Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anycool więc dzisiaj obie się kurujemy 😞
Ja wczoraj tak się nachodziłam, że do tego wszystkiego dzisiaj mam zakwasy na udach i bolą mnie stopy, chciałam pójść na cmentarz do mamy spacerkiem, ale niestety będę musiała autem pojechać, na dworze zawiewa, a muszę być zdrowa.
żeby słoneczko wyszło dzisiaj w prezencie dla wszystkim Mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Miało być tak pięknie...a tu wątpliwa niespodzianka z okazji Dnia Mamy 😞 😞 wczoraj u lekarza okazalo się , że mam rozwarcie na 1,5 cm..mała panika ktg i inne badania od razu - synuś zdrowy, skurczy nie ma...naszpikowali mne lekarstwami i mam tak wytrzymać do piątku= idę do poradni przyszpitalnej na dokladne i badania i usłyszeć co dalej....

mam mega doła 😞 😞 i baaardzo się boję....Anycoll idę na Polną = powiem Ci co i jak jeśli wrócę 🙂

pozdrawiam gorąco 3majcie się cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu dzinek słonkiem na wita , tez bym sie wybrała do łóżeczka ale trzeba do tesciowej jechac z kwiatkiem i zyczeniami 😎 mieszkac tak blisko i dzwonic czy napisac sms - juz nie wypada 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina trzymaj się i uważaj na siebie i małego, ale pamiętaj, że musi być dobrze, pocieszę Cię, że moja koleżanka urodziła w 6 miesiącu (miała też rozwarcie już w 5 miesiącu i leżała na podtrzymaniu) i mały przekochany ma już 3 latka i wszystko było dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ MAMUSIE 🙂 🙂 🙂
od wczoraj mnie boli głowa,kawa pomaga tylko na chwilkę,chyba będę zmuszona wziąć apap...
karulina trzymaj sie,dołączam się do dziewczyn- maluszek jest już na tyle rozwinięty,że nawet jakby co to da radę 🙂ja sama czasem zastanawiam się co by było jakbym ja teraz miała urodzić i nie boję się tak bardzo,bo wiem,że teraz mają ogromne szanse-a pamiętasz,jak Ty pisałaś o swoich problemach z ciążą-mi też wtedy groził przedwczesny poród,więc rozumiem Cię,ale głowa do góry 🙂trzymamy kciuki,a pamiętaj,pozytywne myślenie i zaciśnięte kciuki mamusi z forum ze swoimi maluchami w brzuszku-to podwójny dopping 🙂będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!!!
Troszkę mnie nie było a tu tyle zaległości i tyle nowych wiadomości.
Karulina trzymam kciuki że wszystko będzie dobrze i maleństwo da radę.
Ja mam problem bo zaczęły mi puchnąć kostki i kiedy objaw ten był wieczorami to byłam spokojna a teraz mam tak przez cały dzień. Martwi mnie to choć wszyscy twierdzą że to normalne zatrzymywanie wody w organizmie. Co Wy o tym sądzicie?
Młody kopie jak szalony i brzuszek wykręca we wszystkie strony 🙂
Pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi ile ja bym dała za świeże truskawki (nawet kwaśne 😁 😁) ale póki co to kurczowo się zi czekam aż ceny truskawek spadną,bo jak kupię tylko troszkę,to sobie narobię tylko smaku a tak jak będą tańsze to pójdę od razu na kilogramy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie kupiłam tak na smaka 🙂 w pracy mojego męża znajoma przywoziła przzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeepyszne truskawki, ale nie wiem czy będą jeszcze w tym roku, bo mieli likwidować plantację, bo nieopłacalna 😞 a takie były dobre i kobieta przywoziła całe auto koszyków i często mąż po 15 min już nie mógł od niej kupić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi buhuhuhu ale bym zjadła truskawencje 🙂 kurde ale drogie i średnio dobre - ostatnio mi teściowa kupiła i troszke zaspokoiłam smaka 😁

w zamian za to kupiłam mrożone i ugotowałam kompot i zrobie koktail 🙂 mniam

rusałka: jeżeli chodzi o nóżki to i mi puchną bardzo, stopy i dłonie też, nie jest to zbyt przyjemne ale podobno normalne. Ja łykam cyklo3fort - tabletki od gina, wzmacniające ściany krwionoścne dzięki czemu nie leci mi krew z nosa i mniej puchną nóżki. A no i smarujemu takim kremem AA dla mam i kobiet w ciąży na opuchnięte nóżki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki truskawkowe 😁 też już z niecierpliwością czekam na te rarytasy - ale nasze krajowe, tak samo jak na czeresieńki i borówki (których mamy całe poletko w ogrodzie)... mniam

w pracy miałam dziś szał ciał i naprawdę cieszę się niezmiernie, że się stamtąd wymiksowuję 🙂 chyba już w przyszłym tyg. 🤪

Karulino, trzymam za Was kciuki, no ściskaj nogi jako Bułka rzecze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...