Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eluniu, dobrze wiedzieć że mamy księgową na wątku 🙂 Jak będę miała jakieś pytania przy rozliczaniu to nie omieszkam się zgłosić 😉
Kama, no właśnie co się z Tobą dzieje?
Ann, a może to jest alergia na jakiś materiał? Nie zauważyłaś że po jakimś ciuszku jest gorzej?

Pochwalę Wam się dzisiejszymi poczynaniami mojego syna 🙂 Nie ma to jak laptopowa motywacja 😉

[URL=http://img694.imageshack.us/i/dsc0055et.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6420/dsc0055et.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tutaj w niemczech my bralismy slub w sylwestra bo wtedy dostaje sie zwrot podatku tak jakby przez caly rok sie bylo malzenstwem.sa tez klasy podatkowe,maz pracowal caly rok na najwyzszej i dostalismy ponad 4tys euro zwrotu podatku bo z klasy 1 spadl na 3.
Tez ciekawa jestem ile bedzie w tym roku jak mamy dziecko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja nie jestem księgowa ale już od kilku lat rozliczam sama po rodzinie pity i dlatego już więcej wiem na ich temat.
Irka tak jak pisała Ola to jak macie na Kacperka odpisu na ten rok około 520zł to jeżeli ślubnemu pobrali zaliczke na podatek mniej to możesz odpisać tylko tyle ile mu pobrali a jak pobrali mu więcej to spokojnie pobierasz całą kwote.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey bylam dzisiaj w banku i wkoncu mi wplacili pieniadze z alimentow...juz co miesiac bede dostawala pieniadze..razem z rodzinnymi i alimentami miesiecznie bede mial 568zl....narazie starczy...wybralam pieniadze zrobilam zakupy dla kuby i znowu prawie nic nie zostalo....rodzice mi nie pomagaja w utrzymaniu syna....sama go utrzymuje,,,,,sama odejmuje sobie z buzi zeby mu dac....zeby on mial lepiej....ehhh ciezko mi do tego rodzice powiedzieli ze ja nie mam nic do gadania i ze mam sie ich sluchac...a w wakacje umowilam sie z kolega i rodzice znowu beda mi to utrudniali...mam 20 lat a traktuja mnie jakbym miala 10.....i nadodatek mowia zebym sprzatala u nich w pokoju i w calym domu....tylko ja sprzatam w tym domu nikt wiecej..... 😞 😞 😞 😞nie mam slow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie niewiadomo co z ta robotą moją, oni obecnie szukają kogoś z doświadczeniem na dziale mięsnym którego nie posiadam mam praktyke jako kasjer sprzedawca ale niewykluczone ze będą kogoś potrzebować na kasjera jakby co zostawiłam moje cv no i mężuś też mi zawsze da cynk. Izunia ciężko masz trzymaj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koraliku trzymam kciuki aby się odezwali 😉 😘
Izunia ehhhh co ja ci mam dziewczyno napisać...strasznie to smutne, że twoi rodzice tak cię traktują...dobrze, że w tym wszystkim odnajdujesz siłę, aby zajmować się swoim skarbem i zapewnić mu bezpieczeństwo oraz poczucie, że zawsze będzie mógł na ciebie liczyć (czego niestety nie możesz powiedzieć o swoich rodzicach - przykre!!!). Nie poddawaj się a kiedyś napewno los się do ciebie uśmiechnie 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLUSIA- Viki wymiata 🙂 Moja też uwielbia klęczeć, wspinać się i stawać. Niestety przynajmniej raz dziennie zalicza wywrotkę 😲
A jeśli chodzi o Viki to mam wrażenie,że w ostatnim czasie strasznie przyśpieszyła w rozwoju.

