Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej, dzięki za komplementy brzuszkowe 🙂
a pustawo tu rzeczywiście, pewnie pogoda wyciągnęła wszystkie mamusie na dwór. Ja dziś jestem cały dzień przeokropnie senna, choć zrobiłam sobie drzemkę w ciągu dnia, to nic to nie dało.... zieeeew 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naszą trojeczke tez dzis zmoglo na popoludniowa drzemeczke w sumie 2 godz polezakowalismy 😁 na szczescie nie bylo tak goraco bo popadalo wczesniej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś cały dzień z domku się nie ruszam.
Jutro cały dzień po za nim, więc odpoczywam, ale nogi mnie strasznie bolą, nie wiem od czego... 🤨
Jutro jadę się wylegiwać nad jeziorko na działeczkę...jupii...
A wieczorkiem grilll...mniam...już się doczekać nie mogę, tak chętnie sobie go zjem...jak mąż zrobi to nie ma co... PYCHOTKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie tak cche kaszanki z warzywmai z grila 😎 😎 moze w ten weekend uda sie wyjechac nad jeziorko 😁 😎 bo jak sie dzidek urodzi to kicha z grilla w tym roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 79 🙂 i w tech chwili nie ma to już dla mnie znaczenia.

Właśnie wróciłam z baseniku - ale fajnie 😁 tak lekko w tej wodzie i nie mam skurczy a tak to leże bo jak chodze to mnie męczą.

Mufcia nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała teraz być na Hainekenie - byłam pare lat temu był czad, a w dodatku w sierpniu na coke będzie Muse których uwielbiam i wiem że nie dam rady 😞 szkoda ale moze jeszcze wpadną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tam, szczuplejsze i tak nie będziemy, przynajmniej jeszcze przez jeden miesiąc 😉
teraz lato w pełni, to też chodzą mi po głowie imprezy, ja nie zamierzam wcale rezygnować , jedynie zrobić sobie dłuuższą przerwę 🙂, bo z natury jestem towarzyską osobą i lubię dobrze się bawić, z pewnością żadna ze mnie domatorka,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂 wreszcie się chyba wyspałam 😁 😁 ponoć koncert Pearl Jamu był cudny.... co do jeżdżenia, to ja też nie potrafię dłuzej usiedzieć w jednym miejscu, dlatego teraz mnie trochę nosi, hehe. ale raczej sobie już nie popodróżuję w najbliższym czasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki 🙂
meldujemy się z Klaudią-na usg wyszło,że ma 2900g-prawie 3kg 🤪 🤪 🤪
buciki kupiłam-klapki na obcasie,ale to na czas po porodzie 😁 a wyjściowych japonek do teraz nie znalazłam 😠
u mnie waga 65kg 🙂
co do mojego terminu,to jestem jeszcze bardziej niepewna niż wcześniej-z miesiączki 39 tydz. z usg tego pierwszego-35 tydzień,a z obecnych rozmiarów dzidzi 37 tydzień i już kompletnie nic nie wiadomo,tylko czekać i być czujnym 🤪 kurczę chciałabym już jechać i urodzić 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny
Malutka dobrze, że jesteś, bo już zastanawiałam się, gdzie wczoraj zniknęłaś 🙂 z tego co podajesz to średnio wychodzi 37 tydzień, więc już prawie na mecie 😉 i duża dziewczynka 🙂
ja dzisiaj też sobie pospałam, wczoraj zrobiłam niezły rajd po mieście, potem jeszcze 4 godziny w aucie, jak chodziłam to czułam w okolicach pęcherza jakby mi ktoś szpilę tam wciskał 😞 a w nocy jak się przekręcałam to czułam ból krocza, mam nadzieje, że to po prostu mała główką już mocno napiera i że to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi szpilkę na pęcherzu i bóle krocza mam od bardzo dawna,więc pewnie to normalne... w sobotę kolejny festyn,wiec mam nadzieję,że pójdziemy-bo mąż się coraz bardziej boi gdziekolwiek ze mną wychodzić,bo chyba dalej myśli,że kilka sekund i po wszystkim,a w niedzielę może pojedziemy na cały dzień na basen z podgrzewaną wodą,ale troszkę się wstydzę bo to w mojej wsi jest i ludzie będą gadać,że taki brzuch i jeszcze zamiast w domu siedzieć to nie wiadomo co się robi. wali mnie takie gadanie,ale jednak chcę niedzielę spędzić miło a nie wiedząc,że wszyscy dookoła obgadują 🥴
