Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
qrcze ale się teraz wkurzyłam 😞 na klatce była informacja, że przez cały tydzien może nie być ciepłej wody, bo jakieś renowacje, ale myślałam, że chociaż na wieczór włączą a tu kiszka 😞 chyba upadli na głowę, że w bloku gdzie mieszka ponad 700 osób, ludzie wytrzymają bez ciepłej wody, pomimo upałów 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

anochi a zimny prysznic?
ja w takie upały w ciągu dnia biorę taki zimny i aż lepiej mi się potem oddycha-jest bardziej orzeźwiający...ale nie może być bardzo zimna,bo raz od takiej dostałam skurcz,więc taka nie lodowata 🙂 ale wiadomo-co ciepła to ciepla 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie czytałam,bo układam puzzle przez internet a zaraz je skończe i idę się rozciągnąć na łóżko bo mnie skurcze na plecach łapią chyba od siedzenia we fotelu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złapał mnie straszny ból brzucha po jednej stronie-jakby kolka ale promieniuje na cały bok i się nasila,akurat po prawej stronie 🥴 idę za chwileczkę do łóżka bo w dodatku mnie mała tam kopie i dodatkowo boli 😞
miłego wieczorku i dobrej nocki-do zobaczenia jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!!
Odnośnie pytania co mój mąż robi w TV to nagrywał Tede z Nim program do Operacji Tuning. Bo My to tacy fani aut i ich tuningowania 🙂
Dziś też będzie powtórka o 18:15 a mój mąż występuje jako pierwszy i ma na imię Łukasz 🙂
Byliśmy na działeczce i grillu było fajnie tak wieczorkiem 🙂
A dziś znowu upał nie do wytrzymania 😞
Przesyłam odrobinę ochłody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja prawie co noc moczę koszulkę siarą, ale jak zcisnę sutek to niewiele leci. Uważam że to nie ilość ma znaczenie ale fakt że wogóle coś leci 🙂
Butelek jeszcze nie kupiłam choć mam w planie zaopatrzyć się w jedną w razie gdyby z karmieniem był jakiś problem. Mam jednak nadzieję że nie będzie potrzeby by z niej korzystać i oby jak najdłużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rusałka, to Wasz jeżyk jak wyskoczy z brzuszka, to od razu wskoczy do warsztatu samochodowego 🙂 tuningowanie ma pewnie już we krwi 😉

Anochi, nie wiem właśnie jak to jest z tą siarą...
a co do butelek, to się zastanawiam czy kupić czy nie..., może jak będzie potrzebna, to mąż skoczy i kupi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej szkrabiki!!
nadal 2 w 1 z poznania - dzis wiaaterek powiewuje wiec jest calkiem znosnie!!

ja mam 4 bultelki 2x125ml i 2x250ml 😎
a wczoraj wieczorkiem skorcze co 10 min ok 2 godz ale przeszly i noc calą przespałam - no nie licze wyjsc na siusiu 😎 i od rana znow dziwnie mnie boli co jakis czas i sie spina 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Anycool, ciekawe ile Cię jeszcze tak Maksiu przetrzyma...
u nas pogoda pochmurno-słoneczna i bezwietrzna, siedzę pozamykana w mieszkanku, by nie wpuścić upału do srodka, i dowiewam się wentylatorem 🙂 Oj kawki mi się chce..... chyba znowu zrobię sobie tą moją lurkę oszukiwaną - czyli bezkofeinową z paroma ziarenkami kofeinowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mu mowie jak tu jest fajnie, duzo miejsca i wszyscy czekają na niego ,a jak juz teraz wyjdzie to jeszcze troche z wakcji skorzystamy 😎 wiec niech sie decyduje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki..
U nas dziś idealna pogoda..lekkie słonko i 25stopni..pierwsza w pełni wyspana noc 🤪
Co do siary to i ja na koszulce nocnej znajdują plamy..ale niema się czym przejmować jeśli ich nie ma...wyczytałam gdzieś że tak naprawdę kiedy dzieciątko zacznie ssać to zaczyna się dopiero wielka produkcja 😁
Ja zaopatrzyłam się w butelki 1-125ml , 1-225ml butelki z Avent tak w razie czego lepiej chyba mieć..Ja myślałam pod tym względem że jak dziecko będzie miało kolki to będę podawać herbatkę..
Mam pytanie do was..czy boli którąś z was też tak kość ogonowa..??Ja mam problem z tym bólem..dość często..i przy żadnej pozycji nie chce puścić.. 🤔
Anycool już na finiszu 🙂 na dniach będzie już Maksiu.. 🙂 zresztą z Kasią idziecie "łep w łep" życzę obu żeby już niedługo uściskały swe maluszki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Okaa, ja to dobrze słyszeć, że u Ciebie wszystko ok 🙂 rzeczywiście fajną pogodę macie w porównaniu do naszych upałów -u mnie są 32 stopnie. No i fajnie, że się wyspałaś wreszcie. Ja też w sumie przesypiam całą noc, przebudzam się tak koło 7 rano.
Dzięki za wiadomość o tej siarze, uspokoiłaś mnie, bo już się trochę martwiłam, że to będzie miało jakiś związek z karmieniem.
Co do kości ogonowej, to ja miałam taki okres kiedy dawała się we znaki. Jak mi mąż masował to miejsce, to na chwilę ból przechodził, ale potem wracał... szczególnie jak dłużej chodziłam lub stałam. Ale od jakiś paru tygodni jakoś mi to przeszło.

Anycool, moja Łusia posyła Maksiowi kopniaczka motywującego, coby się wziął w garść i opuścił maminy brzuszek 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszkowe kobitki

U mnie właśnie przechodzi BURZA!!! i nawet spadło z 20 kropli deszczyku zrobiło sie superowo pootwierałam okna żeby wpuścić troszeczkę powietrza 🙂 🙂

U mnie bez zmian czyli twardy brzuch , skurcze , nawet w nocy bolał mnie krzyż ale Max jakoś nie okazuje chęci współpracy 😞 zastanawiam się czy nie pojechać na KTG ale w sumie co mi to da?.....ech już czekam na te chwilę jak na zbawienie

co do butelek to ja mam anty kolkowych sztuk 6 po 2 z każdego rozmiaru 🙂 🙂 na ewentualne kolki kupiłam kropelki Espumisan u nas ich nie ma ale na ebay dostaniecie , polecane są i do karmienia butelką i do piersi .

Lucynko jak by sie Maks zdecydował daj znać czekam na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też te upały były..po 36stopni..w domu 32 i sauna..przez to nie mogłam w nocy spać..taki zaduch..ale dziś pierwszy dzień kiedy w końcu wyspana..i bardzo zadowolona z tego powodu.. 🙂
A z tym bólem to naprawdę problem..bo ciągle doskwiera i od czasu do czasu w tym miejscu łapie jakby skurcz wtedy zostaję bez ruchu...a masażysty brak..niestety mój luby przyjeżdża dopiero pod koniec miesiąca.. 😠
nie wiem jak wy ale ja zauważyłam że im bliżej końca tym jestem coraz bardziej zmęczona tym stanem i taka zmierzła.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...