Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czołem 🙂 Melduję, że jeszcze nie urodziłam 😉 Jestem w trakcie malowania, które mam wrażenie, że nigdy się nie skończy, a to tylko 44m2 :/ Poza tym piorę, sprzątam, prasuję, przemeblowuję i biegam po sklepach i nawet zaczęło mi się to podobać i nie mogę się zebrać żeby pojechać do biura dokończyć różne sprawy ech
Współczuję wam tych różnych dolegliwości. Mnie na szczęście jeszcze żadne nie dopadły, no oprócz krótkich skurczów łydek w nocy raz na 3 dni, biegania do toalety w nocy co 2h i bezsenności miedzy 4 a 7 rano 🙂 Trzymajcie się cieplutko i zdrowo! 🙂 pozdrawiam z nareszcie przyjemnie chłodnego Wrocławia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny !!!
Kurczę ale u mnie ciepło znowu dmuchajcie te chmury w moją stronę 🙂
My czujemy się dobrze tylko ciężko Nam się poruszać i przemieszczać ale żadnych skurczy nie mam tylko biegam często do toalety 🙂
Mam wizytę w czwartek zobaczymy co tam u małego Jerzyka słychać. Zapewne zleci ostatnie badania morfologii.
Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufcia, stanęło na pomarańczy i fiolecie, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂 Wcześniej miałam pokój w beżach i brązach z dodatkami pomarańczowymi i zielonymi, więc teraz żeby trochę odmienić a nie narażać się na większe koszty, pomarańcz zostaje, a zielony zastępuję fioletem (bo fiolet miałam na starym mieszkaniu, więc mam pełno poduch i dodatków w tym kolorze, więc tylko kwestia transportu) 🙂 A nasza sypialnia jest żółciutka jak kurczaczek 🙂

Ja też się dziwię i cieszę że tak się dobrze trzymam, ale coś czuję, że za to wy urodzicie w trymiga a ja będę się męczyć na porodówce, bo nie chce mi się wierzyć, że do końca pójdzie mi tak łatwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia, do 36 tc ma jeszcze czas, żeby się obrócić, mimo że już jej trudniej. Mój też wciąż ułożony pośladkowo, no ale przecież nie będę się tym stresować, widocznie tak mu wygodnie. Cesarska też jest do przeżycia 🙂 A, ruchy czuję głównie po prawej stronie brzucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A oto Nasze łóżeczko z przewijakiem i pokoik ale jeszcze przed malowaniem 🙂

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad1e38494ee84bcd.html][img=http://images40.fotosik.pl/308/ad1e38494ee84bcdm.jpg][/url]

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/428f73de384842f7.html][img=http://images35.fotosik.pl/166/428f73de384842f7m.jpg][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia, gdybym malowała sama, to już dawno miałabym pomalowane 🙂 Niestety ze względu na ciążę, muszę liczyć na innych. Mój tato robi to na raty, bo nie zawsze ma czas. Ja wtedy ewakuuję się z mieszkania, bo uważam, że takie zapachy nie wpływają dobrze na malucha. Od 2 tyg. mamy burdel w mieszkaniu i strasznie mnie to wkurza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika to dobrze, że tak robisz, że wychodzisz, też uważam, że te zapachy to nie dobrze wdychać. Właśnie się tak zastanawiam, bo musielibyśmy odnowić troszkę drzwi a to olejna farba, która śmierdzi kilka dni i nie wiem jak ten problem rozwiązać. Na pewno przed Julią trzeba to zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem pisałam z jedną lipcóweczką,a dzisiaj jest już mamusią 🙂 🙂
jeszcze wieczorem miała zachciankę na ziemniaki z jajkiem sadzonym a po czwartej w nocy pędziła do szpitala i ma już synka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia postaraj się ją wyczuć tak-moja czasem jak się przeciąga to jak siedzę lekko przygarbiona to aż muszę się rozprostować bo mnie prostuje od środka i wtedy idzie ją trochę wyczuć na długość właśnie od samego dołu aż u samej góry,z tym,że u samej góry to takie inne ruchy-na pewno nie główka,bo to mniejsze,więc pewnie nóżkami wierzga 😁 a oprócz tego w miejscu gdzie wydaje Ci się,że ma główkę-czasem czuć jakby delikatne ruchy malutkich części,więc to pewnie rączki,bo na większości zdjęć w okolicach buzi widać rączki bobasków...może się mylę ale u mnie akurat jest dokładnie tak,że czasem coś tam łaskota jakby paluszkami ruszała i często jakby bąbelki tam czuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia jeszcze jedną charakterystyczną rzeczą u mnie jest to,że tak gdzie pewnie są te plecki po prawej stronie często czuję coś podłużnego i zgiętego,więc jeśli jest bokiem do mnie to z pewnością jedna rączka i to zgięte to łokieć 😁 no jeśli też tak masz to raczej nie masz się co martwić 🙂 tym bardziej,że czasem czuję też jakby chciała się odwrócić jeszcze,ale już ma blokadę-mało miejsca i po chwili odpuszcza,więc jeśli Twoja jest tak ułożona to może też już się jej nie uda odwrócić? 🙂 trzymajcie się laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow, rozpisałyście się, ale już nadrobiłam czytanie 🙂 padam po wizycie u koleżanki, dwóch chłopaczków szalało na całego i kompletnie nie wyobrażam sobie mieć np roczne dziecko i być w ciąży !
Kornelia miło, że życzysz mi bym jak najszybciej spotkała się z małą 🙂 jakoś nie obraziłabym się jakby zdecydowała się wyjść w 38-39 tygodniu 🙂
Malutka zapomniałam wczoraj napisać, że kociaczek jest przesłodki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...