Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny chciałaby mieć jakąś płytkę dla kobiet w ciąży, bym mogła puszczać ją mojej Kruszynce, znacie może jakieś? Może któraś z Was ma takie płytki i zdradzą mi tytuł 😉 Teraz puszczam sobie z You Tube i podobają mi się, ale płytka mnie bardziej interesuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć
Właśnie wróciłam ze szpitala. W środe miałam przykry wypadek. Spadły na mnie ciężkie drewniane drzwi od szafy przesuwnej. Uderzyły mnie kantem w brzuch. Od razu trafiłam do szpitala. To co tam przeżyłam aż trudno opisać i oby żadna z Was nie musiała nigdy przez to przechodzić. Przyjeli mnie na oddział i od razu zabrali na KTG. Okazało się, że nie moga znaleźć tętna dziecka, szukali pulsu przez40 minut , po czym dowiedziałam się , że moje dziecko prawdopodobnie nie żyje. Nawet nie jestem w stanie Wam tego opisać, wpadłam w taką rozpacz, że nie mogli mnie uspokoić. Był przy mnie lekarz i 3 położne , i stał się jakiś cud na KTG usłyszeliśmy tętno mojego Synka. Okazało się, że Mały czując moje nerwy i strach schował się głębiej i dlatego nie mogli usłyszeć Jego serduszka. To prawdziwy cud od Boga, że nic się nie stało. Zabrali mnie na usg , sprawdzić czy wszystko w porządku, Dominik jest cały i zdrowy. Musiałam zostać, aż do dzisiaj w szpitalu na obserwacji, a poza tym groził mi przedwczesny poród, przez dwa dni podawali mi realnium, bo nie mogłam się uspokoić, po tym szoku jaki przeżyłam to było moje najgorsze 40 minut w życiu. Nigdy się tak nie bałam. Cały szpital wiedział o moim wypadku. Nawet nie chce sobie wyobrażać, co mogłoby się stać. Dzięki Bogu już jest wszystko w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara bardzo ale to bardzo się cieszę ze wszystko skończyło się szczęśliwie 🙂 trzymaj się cieplutko , odpoczywaj dużo , ja tu trzymam kciuki 🙂

Anycool ......jesli to kłujący dość mocno ból po prawej lub lewej stronie w dole brzucha lekko promieniujący w górę to witam w klubie więzadeł , ja mam takie bóle regularnie , na ostatniej wizyce skarżyłam sie lekarzowi , poradził no-spe , ale ja nie biorę , jesli ból chwyci staram sie wstać , spacerować oddychac regularnie i głęboko , przede wszystkim staram sie ruszac choc boli okrutnie po ok 5-10 minutach przechodzi .Czasem boli tak ,że nie mogę odetchnąć , ale na siłę wstaje i ruszam sie to najbardziej pomaga w skrajnej sytuacji biorę no-spę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara85 to Bardzo przykre co teraz napisałaś. Ale mam nadzieję, że takie historie uświadomią kobiety ciężarne, że jest wiele rzeczy, które nie powinny robić w czasie ciąży, do czego może doprowadzić ryzyko.
Całe szczęście skończyło się to pozytywnie, UWAŻAJ na siebie i synka:-)
Aż mi ciarrrrrki przeszły 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara, bardzo, bardzo współczuję. Dobrze że się wszystko dobrze skończyło. Trzymam kciuki, żeby takie sytuacje juz więcej cie nie spotkały! Główka do góry! Trzymaj się cieplutko i uważaj na siebie! Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara az mi ciarki przeszly ale na szczescie wszystko ok ale sie ciesze- teraz odpoczywaj 😎
rozmawialam z gin i powiedziala ze to moga byc wiezadla - jak sie za duzo nachodzilam mogly sie za mocno rozciagnac a wieczorem dochodza do siebie i dlatego tak ciagna wiec w ten tydzien mam sie pooszczedzac - Kasiu w przeciwnym razie do ciebie jak mnie boli nie moge sie ruszyc a o chodzeniu nie ma mowy 😞 ale dzieki za slowa otuchy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku Sara, to straszne co cię spotkało, całe szczęście że wszytko dobrze się skończyło, ja bym chyba umarła.
Anycool mnie tez bolą wiązadła i kolka tez mnie łapie 😞chciałabym sie ruszac, spacerowac ale nie moge przesadzać 😞, bo zaraz mnie łapie 😠 najchetniej to bym na rowerze pojeździła, na rolkach....
ale se dzisiaj kiece kupiłam zarąbistą za 27 złotych w lumpeksie, na wesele, brzuszek fajnie w niej wygląda 😉
Moja młodsza siostra cwana taka, przychodzi do mnie i ciągle wyciaga mi moje ciuchy z szafy, bo przeciez ja juz sie nie mieszczę , a ona tylko pożyczy, ponosi i odda 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu zobaczymy moze faktycznie cos pomoze... Wojojka to witaj w klubie 😎 ale bym sie przeszla na weselisko ale u mnie w rodzince to we wrzesniu sie szykuje wiec juz Maksik bedzie z nami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie maj czerwiec to najbardziej imprezowe miesiące, a ten rok to przebije wszystko. Za tydzień jadę na kolejną komunie, następnie "tysiące" urodzin i imienin, w czerwcu na wesele, a dzis dostaliśmy zaproszenie na kolejne weselicho- w lipcu tym razem no i zastanawiam się czy jechać, bo to miesiąc przed rozwiązaniem, a impreza 400km ode mnie :/ Jak by ktoś chciał się ze mną spotkać w weekend to najbliższy wolny temin mam pod koniec czerwca hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś na Polsat Cafe o 20:00 jest o najstarszych kobietach w ciąży, a jutro o tej samej godzinie na tym samym kanale o najmłodszych dziewczynach które zachodzą w ciążę.
Nie wiem czy lubicie takie tematy oglądać, ale ja uwielbiam, Polecam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas ostatnie wesele to nasze 😎 a imprez jakos tez nie za wiele 😞
ale sie pogoda w poznaniu skiepscila zaczeło lac jAK z cebra a juz mialam nadzieje ze sie przejasni 😞
nic chyba pora sie przekimac i poczekac w hibernacji za mezusiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...