Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Anycool..................buziaki 🙂 🙂 🙂 🙂


Anochi ja sama sie zdziwiłam fakt ,że mam skurcze już od tygodnia nie są silne ale sie pojawiają , brałam no-spę i dużo leżałam , i tak ma byc dalej , mały ma sie dobrze , nic złego sie nie dzieję i lekarz nie widzi przymusu leżenia w szpitalu , płuca Maxa są już wykształcone w pełni , serce pracuje prawidłowo , nerki zstąpiły na swoje miejsce i lekarz mówi ,że w moim wieku poród w 36 tygodniu to norma , ale wolałby żeby Maxa przytrzymać więc nie mam innego wyjścia ...................trzymam 🙂 🙂 leżę i pachnę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam nadzieję, że Twoi mężczyźni skaczą wokół Ciebie 😁
ja kiedyś pisałam, że jestem wcześniakiem z 8 miesiąca, 1800 g, mama jak mnie rodziła miała 35 lat, ale jak rodziła siostrę w wieku 40 lat to spokojnie donosiła ciążę i mówiła, że ta druga ciąża była kompletnie bez powikłań i problemów, w przeciwieństwie do pierwszej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anochi, , ja już teraz sie nie martwie , polegam na opini lekarza , ufam mu a czas pokarze co będzie dalej , ja będę grzeczna , będę leżeć ale czy Max bedzie grzeczny? 🙂 🙂 🙂
najważniejsze ,że wszystko z małym jest ok to mnie uspokoiło 🙂

a i jeszcze waże 68 kg czyli mam równe 20 kg więcej na sobie 🙂 🙂 będzie z czym walczyć już po wszystkim 🙂

Chłopaki sie już cieszą ,że to już tuż tuż 🙂 🙂 teraz to mam jak królowa pszczół 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza aparatura i wykształceni lekarze dużo lepiej niż ileś tam lat temu to duża gwarancja-zobaczcie pisałam dzisiaj,że dziewczyna z października urodziła w 25 tyg i dziecko żyje...co prawda nie w Polsce-bo z tego co pamiętam-ta dziewczyna przebywa w niemczech,ale 25 tydz!!! więc my już chyba nie musimy się martwić o nasze maleństwa 🙂 Kasia już za niedługo będziesz miała Maxymilianka,ale faaaaaajnie 🙂 🙂 🙂
a kto wie,może ja Klaudusię też będę mieć za niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi jakieś normalne tabletki (nie super mocne) chyba możesz wziąć tylko żeby nie przesadzić bo z tego co wiem,to teraz już nie szkodzą dziecku jak się nie przedawkuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeeee ale czas zleciał, nie mogę się nadziwić 🙃 Kasia trzymam kciuki leż i pachnij 😉
zjadłam loda dzisiaj i momentalnie zrobiło mi się coś na ustach, musze to posmarować, ale mój mąż oczywiście nie pamięta gdzie ją odłożył... 🤢 siedem światów z tym chłopem, nigdy nie nauczy się odkładać rzeczy na miejsce,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Normalnie tak sobie myślę, że niedawno się zachwycałyśmy, że zaczęły Nam brzuszki wystawać, a teraz się powoli rozpakowujemy, co za frajda 🤪 Ale czas leci jak oszalały. Tak samo Nasze dzieciaczki będą dojrzewać w zaskakującym tempie... Coś mi się wydaję, że się nie zdążmy nacieszyć i już nastolatków będziemy miały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lucynko witaj kochana - dobrze że jesteś już z nami 🙂

Kasi o rzesz Ty orzeszku!!!!! całusy dla Maksia 🙂

Witam nową mamusie, miło że z Warszawy - możemy powymieniać doświadczenia sklepowo szpitalowe 🤪 🤪 co do szkoły rodzenia to ja chodziłam jestem bardzo zadowolona i Konkubent też 😉 chodziliśmy na Inflancką do pani Beaty Szol - super polecam.

My po wizycie - Franek duży, nie było usg ale pani gin wymacała 😉 mówi że pewnie wcześniej urodzę wnioskując po wielkości macicy i miękkości szyjki ale nie ma co panikować i leżeć też nie muszę wiec jest luzik 🙂 przytyłam niecały kg - w sumie tak jak Kasi kg do przodu 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka mnie też brzuszek swędzi i smaruję kremem oliwkowym z Ziaja pomaga!!! polecam


Dziewczyny ja wytrzymam jeszcze jak nic 🙂 a Max musi mamę słuchać chyba nie?

Wiecie jak dobrze ,że jesteście WY tutaj 🙂 jak to dobrze wiedziec ,że się ma TAKIE wsparcie 🙂 aż mi lżej

Bułeczka całusy dla Maxa wysłane........... osobiście nie dam rady nie zegne się tak 🙂 🙂

a gdzie Buziaczka.......?

Anycool , coś te nasze chłopaki zmówiły się chyba co? jak nic musimy sie spotkać jak nic 🙂

z resztą Mufka obiecała ,że nas pozbiera do kupy na jakieś spotkanie 🙂

Bułeczka buziaczki przesłane do adresata 🙂

a gdzie Buziaczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki, noooo to widzę, że oby dwa Maksiki to chłopcy, którzy prą do przodu i to na maxa 😉 😁 😁 😁 😁 😁 Szok, że może to być już za 2-3 tygodnie!!! I Bułeczka też moze wcześniej urodzić, wow....
a ja to bym bardzo chciała urodzić w moim terminie albo i troszku po, bo się boję, że się ze wszystkim nie wyrobię..... a w ciąży się czuję całkiem dobrze, więc mogę tak jeszcze połazić spokojnie te 2 miesiące....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 czuje się jak na kacu-śpię cały czas i pije litrami 😞 zostało mi już tylko troszkę mleka a wody się nie napije niegazowanej (z kranu) bo zwymiotuje 😞 do rana tu uschnę, brzuch mam krzywy jakbym miała kilka baloników wepchanych do środka,twardy jak kamień,plecy bolą od krzyża aż po łopatki,Klaudia się uspokoiła troszkę...jeju same narzekania,ale czuje się jak słoń jakiś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Kasiu bo dużo czytałam ostatnio,ale raczej się dobrze czuje-żadnych skurczy i bóli brzucha...tylko mam troszkę więcej upławów o niezbyt intensywnym zapachu,ale jednak...mam nadzieję,że to nie ten czop...ale przed porodem podobno dziecko się prawie nie rusza,a Klaudia to prawie nie przestaje się ruszać,teraz tylko jakoś chyba zasneła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...