Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiojojka trzymaj sie i masz rację że sie obraziłaś - to typowo męskie zachowanie ale chyba jedne z najbardziej wkurzających 😞 mimo wszystko sto lat :P

mnie wczoraj też tak bardzo bolał brzuch, najgorzej jest wieczorem i w nocy najlepiej rano, nie wiem czy to ze zmęczenia czy co ale jest to stresujące i nieprzyjemne szczególnie gdy od czasu do czasu jakiś skurcz sie pojawi 😞

w Wawie troszkę chłodniej - wiaterek - przyjemnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie wraz z upałem zniknęło słonko 😞 do tego zostałam sama w domku na cały dzień i kompletnie nie wiem co z sobą zrobić 😉 też wieczorem mnie wczoraj bolał brzuch i tylko leżąc płasko nic nie bolało 😞 wkurzające 😞 na szczęście jutro mam wizytę u lekarza,więc zobaczymy co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc brzuszki


jestem też w kontakcie a Lucyną podobno jutro ma wyjść , podają jej leki na wstrzymanie , ogólnie mówi ze jest lepiej

a wiecie ja też mam takie bóle podbrzusza to chyba już te przepowiadające , ja sie bronię no-spą i leżeniem plackiem........... pomaga 🙂 🙂

u mnie wyszło słonko i zrobiło się cieplej a było na prawdę zimno 18 stopni 😞

miłego wieczora kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie dzisiaj była akurat, słonko czasem zza chmurek wyglądało i przyjemnie się spacerowało 🙂 byłam na koncercie orkiestry dętej i chyba bardzo Dorotce się podobało, bo fikała jak nigdy 😁
a jutro idę do lekarza i mam nadzieję, że zobaczę moją malutką 🙂
mi ostatnio cały brzuch, a raczej macica tak jakby bezboleśnie twardnieje i jak dotykam to jakby to była mocno napompowana dętka od piłki i nie wiem czy to nie są te skurcze przepowiadające, jutro się popytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda Lucynki, ale miejmy nadzieję, że donosi ciążę do końca.
Bułka wszystkiego Dobrego z okazji Urodzin, szkoda, że znajomi zawalili.
Wiojojka obyście mieli jeszcze nie jedną rocznicę, oby kolejne były spędzone wspólnie.
Pozdrawiam z chłodnej dziś Bydgoszczy 🙂
Jutro mam USG zobaczę się z moją Julcią, już się doczekać nie mogę. Ogólnie to już bym chciała mieć ją przy sobie, tęsknię za Nią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej śpiochy 😆 Dzisiaj wprawdzie zostałam w domku by trochę posprzątać i obiadek sporządzić żeby po południu szybko "się zrobił" po powrocie z biura. Mąż pojechał po 7-ej z córką...Czy komuś oprucz mnie doskwiera tak ciągłe uczucie zmęczenia i senności? Ja tak mam od kilku dni, przez cały weekend. Niby odpczywałam poza robieniem posiłków dla siebie i rodzinki, a wciąz bolą mnie nogi, plecy jakbym niewaiadomo ile chodziła i co robiła i nie mogę się wyspać..choć spałam i całą noc i kilka godzin w dzień...marudzę 😉 może to jakiś niedobór magnezu 🤔 Miłego dzionka wszystkim mamusiom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchatki,
Dziękuję za życzenia dziewczyny 🙂 mężuch przeprosił mnie wczoraj za jego głupie zachowanie, zrobiłam mu kazanie, powiedział, że wie że zrobił źle i nigdy juz się tak nie zachowa,,,zobaczymy. po południu zabrał mnie na obiadek do restauracyjki, a wieczorem zorganizowaliśmy sobie wieczorek filmowyz wyżerką 🙂
jakie u mnie są ulewy, leje deszcz przez 10 minut taki mocny, potem przestaje na 10 minut i za chwilę leje znowu,,, 🤢 ja nie wiem jak ja dzisiaj z domu wyjdę,,,
Oli wypoczywaj ile potrzebujesz 🙂 i może rzeczywiście ten magnez cię wzmocni.
łeb mnie boli, mam góóóórę prasowania,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
anochi u mnie co prawda burzy nie było, ale za to całą noc lało. Chociaż spało się całkiem fajnie przy takim deszczyku 🙂
Palibulka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, wiem ,że spóźnione, ale dopiero dzisiaj otworzyłam komp.
Wiojojka spóźnione, ale szczere życzenia z okazji rocznicy ślubu 🙂, co do tych facetów to święta racja, też od razu mi to przyszło na myśl, że się debil mądrzy, a tak naprawde gówno wie, bo w ciąży nigdy nie był i nie będzie, a suchą teorie to może sobie w dupe wsadzić
Ika79 dzięki, że pytasz co prawda humor lepszy, ale dopadł mnie ten syndrom "robienia gniazda" czy jakoś tak to się nazywa, bo zaczęłam się martwić, że do porodu już niedługo, a u mnie jeszcze nic nie gotowe. Mówię Ci poprzestawiało mi się w głowie po tym szpitalu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety.. 🙂
U mnie dziś słonko i jakaś energia.. 🙂
zdarzyłam już wysprzątać mieszkanie i zrobić pranie.. 🙂
Kobiety a co u Anycool wie któraś coś..??
Sara u mnie też się włącza coś w główce i myślę co by tu zrobić co pozmieniać...a żeby było miło i przytulnie i odpowiednio dla Małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dzień, Mamuśki drogie...
mówię Wam, ale noc, o 4 rano przetoczyła się nad nami taka burza, jakiej już daaawno nie doświadczyłam, piorun za piorunami i prawie w tym samym momencie grzmoty tak głośne, że mi dzidzie w brzuchu obudziły... generalnie uwielbiam burze, ale ta mnie jakoś przeraziła. Dobrze, że miałam Tomka koło siebie, by się do niego przytulić...
Oli, ja też mam od kilku dni takie chroniczne zmęczenie, mimo iż magnez biorę już ponad miesiąc. Pytałam się o to babki do której chodzę na ćwiczenia dla ciężarnych i ona mówiła, że to absolutnie normalne w tym okresie ciąży.
Wiojojka, serdecznie życzenia z okazji Waszej rocznicy, super, że się pogodziliście
Ika obiecuję, że jak dojdzie kiedyś do spotkania naszych forumowiczek, to upiekę mega porcję rogalików - bo wyszły przepysznie (ale skromna jestem:blush 🙂
Buziaczka trzymamy kciuki - ja i Łusia - za zdany egzamin Twojego Pawła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki z pochmurnego Poznania 🙂

