia - współczuje ci, ja to chyba bym poszłą na policję zgłosić przemoc psychiczną!!! Kurwa, co za matka??!! Przepraszam, że tak piszę, ale ona ma cię gdzieś, więc i ty nie miej skrupułów, tym bardziej że ta cała sytuacja negatywnie odbija sie na Kubusiu!! Teraz jest mały i niewiele rozumie, ale przyjdzie moment, że będzie to wszystko miało na niego wpływ!!

Justi - ja osobiście jestem za tym drugim wózeczkiem, X - Lander. Jest ciekawy, ładne kolory, lecz przede wszystkim ma szerokie siedzisko!!!!! Jedyny minus to rączka - jakbym miała kupować, to łączoną, a nie jelenie rogi, ale może i są wygodne w prowadzeniu, nie wiem... 🙂

Boże, ale te wasze dzieciaczki są chude 😮 😲 Franczesko nie wygląda na pulpeta takiego, jak pokazuje jego waga, a jest najcięższy!! Przy ostatnim mierzeniu wzrost miał w 75 centylu, a wagą powyżej 97 centyla.

Kurczę, 2 marca idziemy z Franczeskiem do kardiologa....Już mam stresa, czy dziurka w serduchu zarasta się czy nie. Oby wszystko było dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, pisałyście o przewijaniu maluchów 🙂 JA już od dawna nie przewijak Franka na przewijaku, tylko na łóżku. JEst mi tak wygodniej, poza tym mały tak sie wierci, że na przewijaku po pierwsze jest mi nie wygodnie, a po drugie może mi z niego zleciec. Poza tym jest tak wszędobylski, że wkładał rączki do koszyka z kosmetykami, albo go strącał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂
Izuniu twoja matka jest popierdolona 😠 😠 😠 😠 Zresztą to i tak łagodne określenie!!!!!!!!! Jak tylko będziesz miała okazję to wyprowadzaj się od niej jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Justi my akurat mamy zamiar kupić ten pierwszy wózek (kiedyś pokazywałam go na forum 😉 ) choć X-lander też mi się podoba 😉 ale też jestem za całą rączką a nie jelenimi rogami jak to fajnie Lusia określiła 😁
Lusiu ja też już od bardzo dawna nie używam przewijaka tylko przewijam Emi na łóżku, bo jest już na niego za duża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elunia - masz jakieś fotki na aguagu?? Bo nie można obejżeć 😞

Dżizas, w końcu bąbel poszedł spać 😲 Motał się, po kąpieli urządził histerię, że nawet go nie ubrałam, tylko w samym pampku zawinęłam go w koc i tak siedziałam z nim przed netem i pokazywałam mu głupoty żeby odwrócić uwagę od płaczu, i jak już było ok, i postanowiłam go ubrac, to kolejna histeria. Ale chociaż teraz miałam pewność, że nic mu nie dolega, tylko ma taki kaprys, żeby się nie ubrać 🙃
Nie wiem, czy mu nie idzię jedynka na górze....to też by tłumaczyło jego zachowanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Melduję się jako pierwsza 🤪 Dawno tak nie miałam heheh 😜
Ja dziś wybieram się do dentysty z tym ruszającym się zębem i powiem wam, że mam nielada stracha 🤢 Nad tym zębem pojawiła mi się jakaś dziwna kulka która już trochę urosła, nie wiem, czy to z ropą, czy może chodzi o coś poważniejszego...Ząb ogólnie mnie nie boli, zobaczymy co na to dentysta... 🥴
Lusiu ja ostatnio też miałam taką histerię urządzoną ale w momencie jak chciałam małą odłożyć do łóżeczka 😮 Też myślę, że to przez zęby, bo ostatnio zaczęła się też na potęgę ślinić...Narazie ani widu, ani słychu, no nic czekamy dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
Polecam Wam artykuł: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,9173794,Prawo_do_znieczulenia_trzeba_zagwarantowac_w_ustawie.html Może jak trochę rozreklamujemy ten list i podpiszemy to uda się coś zmienić. Ja już podpisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj przyjechala siostra i mama juz z nia gada i widze ze siostra tez jest na mnie zla...nie odzywa sie,,,uwiezyla mamie...mama udaje ze to przezywa polozyla sie do lozka i jak wolalam ja na obiad to nie przyszla...to niech nie je...mi na zlosc tym nie robi...wczoraj mama tak sie najebala ze zostawila nieodgaszonego papierosa i dzieki bogu szlam do lazienki i go odgasilam bo znowu by nam splonal dom....!!!!do tego robila za przeproszeniem kupe i narobila kolo kibla i musialam sprzatac po niej bo prawie nadeplam...dziewczyny nie mam slow....teraz siostra poszla do mamy a ta lezy w lozku i udaje zrozpaczona....nie wytrzymam...nikt mi nie wierzy tylko moja mlodsza siostra ktora byla swiadkiem....nie mam sily juz...a jak usypiam kube to specjalnie chalasuja i biedny po 10 minutach sie budzi przestraszony bo tak glosno jest,,,,,, 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Ja po imprezie- umierałam! Dzisiaj byłam u lekarza zakładowego i od jutra do roboty idę!!! 🤪 Szczerze mówiąc to cieszę się (jeszcze). U nas jeszcze dzisiaj mamy dziadkó,którzy pomimo moich próśb ciągle Hanie noszą 🤔 Wkurza mnie to strasznie.

IZUNIA- masz naprawdę patologiczną rodzinę. Żal mi Ciebie bardzo 🤨 Nie myślałaś żeby się wyprowadzić np do domu samotnej matki? Myślę,że opieka społeczna mogłaby Ci coś pomóc żeby Twoje dziecko w takiej patologii się nie wychowywało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izuniu popieram Amelię w 100%!!!!! Napewno są instytucje, które ułatwią ci nowy start i wychowywanie dziecka w spokojnych warunkach. Przecież tak być nie może!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kubuś nie może żyć w takim domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bierz się kochana do roboty i dzwoń gdzie trzeba!!!!!!!!!!!!!!!! Bo tkwiąc w tym domu nic dobrego was nie spotka. Trzymam kciuki 😘
Amelko, Koraliku no to powodzenia w pierwszym dniu pracy 🤪 😘 Po tak długiej przerwie to musi być niesamowite przeżycie 🤪
A ja już po dentyście. Wyrwał mi zęba, na szczęście nie musiał nic rozcinać. Ale ropa doszła aż do zatoki, stąd ostatnio miałam takie straszne bóle głowy, że aż na jedno oko nie widziałam!!! Powiedział, że dopoki rana się nie zagoi może się zdarzyć, że picie lub jakaś zupa wylecą mi nosem 😮 😲 I przepisał mi antybiotyk.
Uffff naszczęście mam to już za sobą, bo strasznie się dziś stresowałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ale dzisiaj się rozpisałyście, że normalnie nie nadążam 😉 😁

Izunia - spieprzaj kochana z tego domu jak najdalej, bo niedługo jeszcze w wiadomościach o jakiejś tragedii usłyszymy!!!!!!!! 😲 Normalnie wziełabym cie do siebie bidulko 😞

Powodzenia w "pierwszym dniu pracy" pracusie 😜

Napisałam dzisiaj smsa do Kamy, pisze, że jest zalatana, bo ma masę spraw do pozałatwiania, i że tez idzie do pracy i szuka obecnie kogoś do Wiktorka. Przesyła pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...