Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale fajnie Eluniu 😉 to robisz mi większe nadzieję że i moja Kinga w końcu też ruszy do przodu 🙃 bo na razie nadal obtacza się jak zegar bądź metoda turlania 🙃 buziaki dla Lenki!!! kolejny lipcowy rajdowiec!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dziś tu cisza ☺️ dzieci chyba coraz więcej od mam wymagają i mniej czasu 🤨 ja już chyba będę zmykać z komputera. Miłej nocki dla wszystkich mam i dzieciaczków!!! spać bez pobudki do rana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka - wcale sie nie dziwie ze sie wkurzyłas, nastawiłas sie na kupno nowego wózka, a tu dupa....

Bylismy prosic na chrzestna, jestesmy juz spokojni, bo Justyna zgodziła sie 🙂 🙂

We wtorek robimy u nas ostatni. Beda tylko moi rodzice. Mielismy jechac do nich, ale poniewaz w moim kosciele bedzie msza za babcie, to przyjada rodzice i połaczymy wszystko razem 🙂

Właśnie zasnął mój mały gluś. Ja na kolację zjadłam smażona kiełbase, i teraz źle sie po niej czuje 😞 Mdli mnie, i wogóle tak jakos słabo mi jest. Idę się położyc, bo jestem padnieta juz. Jak wstałam o 8 rano, tak do tej pory cały czas na nogach. Padam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Lenki 🙂 Franek po łóżku tez śmiga jak oszalały 🙂 W sekundę normalnie potrafi zmienić pozycję i miejsce ze 100 razy 😉 😁
Dzisiaj nachylałam się do młodego i cmok mu robiłam, on siedział sobie, i chyba mu nie przypasowało coś (chyba był wogóle lekko poirytowany) i chlasnął mi w twarz 😁 Usmiałam się jak nie wiem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!! jak tam u was poranna pobudka?? mi Kinga dzisiaj dała po palić i od 4 jestem na nogach 🤢 a ona dalej baraszkuje w swoim łóżeczku i może w końcu zaśnie a ja się biorę za pranie bo cała sterta czeka ciuchów a zmywania też niczego sobie. Lusiu to się Franiowi udało 😜 Miłego dnia wszystkim życzymy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeszcze jedno mam do was pytanie: ma któraś z was dostęp do normalnego, dobrego i sprawdzonego mleka krowiego dla dziecka? któraś z was może już je podała lub w najbliższym czasie zamierza i takie wprowadzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Eva ja na razie nie mam zamiaru wprowadzać mleka krowiego dziecka może gdzieś około 1,5 roczku nie wcześniej.
Mój szkrabek śpi później dostanie obiadek nie miksowany tylko widelcem rozgnieciony i pójdziemy na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeeeeść 😜
U nas też dziś był wiaterek, ale nie było najgorzej więc godzinny spacerek zaliczony 🙂
Evcia Kinia pięęęęęknisia 😘 😘 😘 Ja do mleka krowiego mam jeszcze daleką drogę 😉 Może ok 3-go roku życia będę mogła podać...zobaczymy...
Elunia super, że Lenka robi takie postępy, ale teraz będziesz ją musiała gonić po mieszkanku tak jak my gonimy Emi hahahahhah 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eva a nie za wczesnie jeszcze na mleko krowie?
U nas w sklepach jest specjalne mleko w kartonach dla dzieci ale tam jest znaczek, ze od 12 miesiacy chyba conajmniej...

Nasza mala tez juz popyla od kilku dni po mieszkaniu.

U nas dzis ciepelko,wszytskie okna i drzewi pootwierane.
Dzisiaj u nas jest fasching to cos jak ostatki chyba, wszyscy poprzebierani nawet na kasach w sklepach, a u nas na wiosce mega impreza, namioty porozstawiane, mieszkamy pod restauracja wiec glowny punkt rozrywkowy bedzie u nas pod oknem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Edzia - widzę, że Emi kombinuje, jak tu zwiać mamusi 😉 🙂

Eva - nie wiem dokładnie od kiedy mozna podawać dziecku krowie mleko, ale wiem, że nie za wcześnie, bo jest ono dosyć ubogie w wit. i składniki mineralne. Moja koleżanka jak urodził się jej synek, to wogóle nie dawała mu mleka dla niemowląt, tylko takie prosto od krowy...szkoda słów...

