Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki,

Wczoraj miałam wizytę u gin - wyniki super ale troszkę mam za miękką szyjkę i muszę odpoczywać. Z dobrych wiadomości to że w ciągu tych 2 tygodni przybył mi tylko 1kg - jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! chyba wcześniej gubiły mnie kanapki z miodem którego mogłam jeść mega ilości 😉

Franolo pięknie rośnie, serducho wali jak szalone więc uffff 🙂
Wczoraj na szkole rodzenia tatusiowie byli uczeni mycia dziecka - hahahhahahah komicznie to wyglądało - nawet do tych lalek podchodzili jak pies do jeża 🙂
Dziś jak mój książe ciemności łaskawca zechce to pojedziemy oglądać mebelki ale to sie jeszcze okaże 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do ciuszków ciążowych to ja też zainwestowałam w jeansy w HM więc kosztowały 180 zł!! 😠 😠 w lniane rybaczki z gumką i spódnice jeansową a reszta to tuniki, koszulki dla "normalnych" troszke ciuchów dostałam też od teściowej i mojej mamy wiec nie narzekam 🙂 aaaa no i na allegro kupiłam dres i 2 pary leginsów 3/4 za jakieś grosze - w sumie za 3 pary spodni niecałe 60 zł zapłaciłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zainwestowalam w dziny na allegro zaplacilam jedyne 60zł i jestem z nich mega zadowolona - idealnie sie dopasowuja i mimo ze w nich chodze wlasciwie codziennie nadal wygladaja jak nowe 😎 i "rosną" razem ze nami 🙂

bulka superowo ze wyniki są w normie a maly dokazuje , nie ma jak to dobre wiesci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzucholki 🙂
ja po obiadku,dzisiaj byliśmy do południa sami z mężem i zrobiłam mu to co on lubi najbardziej- ziemniaki ze szczypiorkiem i kurczak z chrupiącą skórką a do tego marchewka z groszkiem i był bardzo zadowolony,bo tylko ja mu w ten sposób przyrządzam kurczaka i na jego punkcie oszalał 😁
a reszta domowników (zgodnie z życzeniem teściowej) będzie mieć spagetti...
w końcu zjadłam sobie na obiad to co lubię i mało tego-jedliśmy o 12 a ja zaraz idę po dokładkę 😁 tylko kurczaka tego co został obiecałam mężowi na kolację po pracy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ciuszków,to mam tylko jedną parę dżinsów ciążowych,a jeśli chodzi o bluzki to raczej zmieniłam na tuniki albo długie bluzki a jak jest zimno,to pod tunikę ubieram normalnie czarną bluzkę z rękawami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka juz po obiedzie ... no niezle... ja tu dopiero mysle co zrobic na obiad i jak codzien pewnie bedzie nie wczesniej niz o 16:00 😎 no wlasnie co by tu na obiadek????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzusie.. 🙂
Kurcze wypisałam posta i się nie wkleił... 🤨
Pogoda jakaś taka kiepska..ponura choć rano pięknie słonko grzało.. 🤔
Co do ubrań to najczęściej wkładam dresiki..bo wygodnie 🙂 no i zwykłe ubrania ale w większych numerach..Większych bo z xs/s na L 🤪
Jakoś tak często swędzi mnie brzusio..ma któraś z was tak??
Miłego dzionka kuleczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomimo mojego dołka dzisiaj, zrobiłam się szczęśliwsza, bo właśnie odebrałam przesyłkę dla Naszej Juleczki.

Zestaw pielęgnacyjny.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1023909774 - polecam

Mężuś jak wróci do domku będzie miał co robić, ale powiem Wam, że to duże dosyć jest:-)

