Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no nie wiem czy mogę podawać nazwę firmy 😜 ale może będziesz kojarzyć, Techmex, kiedyś dużo sponsorowali wiele rzeczy i np. reklama wisiała w przystani u Siudego, zajmowali się komputerami i w tamtym roku wszystko padło, no i teraz zwalniają resztki załogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka co tam u Dorunii, bo właśnie znalazłam na innym forum o jej tragedii. Wiedziałam, że straciła dwoje dzieci, ale z tą Martusią też jej się przytrafiło. Wiesz, może czy już wszystko ok i jak jej się teraz układa?? To przykre, że jednej tyle nieszczęść naraz się trafia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlatego jak szukałam o niej czegoś to nie mogłam znaleźć-bo zmieniła nicka 🙂
eh,teraz to już musi być tylko dobrze...trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka jeśli chodzi o twoje słabości to ja też tak miałam i okazało się że mam niewielką niedokrwistość i dostałam żelazo do picia i jest lepiej. Uważam jednak że pogoda i tak sprzyja takim słabnięciom zwłaszcza w Naszym stanie 🙂
My byliśmy też dzisiaj na spacerku bo pogoda piękna jutro też tak ma być więc życzę udanych wypadów wekendowych.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Wiojojka: POWODZENIA! daj koniecznie znać jak Ci poszło, a prezent świetny!

Malutka: Buziaczka ma się dobrze poza nieustającą anemią ( mam nadzieje że nie będzie na mnie zła że pisze w jej imieniu 😜), wczoraj była u lekarza i Liwka rośnie zdrowo.

W Warszawie pochmurno, leniwo, ja spałam do 12!! 🤪 🤪 masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka, pomysł z walizą super! Powodzenia na egzaminach i udanej zabawy wieczorkiem 🙂

Anochi, współczuję, ale po macierzyńskim to ty pewnie bedziesz szkolić kursantów razem z mężem 🙂 więc bezrobocie ci nie grozi 🙂 a na razie mozesz cieszyc się wolnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie twardnieje brzuch tylko np.jak idę to mnie taki skurcz łapie że ledwo idzie ustać i aż łzy z oczu czasem lecą 😞 i tak ze dwa razy i pusci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam skurczy i miejmy nadzieję, że na razie ich nie będzie. Nie chciałabym urodzić wcześniaka.
Mi dokucza rozciąganie skóry, strasznie to boli, czuję, jak skóra robi się coraz cieńsza, oby nie wyszły rozstępy.
Co prawda mam rozstępy, ale bardzo małe i nie na brzuszku, tylko na piersiach i tyłku, a te części ciała można spokojnie zasłonić bielizną, brzuszka już nie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i brzuch też oliwką bo ona jest dobrym nawilżeniem ( tylko,że się wolno wchłania:unsure 🙂 a podobno swędzi temu,że się rozciąga,wiec teraz trzeba dbać o dobre nawilżenie,niedawno była większa dyskusja na temat kremów i oliwek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór 🙂
Ilona, ja nie orientuję się co do podwyższonego cukru i szpitala niestety..

Anochi, byłam dziś w tym sklepie "Ono", o który mnie pytałaś. Mają tam 20parę wózków wystawionych, sporo fotelików samochodowych i mnóstwo różnych innych rzeczy dla dzieciaczków.No i są tam nawet przystępne ceny. My się zastanawiamy nad kupnem takiej komody z wanienką i przewijakiem- Sabcia pokazywała taką jakiś czas temu. No i tam widzieliśmy taką komodę na żywca. jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
ja niewyspana , po panieńskim, wróciłam do domu o 3:00 , było bardzo fajnie, choć impreza bez alkoholu to juz nie to samo 😉 😜 dzisiaj idę na pogrzeb,, ta dziewczyna o której pisalam, że była bardzo chora, a ja opiekowałam sie jej synkiem umarła...
potem jadę do szkoły. Wczoraj egzamin z logopedii ściagnęłam calusieńki,ale z angielskim to jakaś tragedia,,, obym tylko zaliczyła 😞
Wojtek sie rozpycha, Marcin wrócił 🙂 po całym tygodniu, pojechał po świeze szyneczki prosto od masaża, ale będzie sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka spioszki!!!
w poznaniu sloneczko sobie swieci i jest cieplutko wiec dzis obowiazkowy spacerek , najlepiej z lodami 😁 ale niestety poznym popoludniem 😎

tak na marginesie to jak patrze na te uplywajace tyg a one uciekaja w gigantycznym tempie i coraz czesciej zastanawiam sie i mam coraz wiecej obaw co do porodu - wiem ze to tylko schizowanie przed niewadomym - boje sie ze cos bedzie nie tak a tu w sumie tylko 8 tyg moze mniej 😎 i tez naczytałam sie o etapach porodu i przebiegu co z czym i keidy ale kazda z nas jest inna i nic nie wiadomo - kurcze ale mam stresa
nawet odpusciłam sobie specjalistyczne warsztaty we wrocławiu ktore beda za tydzien z obawy ze cos juz moze sie wydazyć - kurcze ale ze mnie panikara 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
jesteśmy w domku 🙂 do środy w zawieszeniu bo idziemy na kolejny przegląd i zobaczymy w którą stronę rozwinie się sytuacja 🙂 jak na razie lekarstwa zadziałały i rozwarcie nie powiększa się 🙂 Mój synuś jest całkiem dorodny waży już 1700 gram 🙂

Co do skurczy i twardnienia brzucha jest to normalne ale jeśli jest zbyt często i mocne poinformujcie niezwłocznie lekarza - ja tak miałam (mam)- bo może to powodować skracanie się szyjki macicy!

Anycool dziękuję za pamięć...zobaczymy co środę za niespodzianki mnie czekają :/

pozdrawiam gorąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja Wam powiem że nie ma co się bać porodu. Tak zostałyśmy stworzone że na pewno damy radę i nie ma co się zamartwiać na zapas. Nie my pierwsze i nie ostatnie będziemy rodzić. A same wiecie że ten ból zostanie Nam na krótko w pamięci bo gdy będziemy mieć Nasze maleństwo przy sobie gdy je dotkniemy i zobaczymy na żywo to dopiero będzie BÓL RADOŚCI
i takich bólów poporodowych NAM życzę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam sobie dzisiaj na zakupach 🙂 sama-miałam czas bez ponaglania i narzucania zdania innych-kupiłam sobie materacyk do łóżeczka-kokos gryka,frotkowe prześcieradełka i komplet pościeli 🙂do tego kapcie do szpitala...został mi tylko szlafrok,malutki smoczek,te podpaski poporodowe,chusteczki nawilżane,oliwka i małe pampersy,i chyba jakieś podkłady na łóżko a tak to dosłownie WSZYSTKO DLA MALUSZKA MAM 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...