Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

wojojka ja tez ci moge pomodz.. bez wzgledu na to czy placisz maly czy duzy zus placisz tylko sklatke spoleczna ok 233zł nie placisz rentownego, emerytalnego itd tylko ta stala kwote... a oni placa tobie chorobowe miesiecznie to ok tez 250zł wychodzi ok 10zł dziennie z tego co wiem na duzym zusie nic sie nie zmienia chyba ze masz prowadzisz dzialalnosc na duzym zusie ponad rok bo skladke obliczaja z ostatnich 12 miesiecy .... a własnie wiesz cos nowego odnosnie maciezynskiego jak ktos prowadzi dzilalnosc chodzi mi o te 5,700 ktore miesiecznie mozna wyciagnac od zusu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anycool przyjeżdzaj do nas ze swym lubym i Maksikiem, zapraszamy serdecznie zresztą wszystkie brzuszki 🙂 choć u nas też nie ma słonka, to na razie nie pada, więc jest ok... gdyby mi się tylko nos odetkał byłoby super... sama nie wiem czy to przeziębienie czy już alergia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh spróbuję taką parówkę... narazie psikałam sobie do nosa roztworem soli morskiej. Tylko, jeśli to rzeczywiście już moja alergia to nie mam pojęcia co mogę brać...na razie nic, póki nie pogadam z lekarzem raczej...
a w naszym domku górskim mogłybyśmy sobie zrobić zjazd brzuszkowych mam sierpniowych 🙂 nie jest on taki typowo na jakimś szyczycie położony, nie trzeba się wspinać, raczej pod górą, ale to tym lepiej dla nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewczynki. Fajnie, że już zaczynacie robić pokoiki dla dzieciaczków, my na razie mamy jeden pokój w domku, ale do końca roku będziemy mieć nową chatkę i będziemy mieć więcej pokoi i z pewnością zrobimy wypasiony pokój dziecięcy.
A tym czasem wysyłam Wam fotkę ze sobą, tak po prostu jak byście chciały zobaczyć, mój brzuszek z Julią:-)

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/8db502ae/zdjęcie0320.jpg.html

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia bardzo ładna fotka 🙂 mamusia też bardzo niczego sobie atrakcyjna kobietka 🙂

Dziewczyny dzis zaliczyłam pierwsze godziny pływania na motorówce , mąż za plecami ja za kierownicą 🙂 ale SUPEROWO 🙂 jutro jak pogoda dopisze , zaliczę kolejne godziny 🙂 wstawię fotki żebyście mogły zobaczyć jak mamusia Kasia szaleje 🙂 🙂 🙂 (jak zaliczę 100 godzin będę mogła pływac samodzelnie , a wtedy dziewczyny ja Was przewiozę motorówą osobiście 🙂 ZAPRASZAM ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojojka jak zamkniesz dzialalnosc to zostajesz z niczym - fakt nic ne placisz ale tez nic nie dostaniesz ani chorobowego ani maciezynskiego
no prosze jak sabci malzenstwo słuzy az promienieje 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia śliczny zestaw mamusia + Julcia 😉
eh żal mi mojego męża, od rana morduje się z pokoikiem, meble dawno poskręcał, ale podłoga krzywa i wszystko się chwieje i mój pomysłowy Dobromir skacze po pokoju jak szalony 🙂 troszkę szkoda mi dnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi twoj przynajmniej cos zrobil moj poszedl rano na silownie, zaniosl znicze na cmentarz zjadl obiad i siedzi przy kompie szlak juz mnie trafia kolejny dzien ktory cały mozemy go spedzic razem (a jest ich naprawde niewiele) a on po raz kolejny wybiera kompa ... nawet sama bylam na spacerku 😞 😞 co zrobic z takim facecikiem????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bardzo się cieszę, ze mój dzisiaj popracował w domku, bo normalnie kompletnie nie ma czasu, ale tez szkoda mi dnia, bo tez kompletnie nie ma dla mnie czasu, pracuje od 7 do 21, a jak wraca to do kompa i dalej praca 😞 w weekendy to samo 😞 eh, ale fajnie, ze mebelki prawie stoją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia, superowa jest Twoja fotka z brzuszkiem, taki pozytyw z niej bije 🙂

A dziewczyny jeśli chodzi o zjazd w górkach to ja naprawdę serio zapraszam, musimy się dogadać do terminu - może koniec maja, początek czerwca???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ciężarówki w ten mokry majowy weekend 🙂
dzisiaj może gdzieś pojedziemy na wycieczkę
na forum znalazłam fajny spis wyprawkowy, jest tego trochę 🙂 http://www.e-kubraczek.pl/all/pliki/wyprawka_dla_dziecka-www.e-kubraczek.pl.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka ja to bym z przyjemnością przyjechała ale ja od maja do połowy czerwca mam Kurs florystyczny dla bezrobotnych pod Elblągiem 😞 a dałabym sobie rękę obciąć żeby Was poznać dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki !!! ja tez bym chetnie skorzystala z wycieczki w gory ale coraz mi trudniej chodzic a jechac w gory by tylko siedziec na dupsku 😞 pewnie ze bylo by superowo poznac osobiscie zwariowane brzuszki 😁 😁 mam tylko nadzieje ze po porodzie tez bedziemy pisały z soba i utrzymy waly kontakt... moze na nastepne wakacje juz z malcami 😁

anochi skad ty to wytrzasnelas kurcze nie myslalam ze tego az tyle sie nazbiera ale jak widac sporo roznych drobiazgow mi umkneło z resztą pewnie nie tylko mi 😠 ale nic zapisalam sobie stronke i bedzie jako sciaga 😁

tak wiec milego dnia brzuszki przesylamy cieple sloneczne buziaczki z poznania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu ostatnio cicho 🤪
Pewnie dlatego, że każda z Nas korzysta z każdej chwili by się gdzieś urwać 🤪
Ja szczerze mówiąc zastanawiam się co to będzie jak przyjdą upały, teraz jak jest ciepło to już się oddychać ledwo daje SZOK 🤪
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi Babka w ZUSie powiedziała ze bede dostawała pieniądze nawet jak zamknę działalnośc... chyba ją żle zrozumiałam... 😞
gdyby były chętne jakies dziewczyny pewnie doszłoby do naszego spotkania, ale jak to zazwyczaj bywa na gadaniu się skończy i nie będziemy miały okazji się spotkać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...