IZUNIU- 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podpisuję się pod tym obiema rękami. Wszystko co wystaje ponad poziom podłogi stanowi podpórkę do wspinaczki.
A jeśli chodzi o upadki to u nas też niestety są i to niekoniecznie przy wstawaniu ale nawet przy raczkowaniu, bo Tymi włazi gdzie może (a raczej nie może).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas jeszcze wstawania nie ma ale podnoszenie się do siadu już jak najbardziej czy obracanie się brzuch plecy brzuch plecy w kółko jak wałek turla się po podłodze czy łóżku przy tym się chichocąc 🙃 co do raczkowania to tak jak mówi koralik Kinga teraz też zaczyna brać nogi pod siebie to i może i ona w końcu wystartuje 🙂 bo tak to tylko wokół osi jak zegar w mig przy pomocy rąk się porusza 😁 - aby tylko zdobyć to co najbardziej nie trzeba 😜 teraz najlepszą zabawką są nakrętki od słoiczków - podobają się jej odgłosy stukania nimi o tackę 🙃
Izunia nie masz lekko ale jak widać mimo to jesteś super mamą dla swojego synka i na pewno los wynagrodzi Ci to w przyszłości! Wiele sił dla Ciebie i dużo zdrówka dla kochanego Kubusia!!! widzę że super przystojniak z niego rośnie!
Koralik 3mamy za Ciebie kciuki! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane...
Sewciu lepiej, kupiliśmy w końcu ten inhalator.
ale Misia wymiotuje od wczoraj 😞
jutro mam szkołę nie wiem czy pojde.
a co do wspinaczek, to Sewciu łazi wszędzie za mną, jeszcze na czworaka, wie gdzie mnie szukać, no a trzymając się stołu albo kanapy, przechodzi na na stojąco.
wczoraj wspinał się po kartonach koło łóżka i wlazł na kanape normalnie...

idę... bo woła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koralik nie martw sie, niedlugo maly bedzie smigal, ze bedziesz sie modlila zeby sobie glowy nie rozbil 😉
ja juz mysle o kasku dla malej i kagancu zeby nie zjadala tego co nie trzeba:P he he he

swoja droga moj brat cioteczny ma corke tydzien mlodsza od victorii i ona jest taka gruba, ze jak ja widzialam to myslalam, ze ma 2 pary rajstop grubych:p miala jedne cienkie
no i ona jedyne co to lezy na plecach wola eeeee i to by bylo z jej aktywnosci...
kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie 😉

jutro jade na zakupy i zaczynam diete dukana. mam nadzieje, ze mi sie uda przetrwac, musze kupic duzo ryb i w sumie wszystko to co zwykle,oprocz chleba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Elunia - super że w taki jasny sposób wyjasniłas o co chodzi w tych pitach 🙂 Kochana jesteś 😘

Monia - przykro mi z powodu dziadka Grzeska, wyjazd do tesciów napewno dobrze ci zrobi 🙂

Olusiiaa - ale Viki spryciula 🙂 U ciebie w mieszkaniu jest tak ciepło, że Viki chodzi w samym body na krótki rękaw??

Ellie - Tymek jak Franek uwielbia sprzęt 🙂

Izunia - brak słów po prostu...jedyna dobra wiadomosc to taka, że bedziesz miała pieniadze.

Koralik- dobra praca i na kasie..jak forsy brak to trzeba sie jakos przemęczyc.

Moje dziecko jest juz znudzone wdrapywaniem sie po meblach, teraz jak stoi zaczyna sie puszczac, i czasami udaje mu sie pare sekund ustać bez trzymania 🙃
Co do raczkowania, to tylko jak siedzi na łóżku to "raczkuje", a na podłodze to inne wariacje ma w głowie. Mysle, że niedługo moje dziecko zacznie chodzic 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLUSIA- ale fajnie,że też będziesz dukać 🤪 Ja w miesiąc schudłam 6kg i świetnie się z tym czuję!
A jak z wagą Viki? Moją dzisiaj ważyłam: 7400g 🥴 Tyle to powinna w 6 a nie 8 miesiącu ważyć.

Biedna Misia i Sewciu ☺️ Michalindziorku podawaj jej bardzo często małe ilości chłodnej wody do picia- to ponoć pomaga przystopować wymioty. U Hani zadziałało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIU- ona na zdjęciach tak wychodzi. Wszyscy tak mówią,że pulpecik na zdjęciu a na żywo taki trochę szczypioreczek. Poza tym nie jest długa. Ostatnia waga i wzrost były w 25 centylu.
Ale właśnie sprawdziłam siatki centylowe i w sumie z wagą zjechała tylko ciut poniżej 25 centyla czyli w sumie nie jest źle. Zwłaszcza patrząc na to,że ostatni miesiąc przechorowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia moja jeszcze ma 6900 na początku i wydaje mi się że i tak nie ma powodów do nie pokoju każde dziecko inaczej może przybierać aby rozwijało się dobrze a czytałam że do pierwszego roczku dziecko powinno mieć koło 10 kg to jeszcze nasze maluchy mają trochę czasu by urosnąć do tej wagi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...