Ja dzisiaj odpuściłam sobie spacer, bo dość mocno wiało, jedynie sama skoczyłam na zakupy.
Teraz to musze mieć oczy dookoła głowy, bo Franek takie numery mi robi że szok!!! Dzisiaj leżał na leżaczku, a ja podlewałam tylko kwiatki, będąc razem z nim w pokoju. Po chwili dosłownie odwracam się, a on siedzi w tym bujaczku i to odwrócony o 180 stopni 😲

Dziewczynki, powiedzcie mi, czy na chrzciny kupowałyście zaproszenia, i ile płaciłycie za jedno??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka nie pisałam nic pare dni ja dopiero jutro mam wolny dzień dzisiaji byłam w pracy, dzieci jednak przeżywają moją prace starsza budzi się po nocy i mówi "mama kocham Cię" ale praca też mi się podoba mimo ze to tylko pakowanie mięsa. Jest ok byle mi starczyło sił jak wracam poświęcam czas dzieciakom żeby tak tego mocno nie przeżywały że mnie nie ma dlatego będe rzadko na internecie teraz. Co do mleka krowiego ja podawałam Madzi po skończeniu rooczku teraz tez zaczekam jednak nie ma po co się spieszyć. Pozdrawiam Was dziewczyny!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Koralik, że praca ci się podoba 🙂 I pewnie nie namęczysz się za bardzo 🙂 Dzieci sa najważniejsze, więc to zrozumiałe, że wszystkie inne rozrywki schodzą na dalszy plan, tym bardziej jak czas, który poświęcałaś dzieciom poświęcasz teraz pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koraliku cieszę się, że praca sprawia ci przyjemność 🙂 A dzieciaczki niestety przez jakiś czas nie będą mogły się przyzwyczaić, że mamusi nagle nie ma cały czas przy nich, ale myślę, że z czasem będzie lepiej 🙂 A córcia przesłodka, aż się wzruszyłam jej słowami...
Lusiu ja zaproszeń nie kupowałam, bo był to dla mnie zbędny wydatek. Zapraszaliśmy tylko rodziców i chrzestną (bo chrzestny to brat M.) więc nie było sensu kupować zaproszeń...
Mnie się coś o uszy obiło, że mleko krowie daje się powyżej 3-go roku życia, ale na necie zdania na ten temat są podzielone. Myślę, że jak dziecku nic nie jest, jest zdrowe to można podać wcześniej może ok 1,5-2 lat...Oczywiście po konsultacji z pediatrą 😉 My ze względu na alergię myślę, że będziemy musieli dłużej z tym poczekać 😉 No chyba, że Emi z tego wyrośnie 😜 Obyyyyyy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczynki za radę 😉 chciałam się właśnie zorientować co wy słyszałyście na ten temat bo co więcej głów to nie jedna 😉
Lusia co do tych zaproszeń to my kupowaliśmy po złotówce ale żeby jakieś specjalne były to nie bo też nie chcieliśmy dużo kasy w to pakować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też poklaskałam komu mogłam 😉 Kinga już po kąpieli i kaszce śpi... zobaczymy jak dziś spędzi noc 🥴 mam nadzieje że będzie lepiej chociaż nie wiem czy przypadkiem ząbkowanie się nie zaczęło i stąd ten płacz i marudzenie. A wszystkie wasze dzieciaczki miał czerwone dziąsełka czy zauważalnie widoczne spulchnienie... bo ja nic nie widzę i już sama nie wiem 🤢 i każdy bąbelek miał temperaturę czy nie koniecznie musi występować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...