a nawet jakbym zaczęła rodzić gdzieś w publicznym miejscu to to nie jest chwila-tylko kilka poprzedzających objawów i napewno zdążę je rozpoznać 🙂 a chciałabym do końca być w towarzystwie męża i żyć normalnie a nie jak jakaś chora zamykana ciągle w domu. przynajmniej przy mężu czuję się bezpieczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jem ryb od małego i brzydzę się jak nie wiem co,a jak czuję zapach ryby to mnie naciąga.ale co tam-dzisiaj na obiad debiut-pstrąg z frytkami,sałatką i cytryną podany na liściu sałaty 🙂 zupełnie jak w nadmorskich restauracjach 😁 wszyscy się dziwią i mówią,że jednak ciąża różne rzeczy z człowiekiem robi 😁
jak mi to wyjdzie dokładnie tak jak sobie zaplanowałam to mężuś oszaleje jak wróci z pracy 🙂 🙂 🙂
no w końcu wczoraj sama miałam smak na takie coś ale zdecydowałam się tak poświęcić dla niego,więc plus 🙂
ale zabiorę się za to po 13 bo teściowa wtedy wychodzi do pracy (ryby mąż wypatroszył wczoraj i mam schowane w naszej lodówce którą wczoraj włączyłam,więc tylko je usmażyć,zrobić frytki i sałatkę 🙂 ciekawe swoją drogą czy już teściowa węszyła po lodówce czemu jest włączona:unsure 🙂 i nikt mi się nie będzie wtrącał-zrób to tak a to tak-zrobię po swojemu-co to za problem żeby coś usmażyć?
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej inkubatorki!!!
meldujemy sie grzecznie - pospalismy sobie w sumie jak zwykle do 10:00 😁
ale mam ochote sobie gdzies jechac nad jeziorko a nie wspomne po pływaniu chociaz sie troszke boje by jakiejs infekcji nie zlapac , ktora i tak co jakis czas mi sie odzywa 😠
ale musze sie pozalic - czy wy tez macie problem z cera bo moja skora wariuje wyglada gorzej niz jak mialam 15 lat syfki sypia sie jeden po drugim a najgorzej na dekolcie i buzi szlak mnie trafia nigdy nie mialal z tym dziadostwem problemu .. paskudne hormony 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja odpukać zawsze miałam problemy z cerą, a w ciąży praktycznie nic mi nie wyskoczyło 🙂 ostatnio kuzyn biegał pół wesela za mną i pytał czy na pewno będę miała dziewczynkę, bo jakoś po mnie nie widać 😜 czyli o odbieraniu urody przez córki to się nie sprawdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sama nie wiem czy mam tak przez ciążę,bo przed też miałam problemy z cerą,ale miałam pełno na buzi,zeszło i chwila spokoju i znowu coś się pojawiało a tera to mam bez przerwy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nigdy na szczęście nie miałam większych problemów z cerą, baaaardzo rzadko miałam jakieś pryszcze, a podczas ciąży miałam tylko dwa pryszczyki małe i tyle, więc jestem uprzywilejowana 😉 😁 a co do wyglądu, to mnóstwo osób mi mówi, że tak dobrze wyglądam w ciąży, jakbym miała mieć chłopca, ciekawe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, mam pytanko, bo znajomy mi mówił, żeby poprosić ginekologa, by jeszcze przed porodem zrobił wymaz z pochwy pod kątem jakiś bakterii lub grzybów, nie wiem dokładnie, bo to może przy porodzie jakoś przejść na dziecko. Czy słyszałyście coś o tym???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka mi za to niektórzy mówią,że mam brzuch na chłopca-że taki szpiczasty.
ale to zależy jak się ubiorę i jak stanę,bo mam raczej okrągłą piłeczkę,ale jak stoję o coś oparta to brzuszek troszkę zmienia kształt,jak siedzę to też wygląda troszkę inaczej,a jak ubiorę np.luźną bluzkę to całkiem inaczej niż w lekko obcisłej tunice,która dokładnie podkreśla kształt... a co każdy to inaczej mówi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...