Ale sama nie mogę rozpakować, bo to ciężkie 😞 A szkoda, bo ciekawość mnie zżera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool musiałam zrobić obiad na 12 bo mąż zaraz po dwunastej jechał do pracy...
w sumie u niego w domu obiad zawsze jest na 12,chociaż ja osobiście wolę obiad koło 13-14 bo jak się zje o 12 to o 16 się znowu jest głodnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po domku standardowo dresy 😁
Sabcia fajny jest ten przewijak z wanienką,sama się nad takim zastanawiałam,ale wanienkę i przewijak (osobno) będę mieć po mojej malutkiej siostrze,więc nie kupuję,bo ten komplet jest duży a dziecko szybko rośnie (moja siostra ma 9 miesięcy i normalnie ją kąpią już w wannie) więc nie miałabym potem co z tym zrobić jak z tego wyrośnie. a nie muszę kupować tych rzeczy nowych bo po siostrze to pewniak,siostra zdrowiutka,nie chorowała,więc tylko się wanienkę wyparzy.bo od jakiegoś obcego dziecka bym nie wzięła wanienki czy przewijaka,ale po Oli się nie boję 🙂 z tym,że wanienka to też nie jest aż taki duży wydatek-bo około 20zł w górę a przewijak chyba kolo 50zł ale zawsze to parę groszy w kieszeni więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy czujecie czasem jak by wam sie szyjka macicy skracała - ja mam od czasu do czasu takie dziwne uczucie jak by jej malutki skurcze z lekkim uczuciem kłucia coś jak skorcz miesni ... ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze chwile mnie nie było a wy już tyle napisałyście..nasze forum wraca do formy 😁 😁
Ojjj podejrzewam że to skóra się naciąga temu swędzi..no ale często smaruje brzuszek..wiec już sama nie wiem..
Co do skurczy to ja sama nie wiem..łapią mnie skurcze ale w okolicy kręgosłupa a kości ogonowej..aż dziwnie..a znów w okolicach brzuszka jak dłużej pochodzę to mam wrażenie jakby rwało go w gorę..
Sabcia fajny ten zestawik..Ja znowu wykombinowałam żeby mój ukochany zrobił mi sam taką komodę gdzie na górę dam przewijak..niżej schowam wanienke a do kąpieli będę wymieniać z przewijakiem i niżej miejsce na jakieś przybory czy pampersy..mam wizję..tylko czy tak to wyjdzie..hehe 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa ja też planuję jakąś komodę dokupić albo dodatkowy stolik na który da się przewijak albo wanienkę do kapieli bo jakby co to potem stól albo komoda się przyda a wanienkę czy przewijak można gdzieś schować..
dzisiaj pytałam męża czy zrobimy łóżeczko na różowo,bo takie różowe z baldachimem tak słodko wygląda i raczej będzie różowe 😁
ale za to żeby nie było landrynki zamiast dziecka to planuję kupić wózek w kolorze czarno-seledynowym lub błękitnym albo szaro pomarańczowym bo ładnie się prezentują i są uniwersalne np,jakby drugie dziecko było chłopczykiem 😜
a ciuszki będą koloooorowe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki właśnie wczytałam ciekawą a zarazem ważną rzecz na innym forum. Mianowicie, że nowe łóżeczka dla dzieci są podobno bardzo mocno polakierowane i trzeba co najmniej 1,5 miesiąca by wywietrzało, czyli lepiej skręcić wcześniej i niech sobie stoi i czeka 🙂
A właśnie macie już zakupione łóżeczka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ubieram sie we wszystko to, co miałam w szafie przed ciążą, kupiłam kilka tunik tylko, i na okrągło w leginsach chodzę, bo mi najwygodniej. W prezencie od szwagierki dostałam bluzkę ciążową h&m mama, i dwie sukienki ogrodniczki ciążowe od siostry. I jak mam ochotę rzadko ale miewam, zakładam wysokie buty, choć najwygodniej mi w balerinach.
Wy tak juz o skurczach piszecie a ja sie boje ze nie rozpoznam kiedy miewam skurcze a kiedy to jakieś inne bóle, bo ja taka panikara jestem 😞 a skurcze jakby sie macica skracała?? jeju jak to jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia fajny zestawik, daj znać jak go rozpakujesz czy będzie przydatny i wygodny 🙂
qrcze u mnie duszna pogoda, wybrałam się na zakupy i ledwo się dowlekłam, było mi totalnie gorąco, duszno i słabo, normalnie pierwszy raz poczułam się jak gruby, człapiący wieloryb 😜 już boję się wakacji jak będzie upalnie a brzuszek jeszcze większy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...