Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ufffff na prawdę mi ulżyło, bo od dwóch miesięcy jeździłam i albo brakowało jakiegoś papierka, albo coś do poprawy itd, ale podobno każdy ma takie przejścia, tylko dla mnie z brzuniem to wyprawa, ale teraz już mam wakacje 😁 czekam już tylko na moją Dorotkę 😁
uciekam pod prysznic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heyka brzuchate.
Nie było mnie zaledwie dwa dni a tu prawie 50 stron do nadrobienia. Widać, że przez taki upał, każda siedzi w domku.
Kurczę, każda zaczyna mówić o bólach, ja jeszcze takich nie mam.
Mufcia i Anichii chyba My tylko jeszcze nie zaznałyśmy tego.
Coraz bliżej i tak sobie myślę, że niedługo będziemy oglądać zdjęcia dzieciaczków. Ciekawe to będzie tak podglądnąć kogoś kto teraz wiemy siedzi w Naszych brzuszkach 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam, Anochi zgadzam się z Tobą - oby te bóle jak najpóźniej się pojawiły (lub wcale hihi, bo niekoniecznie muszą się pojawić), no i gratuluję Ci, że załatwiłaś to co miałaś załatwić. Superowo.
Ja za to załatwiłam połowicznie, bo jeden grzyb nie chciał mi dać wpisu, mam jeszcze coś poprawić i przyjść w piątek, ble, ble. A jutro o 7 rano muszę jechać do Bielska po wpis od recenzenta z magisterki. Mamma mia.

Bułcia, jak tam zmywara??? Też chciałabym mieć to urządzonko, ale problem jest w tym, że nie mamy jej gdzie wstawić.... będzie więc mnie czekało zmywanie pod kranikiem tych mnóstwa butelek i garnuszków, ale co tam 🙂

dziś widziałam tyle małych słodkich niemowlaczków, świeże mamusie wychodzą przy dobrej pogodzie teraz ze swoimi szkrabami... i tak jakoś się rozczuliłam, że to już tuż tuż za niedługo i my będziemy tak śmigały z wózeczkami pełnymi naszych śpiących słodyczy 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba działa 🙂 nie wiem skąd był ten smród 😮

Mufcia biedna kurde czy Ci ludzie nie mają litości? nawet dziś Buziaczce mówiłam że ciesze sie ze mogę sobie leżeć do góry pępkiem i że bardzo Cie podziwiam że masz na to wszystko siłę!

aż Ci oklaska dałam z podziwu 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o dzięki Bułeczko 🙂 ☺️
wiesz, że sama sobie się dziwię, że brnę w ten dyplom, ale z drugiej strony wiem, że z dzieciątkiem "na zewnątrz" byłoby mi jeszcze ciężej. Tak więc masz babo placek, muszę to teraz załatwić i koniec 🙂 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow Malutka mam nadzieję, że jedziesz a nie idziesz 😜 sama mam problem z kupnem butów, czasami znajde coś fajnego w butikach koło dworca PKP, a tak to pare obuwniczych masz na 11 listopada, bliżej żywieckiej, czasami tez fajne buty są w kauflandzie - choć tez nie wiem co preferujesz, ja raczej bardziej klapkowo-sportowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja ze swoimi pobolewaniami byłam dzisiaj znów u doktorka "nowego" bo zdecydowałam się na zmianę..jestem teraz spokojna, choć mam brać przeciw skurczom i razie ostrego bólu no-spe. Synek jeszcze raz "sprawdzony" wszystkie narządy (nerki, serduszko itd.) w idealnym porządku i z pomiarów jak zwykle większy niz to wskazuje termin porodu... tylko moje uczulenie na łapkach mnie dobija bo mam tylko wapno na nie pić a swędzi strasznie znowu i wyglada fatalnie też 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część Brzuszki 🙂

W Poznaniu troszkę wczoraj wieczorem popadało i jest nieco lepiej ale nadal bardzo]o ciepło 🙃
Wczoraj na szczęście tylko dwie godziny czekaliśmy na wizytę 🙂 i co...ja zwarta i gotowa do porodu a tu 0!!!skurczy...za tydzień ponowna wizyta jak tak dalej pójdzie to do kulam się do terminu 🙂 brzuszek stawia się i pobolewa ale lekarz stwierdził, że mam się przyzwyczajać bo to powoli organizm szykuje się na wielki dzień 🙂

Oli cieszę się,że udało Ci się załatwić wizytę - w końcu w RASZEI?Jak wrażenia?

miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki!!!
my po wizycie u lekarza, dosc ze czekalam ponad godz to wizyta trwala moze z 5 min, tylko tyle co mnie zbadala (nie mam jeszcze rozwarcia 🙂) powiedziala ze mam isc na ktg ( 50zł u jej znajomej) a leki mam brac do konca 36 tyg...usg mi nie zrobila wiec nie wiem jak tam maly sie miewa nawet nie miala ochoty tego sprawdzic.... 😠 ale nic nastepna wizyta 9 lipca 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchate 🙂
Ze słonecznej i dusznej Bydgoszczy.
Jutro jedziemy na działeczkę posiedzieć i odpocząć od tego zapyziałego miasta. Nudzi mi się niezmiernie. Moja Córcia jest BARDZO ruchliwym dzieckiem, też sprawia mi czasami ból, ale przynajmniej wiem, że żyje i ma się dobrze. Wczoraj widziałam fajne stwierdzenie, co do dzieci w brzuszkach, że to jest czas w którym dziecko czuję się naprawdę bezpieczne, więc jak mamy czas to niech sobie jeszcze posiedzą w Naszych brzuszkach 😁
Wczoraj widziałam kilka Waszych brzuszków, więc postanowiłam dać również swój : http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/c6e98f2b.jpg
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego Dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzucholki 🙂

Ja niezmiennie leżę i pachnę ............skurcze niezmiennie są raz mocniejsze raz słabsze 😞

upał mnie dobija 😞 poza tym bez zmian , zaglądam tu do Was od czasu do czasu , trzymajcie sie cieplutko moje kochane , miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...