Wiojojka, spóźnione życzenia z okazji Waszej rocznicy, super, że się pogodziliście

Niestety Anycool zostaje w szpitalu i nie wiadomo jeszcze kiedy wyjdą 😞 od wczoraj jest pod kroplówka bo pojawiły się skurcze ale na KTG Maksik dokazuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WŁASNIE DZWONIŁ - BIEDNY MÓJ NIE ZDAŁ BO AUTOBUS WYPRZEDZAŁ NA JAKIMS ODCINKU STEROWANYM CZY CUŚ 😮 DRUGI RAZ PODCHODZIŁ I NA BŁACHOSTKACH OBLEWA 😮 WYBRAŁ KRAKÓW JAK TAM NAJCIĘŻEJ ZDAĆ 😞 SZKODA MI GO 😞 AŻ MNIE SIE RYCZEC CHCE 🥴

O KURCZE... ALE JAK BY ANYCOOL JUZ URODZIŁA TO NIC BY SIĘ NIE STAŁO.
KARULINA PISZ NAM CO I JAK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Buziaczka, szkoda wielka, ale jak to się mówi - do trzech razy sztuka, więc może mu się uda za 3 razem...

Co do Anycool, to właśnie z nią pisałam, nie wiadomo kiedy wyjdzie ze szpitala.. pisze, że od wczoraj wieczorem po tych skurczach jest na jakimś dziwnym leku przez kroplówkę, po którym trzęsie się jak galareta... biedactwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli jest tu gdzieś Kasia, to mam pytanko, bo wiem, że zajmujesz się kwiatami... czy wiesz może jaki środek jest najlepszy na mszyce i inne tego typu paskudy??? Obsiadły mi pelargonie i werbeny na balkonie w jednej skrzynce i nie chcę, by się przesiadły na kolejne kwiatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja też po wizycie. jak mi to powiedziała Pani doktor-jak coś będę robić,np.pójdę na spacer,do sklepu,albo coś w domu-zacznę rodzić...trochę dziwne,co prawda wczoraj troszkę zasłabłam a dzisiaj znowu miednica mi dokucza,ale ogólnie to się raczej spoko czuję,szyjka skróciła mi sie znowu,o 2cm i doktorka powiedziała,żebym jeszcze chociaż miesiąc wytrzymała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale puls i ruchy dziecka super,tylko,że grozi mi poród...no i znowu się zastanawiam,czy to za wcześnie,czy już może na to czas,bo według daty z usg to za wcześnie,ale jeśli według miesiączki to by się zgadzało powoli...no nie wiem,bo miewam czasem skurcze,ale pojedyńcze,więc nie są to te pierwsze przed porodem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...