Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiojojka, mnie też dziś wieczorem czeka robienie łazanek hehe Wczoraj kupiłam pierwszą młodą kapustke 🙂 Nie mogłam się oprzeć 😉

Bułka i Kasia, poczytajcie sobie wątek o wadze w ciąży. Niektóre przytyły 25kg a zrzuciły z nawiązką w ciągu kilku miesięcy, więc ja bym się tak nie przejmowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze oczywiście musiałam wyjść i akurat w środek burzy 😜 a ja mam jakieś lęki z nią związane 😜
Kasia 8 godzin to nic 🙂 ja ostatnio miałam przeciąganego doła od czwartku do niedzieli, bywały okresy poprawy, ale zaraz znowu w płacz, jejku jak z boku to musi śmiesznie wyglądać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchalkowe Damy !!!
Ja w sobotę mam kolejną wizytę u lekarza. Czas szybko biegnie. Moja waga stanęła na 73 kg tak więc przytyłam 7 kg. Nie wiem czy to dobrze. Młody kopie codziennie i harce uprawia na całego. A Mamusia cieszy się że synek daje o sobie znać. Pozdrawiam Was serdecznie i słonecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😆 Witam, co tak wszyscy o wadze 😁 ; ja też przestałam sprawdzać swoją na co dzień bo powyżej 60 kg to dla mnie rzadkość ha ha (ostatnio przy córce 12 lat temu 😉 ) Przed ciążą moja waga w okolicach 52 kg (przy 167 cm) teraz powyżej 60 kg-około 61 kg ostatnio. Objadać się i tak nie bardzo mogę niczym bo zaraz uciska mnie pod żebrami...ale na tyle ile się da-nie odmawiam sobie przysmaków. Uwielbiam owoce i zielone jabłka i czasem na coś mięsnego chcica najdzie 🙂 🙂 mniam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, czy wy wszystkie czujecie juz mocne kopniecia non stop? bo ja mojego czasami przez cały dzien nie czuję, a jeśli juz to kilka bardzo delikatnych szturchnieć albo lekkie łaskotanie. Nie wiem czy on śpi cały dzień, czy taki spokojny czy ja taka "gruboskórna", ze nic nie czuję :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i poszłam po wyniki i sa w normie 🙂
IKa ja czasem w ogóle małej nie czuję a są dni, gdy ciągle się wierci, wczoraj jak zasypiałam to pierwszy raz tak mocno coś się wypchnęło, to chyba była głowa, ja już prawie zasypiałam i mnie rozbudziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz anochi-w końcu poczułaś mocniejsze ruchy 🙂
mnie bolą już żebra jak się rusza bo mam brzuszek wysoko i czuję Klaudię baaardzo mocno cały czas kiedy nie śpi...czasem w jak siedzę to nawet aż podskoczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki, też odebrałam dzisiaj wyniki, mocz mi się poprawił uffffffffffffffffffff..... bo byłam już na antybiotykach, glukozę mam 83,77 mg/dl, więc też chyba ok... jedynie z krwią na granicy anemii, ale cóż, bywa...

co do ruchów dzidziusia, to też mam często tak, że cały dzionek ledwo malutką czuję. Ale to jest najczęściej, gdy jestem zapracowana i zalatana, więc mała wtedy pewnie jest ukołysana, a budzi się dopiero, kiedy ja się kładę no i zaczyna harcować wtedy. Ika79 ty, z tego co zauważyłam, też jesteś nieźle zapracowaną kobitką, więc może temu nie czujesz tak mocno dzidzi, bo może mało masz momentów, by się wyciszyć.

Bułko droga, ja już na wadze 76,5 i to na golasa przed śniadaniem 😁, to tak Ci na pocieszenie piszę. No ale jutro idę do gina na 20.00, więc będzie mnie ważył po całym dniu jedzenia i w ciuchach to nie wiadomo jaka waga mi o zgrozo wyskoczy 🤢

ale się rozpisałam, buziaczki na dobranoc, pchły na noc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 Dziś obudziłam się o 4- powód, oczywiście pełny pęcherz 😜 no i jakoś tak się rozbudziłam, że wstałam o piątej, zrobiłam łazanki, wyszorowałam kuchnie, wyliczyłam zusy i podatki dla męża, teraz jem śniadanko i zaraz zmykam do swojej pracy 🙃

Życzę wszystkim udanego dnia pomimo tej niemajowej pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak porady dla prawdziwych mężczyzn 😉 polewam... oto fragment poważnego artykułu 🙃 jak zaciągnąć kobietę do łózka 😜

"Jednak trzeba być niezwykle ostrożnym przy wyborze swojej ofiary. Grunt by była w momencie, w którym ma owulację, czyli jest w fazie płodnej cyklu menstruacyjnego. Problem polega na ustaleniu, kiedy ta faza przypada. Możesz oprzeć się jednak na jej zapachu (będzie o wiele bardziej atrakcyjny), obserwacji, w jaki sposób się porusza na sali (erotycznie i naturalnie), i w jaki sposób nawiązuje interakcje z ludźmi wokół niej. Przyjrzyj się jej skórze, włosom, dyskretnie sprawdź, co ukrywa pod pudrem (w trakcie owulacji skóra kobiety powinna być gładka).
Wszystkie te poszlaki mogą dowodzić, że twoja upatrzona ofiara jest u szczytu swojej sprawności, a przede wszystkim, zwiększonej potrzeby seksualnej. Jeśli kobieta jest w fazie bezpłodnej, traci wszelką ochotę na seks. A to bardzo źle wróży..." itd


Jak komuś się nudzi, to zapraszam do lektury całego tekstu 😉
http://facet.interia.pl/seks/news/jak-zaciagnac-ja-do-lozka-w-pol-godziny-cz-i,1476864,2628
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...