Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja nie mam miejsca na rozłożenie łóżeczka,które jakiś czas musi stać złożone nieużywane,żeby się przewietrzyło,tym bardziej,że stoi ono w kartonie w korytarzu,gdzie się kurzyło z remontu,więc napewno będzie dodatkowo zakurzone,a już leciałam z różnymi opcjami gdzie je postawić ale nic z tego...a jak urodzę przed końcem remontu? kurczę tego sie boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no myśmy musieli wywieźć pianino 😞, by się kredens zmieścił, nasze mieszkanko ma aż 37 metrów kwadratowych, cóż za salony 😁 😁 😁 😁 ciężko mi się było przestawić do takiego małego metrażu, bo zawsze mieszkałam w kamienicy, a tam duże pokoje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego jest kuchnia w której tym bardziej nie ma miejsca,pokój teściów też cały zastawiony i pokój szwagierki,któa też nie ma miejsca...no i nasz najmniejszy...niby się duży dom z zewnątrz wydaje a tak naprawdę jak przyjdzie co do czego to nie ma miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki, ja dzisiaj nie pospałam 😞 wierciłam się , nie umiałam sobie miejsca znaleźć, Marcinowi zapowiedziałam, ze chyba będzie sobie musiał na noc nadmuchac materac, bo przez niego nie umiałam się wyspać 😜 ja jednak zmieniłam zdanie , nie robię ciasta tylko pierogi z truskawkami, więc zabieram się do lepienia ciasta. buziaki miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio też lepiej śpi się samej-nie lubię nocek męża ale z drugiej strony tylko te właśnie nocki przesypiam prawie całe...do poźna piszemy smsy,a jak już zasnę to przeważnie budzę sie dopiero jak wróci,a czasem jeszcze uda mi się zasnąć przy nim,a jak nie to ściągam tyłek z łóżka prawie wtedy jak on wstaje,bo rano spędzam na tv bo jak jest rozłożone łóżko na cały pokój to i tak nic nie zrobie-dzisiaj akurat wcisnęłam się w fotel przed kompem i trwam tak sobie,ale zaraz trzeba by co zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wczoraj też samo wylogowywało jak kilka minut sie nic nie robiło na forum,a odświeżanie strony= strona główna,podobno admin już o tym wie,pewnie znowu coś zmieniają na brzuszku i temu tak szwankuje,zapewne minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety... 🙂
Ja dziś wstałam po 8 tak jak chciałam.. 🙂 i wolnymi krokami coś sprzątam i ogarniam.. 🙂
Wczoraj kupiłam komodę dla maluszka i już poskładana stoi w pokoiku 😁 teraz dokupić proszek prać..prasować i układać.. 🙂a dziś zamówiłam pościel i inne pierdułki na allegro 🙂 także powoli kompletuję wszystko..choć jeszcze trochę zostało..Nie mogę się doczekać początku lipca jak braciszek mnie odwiedzi i wszystko mi przywiezie..począwszy od wózka..wanienki..przewijaka..innych pierdołek i pościeli..Wtedy zostanie pomalować pokoik i wszystko tam umieścić 😆 🙃 🤪
Nic lecę dalej sprzątać..
aaa i zapomniałabym że zazdroszczę tych waszych wypieków sama bym coś zrobiła..ale piekarnik aktualnie trochę choruje.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałabym zamówić dla mojego Tomka jakąś śmieszną koszulkę z okazji dnia ojca, oczywiście trochę późno się do tego zabrałam... ale jak myślicie, jak teraz ją zamówię, to przyjdzie mi do środy???Wiadomo, że przelew będzie dokonany dopiero w poniedziałek, ale chyba powinno dojść, nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczynki 🙂
ale spokój na forum.... pewnie weekendujecie 😉
Ja szykuje się na wesele , na dodatek mój mąż ma egzaminy w szkole i dołączy dopiero później. Dobrze, że idzie sporo znajomych, bo tak bym pewnie sama nie poszła 🤔 A jutro rano jade go zawieźć do szkoły do Legnicy, bo po weselu to on raczej nie bedzie w stanie 😁
miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobiłam pyszny obiadek, upiekłam ciasto i czekam aż galaretka stężeje by je zalać 🙂 i już skończyła mi się wena do roboty 😜
też myślałam nad kupnem koszulki albo jakiegoś takiego gadgetu i chyba właśnie kupię na sarnim stoku, bo przez neta to ryzykowne, że nie dojdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
grrr... coś szwankuje znowu ten brzuszek, nie potrafiłam normalnie wejść na nasze forum, i ciągle mnie jakby wybija, muszę wpisywać się co chwilę.

Ja dziś zachowuje się, jakbym miała motorek do tyłka przykręcony. Tyle się nasprzątałam w mieszkanku, potem u rodziców upiekłam ciacho, teraz u rodziców znów porządkuję swoje stare graty... sama się sobie dziwię, naprawdę... jeszcze idziemy na koncert wieczorkiem, ale nie wiem czy mi już starczy sił 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Dziewczynki jaka jestem szczęśliwa - targi okazały sie doskonałą okazją na kupienie miliona rzeczy dla dziecka których nie miałam - ceny super atrakcyjne, moja mama oszalała i kupowała jak wściekła 😉 mam już biustonosze do karmienia, butelki, podgrzewacz,smoczki, śpiworek,myjkę,gryzaczki, grzechotki,zabawki do wanienki mam też torbę którą w końcu mogę spakować 😁 😁 😁: 😁 😁 😁 teraz to została mi tylko wanienka i te pojemniczki higieniczne jupiiiiiii!

poza tym był właśnie mój tatuś który pomógł Remkowi poskręcać regały i w końcu będzie mógł rozpakować milion kartonów z książkami i poskładali meble do sypialni wiec w zasadzie mam już baze do działania i mogę już rozpakować wszystkie kartony i mieć w końcu porządek 😁: 😁: 😁: czaaaaaaaaaaaaaaaad!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...