Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
IRKA- a Kacperek dostaje jeszcze antybiotyk? Może to uczulenie na niego?

KACZUSZKA- my mamy kredyt. Generalnie załatwianie to masakra. Jak braliśmy 4 lata temu to sami łaziliśmy po bankach- straszne to jest! Teraz zmienialiśmy bank i pomógł namznajomy, który jest doradcą kredytowym. Przedstawił nam 3 najlepsze dla nas oferty i wszystko za nas załatwiał. My tylko pojechaliśmy do banku złożyć podpisy. Polecam takiego doradcę- zwłaszcza że się za to nie płaci. On dostaje kasę od banku.

MONICA- byłaś u nefrologa? Gabi miała tylko raz zakażenie?

U nas niestety problemów chorobowych ciąg dalszy 🤨
W południe jak przewijałam to zobaczyłam,że wokół cewki moczowej ma troszkę ropki. Tak więc była szybka konsultacja tel z lek, mąż przyjechał z pracy, zawiózł mocz do badania i mała ma zakażenie 🤨 jeszcze nieduże ale musi dostać bactrim i w czwartek kontrola. jeśli nie będzie poprawy dostanie antybiotyk. dobrze ze zobaczyłam tą ropę. powiem wam ze Hania zaczyna drugi miesiąc chorób 🤨 jestem totalnie załamana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh biedne te nasze dzieciaczki dużo zdrówka dla wszystkich

Amelio, tak Gabi raz miała zapalenie dróg moczowych. Musimy co 3 mies chodzić na kontrole do poradni nefrologicznej i co 1, do 1,5 robić badania moczu. doktorowa pytała czy wyrażam zgodę na cysttografie, chyba tak to sie nazywa. chodzi o to by sprawdzić czy to zapalenie nie bylo spowodowane wadą nerek. podobno każde dziecko powinno mieć je wykonane jeżeli miało zapalenie układu moczowego chociaz raz. trzeba sie połozyc do szpitala na 3 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nas chyba też czeka cystografia. mój synek też miał zakażenie jak miał 7 tyg i później cystografię,ale nie leżeliśmy w szpitalu ty;lko założyli mu cewnik, dali "głupiego jasia", i wykonali 3 zdjęcia rentgenowskie, a potem do domu.
też robimy stałe kontrole moczu.
Ach-masakra. Mam nadzieję że ten bactrim pomoże i nie będzie musiała mieć antybiotyku.
Lipcowe dzieciaki chorują ale Hania pobija wszystkie rekordy. Szkoda tylko że w takiej dziedzinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki! ja tylko na moment bo dużo czasu teraz nie mam. A u nas też Kinga trochę z katarkiem chodzi kaszel niby ustąpił to teraz to na zmianę ale gorączki na szczęście jeszcze nie miała także na razie nie panikujemy może spokojnie to minie. Ale wszyscy tu dookoła nas pozaziębiani chodzą to i tego się obawiałam że coś może się przenieść prędzej czy później na nią.
DUUŻO ZDRÓWKA DLA NASZYCH LIPCOWYCH DZIECIACZKÓW!! A FOTKI WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW SĄ PRZESŁODKIE!!!
i powtarzam pytanie co z naszą Lusią?? niepokoi mnie to że się teraz nie odzywa bo jak do tej pory była dosyć aktywna na naszym forum a tu teraz cisza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelio no nam dr. mówiła ze w pierwszy dzien przygotowanie, w drugi badanie a w trzeci wynik i do domu...co miasto to inaczej. Juz nie raz sie przekonałam ze ta sama choroba a inaczej postępują lekarze.
No własnie tez sie zastanawiam co z Lusia, pisałam juz wcześniej ze się nie odzywa ale tez nie wpadła...hmmm moze remontują to mieszkanie po babci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie
dzis pierwsza 😉

duuuuuuuzo zdrowka dla wszystkich chorowitkow
ehhhh jak Ja pragen ejuz wiosny nie znosze tego ubierania Babla
u nas katar a w pon. na szczepienie
nie wiem czy uda nam sie go w tym wypadku zaszczepic


MILEGO DNIA MAMUSIE
wracam do pracy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat Mikusiu!!

Gratulacje dla Viki. U nas ewidentnie idą kolejne zęby bo mały ślini się znowu na potęgę i gryzie ręce.Niedługo cała szczęka mu wyjdzie 🤪
Nocka lepsza niż wczoraj. Jedna pobudka o 2 na jedzenie, pobudka o 5 ale bez jedzenia, przełożyliśmy go do siebie żeby się trochę poprzytulać 😉 i spaliśmy do 7. Kataru ciag dalszy ale stan małego się nie pogarsza więc mam nadzieję że nic się z tego już nie rozwinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Lusi wszystko ok, tylko nie ma jak ostatnio wejść na brzuszka (odpisała mi na sms). Postara się dziś zajrzeć.

U nas też ok, pediatra zapisała maść cholesterolową i wyznaczyła kolejność przywracania odstawionych pokarmów. Zobaczymy na co ta alergia, mam nadzieję że się uda ustalić w miare niedługo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Sto lat dla Mikusia 🙂
My juz po szczepieniu nastepne dopiero w sierpniu,maly wazy 9700 i 74 cm czyli przybral tylko 300 gram i cm urosl,ale niby dzieci juz tak w tym wieku nie przybieraja!!!Jednym slowem troche nam przychamowal ze wzrostem i waga.... A przy szczepieniu nawet nie zaplakal 🙂
Na uczulenie mu zapisal wapno i diphergan syrop przeciwalergiczny,zobaczymy co to bedzie.....
Kurcze mam tyle roboty dzis tak sie ostatnio zapuscilam ze wszystkim ze szok,prasowania tone,kurzu wszedzie tone masakra...
postaram sie jeszcze cos skrobnac pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...