Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

jestem kobietą mimo,że jestem młoda i mam męża i zamierzam walczyć o to,żeby mój mąż był moim mężem i moją rodziną,a ja jedyną kobietą w jego życiu i nasze dziecko będzie nasze a nie że jestem sobie inkubatorem dla teściowej,która myśli,że jestem jakąś gówniarą która nie potrafi zadbać o swojego mężczyznę i niech zapomni,że to ona mi wychowa dziecko!!!
czas na zmiany,idę w zaparte bo jak nie pójdę to wiecznie będzie źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malutka a może warto spróbować dogadać się z teściowoą w końcu mieszkasz u niej w domu (tak zrozumiałam) i jakaby nie była jakiś tam szacunek jej się należy, staram się widzeć dwie strony medalu bo mój brat mieszkał chwilowo ze swoja żoną u moich rodziców i znałam właśnie sprawy od strony mojej mamy, niestety moja bratowa nie umiała się dogadać z moimi rodzicami i naprwde była wstrętna chociaż mieszkała u nich a miała ich za nic, do mojej mamy kiedyś nawet powiedziała "pierdol się". Nie wiem jak jest u Ciebie ale może warto czasem zastanowić się i nad swoim postępowaniem - być może jej niechęć do Ciebie wzieła się z tego że jej młodziutki syn już ma żone i zaraz bedzie miał dziecko a może nie może trzeba zweryfikowac swoje zachowanie - być może jak się obie postaracie to się dogadacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po trzech miesiącach mam dość jedzenia i robienia tego co ona chce bo jak nie to ona i tak zrobi moje po swojemu-kompot-ja ugotuję z samych jabłek,fajny,słodki-ona dorzuci kwaśne ostrężyny i kompot idzie po paru dniach do wylania (dodam,że mój to kwestia kilku godzin i wypity duży garnek) dziś np.szwagierka pyta co robie na obiad i jej powiedziałam i ona na to-mama Ci kazała taki obiad zrobić? a ja na to - nie,sama robie dla siebie...
nie kłóce się z teściowa,ale w ciąży mam swoje smaki a tak naprawdę nie mam w tym temacie nic do powiedzenia...ja już nawet mięsa tu nie jem-samo tłuste,gumowe i w kółko takie samo...
chce gotować tak,żeby mi smakowało i mojemu maluszkowi i chce mieć satysfakcję,że stać mnie na to żeby zadbać o mnie,dzidzię i męża...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no pewnie, ja to rozumiem i wcale sie nie dziwie że chcesz prowadzić dom po swojemu ale to w dalszym ciągu jej dom a nie Twój i niestety będzie miała dużo do powiedzenia, takie są "uroki" mieszkania z rodzicami. Gotuj sobie swoje, rób po swojemu i pewnie prędzej czy pózniej się dotrzecie ale nie ma co się denerwować i walczyć z nią bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. To matka Twojego meża i jakby nie było musisz ją zaakceptować 🙂 głowa do góry! dasz radę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia gratuluję!!! 🙂 🙂 🙂 Jak będzie miała na imię?
Ja jak dowiedziałam się że będzie chłopczyk,oszalałam ze szczęścia, ale przez myśl mi przeszło
" więc już nie Kalinka..."
gdybym miała dziewczynkę pewnie pomyslałabym "szkoda że nie chłopczyk.." myślę że to normalne 😉
Palibulka wypoczywaj nad morzem, wdychaj jod pełną piersią dla zdrowia Franka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka: no mam nadzieje że się doczekamy tego morza bo jak widać jestem tu nadal 😁 Remek pojechał do warsztatu po smaochód bo nie był go pewny no i mieli nam go zrobić na rano a tym czasem nadal Remka nie ma 😠 😠 wszystko spakowane, kot oddelegowany do rodziców a my z FRaniem czekamy na tatę zeby nas już w końcu zabrał na te wakacje 😁 mówie CI gryyyyyyyyyyyyyyyy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułeczka ja na prawdę zapraszam latem do nas 🙂 co prawda u mnie w domku miejsca nie za wiele ale zawsze możemy zakwaterować was u znajomych bez problemu .....a tu u mnie są dwa jeziora dwie rzeki , wypożyczalnie sprzętu wodnego i inne atrakcje no i moja motoróweczka 🙂 Paweł z przyjemnością urządzi przejażdżki po jeziorach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ciężarówki po długim czasie,
Ja tez dzisiaj byłam nad morzem , śliczna pogoda...rewelacja.. Gratulacje córci dla Sabci
Zabrałam ze sobą dwóch chrześniaków (4 latka) i 3 letnią córcie kuzynki no i męża ...Wszystkie dzieci były super grzeczne ale ja już wiem ,że trójeczka i nasz synek w brzuszku to niezłe wyzwanie . SZACUNEK DLA MAM CO NAJMNIEJ TRÓJECZKI.. 😎
Mam pytanie czy jesteście już po USG 4d?
My jeszcze nie ale wiemy ,że jest synek..no i ułożony główkowo z tym ,że muszę się oszczędzać bo jest położony dość nisko, czy któraś tez ma taką sytuację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ... faktycznie ostatnio jakos tu troszke smetnie ale dla mnie super bo nie mam duzo do czytania 😁
sabcia gratuluje coreczki Julka sliczne imie wszystkie co znam to niezle wywijaski 🤪 🙃
Palibulka ale ci dobrze nad morzem... moj mąż uwilebia morze zabił by za mieszkanie nad nim 😎
sabcia a jak tam po weselisku ??
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa nie smutkuj się! ale pięknie wyglądasz z tym kwiatem we włosach, zupełnie jak hiszpanka 😉
dzisiaj ostatni dzień w pracy, a potem na urodziny mojej chrześniaczki, mmmmm będzie torcik 😜
od poniedziałku zabieram się do robienia NIC 😁, żartuję, muszę pisać prac licencjacką bo czas goni. W końcu porządnie do niej usiądę.
Miłego dzionka Brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...