Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anochi ja nie marudzę ,że jestem gruba ja sie własnie dziwię ze mając ok 13-15 kg więcej na sobie wcale nie jestem gruba dlatego dziwię się ze dziewczyny mają duże brzuszki a przytyły tylko np 6 kg , tego nie moge pojąć jak to jest .............im bardziej próbuje rozkminić te róznicę tym bardziej głupieję z domysłów.......... 🙂

Bułeczka cieszę się bardzo ,że w końcu odpoczywacie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek, ale szary ponury się nasz Poznań od rana zrobił... choć w sumie wczoraj przy ładnej pogodzie czulam się bardzo źle-może dzisiaj będzie lepiej 🙂 Zauważyłam że "biegam" od rana z ochotą na wszystko tak do wczesnego popołudnia-później mi już "baterie" 😉 padają, spać się chce itp... Miłego dzionka wszystkim mamuśkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach no taak, przeca zapomniałam o worach po ziemniorach 😜
jak gardło mnie gryzie, masakra... jakieś wstrętne choróbsko mnie dopadło 😞
Ale dzisiaj idziemy z Marcinem do lekarza, w końcu nadszedł ten dzień! Zobaczymy naszego bobasa 🙂 mam nadzieję, ze wszystko jest ok... zawsze jest jakaś obawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki.. 🙂
U nas słonko za oknem.. 🙂
Kurcze mam pytanie do was..wczoraj zaczął dziwnie mnie boleć brzuch..tak jakby rwał ku dole w okolicy prawego jajnika i z boku powyżej..noo i ten bok całą noc mnie bolał..a jak oddawałam mocz to kuło..czy miała może któraś z was takie coś 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka, ja chodzę na zajęcia Aktywne 9 miesięcy, większosć właśnie z tymi wielkimi piłkami. Jest super. Chodzi z nami babeczka w zaawansowanej ciąży i wczoraj się dowiedziałam ze ma termin na za tydzień 😲 Do tej pory jestem pod wrażeniem, bo śmiga razem z nami, a czasami bywa naprawdę intensywnie. Jestem pełna podziwu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki co do ćwiczeń w ciąży to ja też zaczęłam chodzić na gimnastykę ciążową, bardzo fajne są te ćwiczonka, przede wszystkim na piłkach.
W ogóle, to moja szwagierka dużo ćwiczyła w ciąży i poród poszedł jej szybciutko, bez nacięcia krocza, właśnie dzięki ćwiczeniom. Więc warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewczynki, ja już po Ślubie, było cudownie, dam Wam kilka fotek jak sama jakieś dostanę, bo od fotografa dostanę dopiero za jakiś czas, bo czeka Nas jeszcze plener 🙂 Jak na razie nie ma pogody i w dodatku, moja bratowa przyszła chora na wesele i mnie troszkę zaraziła, mam nadzieje, że herbatka z mega dawką maliny pomoże, bo jutro zdjęcia jak się pogoda poprawi 🙂 Ogólnie jestem SZCZĘŚLIWA :-)
W czwartek mam USG mam nadzieję, że się dowiemy co mi w brzuszku rośni 🙂 Już się doczekać nie możemy. Na pewno się pochwalę 🙂
Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim 😉
Sabcia gratulacje 😉
Sabcia powiem, Ci,że ja jestem po ślubie prawie 3 miesiące i nawet nie wiem kiedy ten czas tak zleciał a na nk mam amatorskie zdjęcia z aparatu bo te od fotografa mam wywołane i żeby wrzucić na nk to trzeba je zeskanować a nigdy nie mam czasu albo zapomnę jechać z tym do skanowania i zrzucenia na płytkę ☺️
ja też mam obawy przed tym usg ale to raczej normalne ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia: gratulacje 🙂 fajnie ze sie wszystko pieknie udało 🙂

Wiojojka: trzymaj się babo - mleko z miodem też na maksa pomaga na gardełko 🙂 i nic się proszę nie martwić, usg będzie samą przyjemnością dla Was - zobaczysz 🙂 Trzymam kciuki :*

Kurcze a może powinnam się zapisać na gimnastykę może te 30 minut to nie wystraczy jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka, zawsze możesz ćwiczyć 60 min, kto ci zabroni 😉 Myślę że i w 30 można się nieźle ponaciągać 🙂 Ja jednak wolę w grupie, bo jakoś raźniej, i motywacja większa, no i taka odskocznia od pracy i domu, i można poznać inne brzuchate 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...