Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak ciężar na końcówce jest ogromny..już niemożna doczekać się tej ulgi kiedy dzieciątka będą z nami..
mój Siyar to wciska mi się ciągle w prawy bok i uciska na żebra że nie mogę ani siedzieć ani leżeć..każda pozycja męcząca..
Dlatego fajnie że co poniektóre już lada dzień będą miały swoje pociechy po drugiej stronie brzusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co przeczytałam właśnie text pod moim suwaczkiem ,a żeby ich pokręciło !!!! ale wymyślili pocieszenie .......................bardzo śmieszne !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka przydał by sie kopniak dla maksikow, ja wygladam rozwarcia i pozadnych skorczy jak dzis deszczu czy burzy 😎 a tu nic z tego - moze umyje i wypastuje podłoge 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool, moja znajoma jak już bardzo chciała rodzić i nie wytrzymywała tego czekania, to się wzięła za mycie okien. mówiła, że poskutkowało... ale ja nie wiem, czy bym dała rady przy takich skórczach i twardym brzuszku, jak Ty opisujesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam tą butelke http://www.tomi.pl/szczegoly/1087/dr_brown_butelka_120_ml_szeroka_szyjka_antykolkowa_warszawa i Aventa mam. Zobaczymy która okaże się dobra 🙂

Jezu ja juz się topie 😞 Paweł chce po 16stej jechac nad wode...zebym chociaz do kolan weszła do wody ..ale zastanawiam sie czy to dobry pomysł.
Wczoraj pierwszy raz bolało mnie jak na okres. A dzien wczesniej miałam jakieś napięcia brzucha...twardniał w sekundzie az nawet czucia nie miałam na brzusiu...juz sie zaczełam cykać ze na porodówke pojade...ale przeszło po kilku razach.
Chyba się zaczynam bać .... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
buziaczka mam takie bóle od dawna i przestałam na nie zwracać uwagę,żeby nie zwariować na każde ukłucie i już nie jechać na porodówkę 😁 postawiłam sobie na cel,że pojadę dopiero wtedy jak niespodziewanie odejdą mi wody lub skurcze będą mocne co 6 minut i nie będą ustępowały tylko się nasilały 🤪 teraz mam takie plany a zobaczymy co będzie jak się zacznie 🤪wiem jedno,nie pojadę od razu bo mnie odeślą do domu pewnie i każą przyjechać później.
oka wydaje mi się,że kość ogonowa boli z przeciążenia,mi do tego dochodzi dodatkowo ból i skurcze pleców i pośladków,więc możliwe,że nie masz się co martwić.
siara u mnie raz jest a raz nie ma wogóle więc czekam na to co będzie po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorąco 😞 powiesiłam w oknie koc żeby nie grzało do środka a żeby przeciąg lekki był, mam w planach umyć okno,prasowanie zostawiłam na jutro,bo jutro zrobię pranie i wtedy wszystko razem sobie wyprasuję-3 pralki prania 😲
nogi mi spuchły wczoraj i bolą strasznie i balony z nich mam-no nic dziwnego.
a mój wczorajszy ból brzucha powtórzył się rano ale przeszło.
no i jak miałam moje ukochane zaparcia tak teraz co chwilkę czuję,że mi się znowu kupę chce i latam po 2-3 razy dziennie,przynajmniej mi lżej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zeby bylo kolorowo to fotka z dzis
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/c3703166.jpg[/IMG][/URL]

wwwwwwwwwooooooooooo ale wielka sie wstawila i ta moja pucołówata twarzyczka ja cie krece 😎 dopiero na fotce widac jak sie zaokrągliłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja też kupiłam jedną 250 ml http://www.mambaby.pl/produkty_butelki_0_miesiaca.html i dwie małe Lovi samosterylizujace - nieźle skomplikowany system - siedziałam z pół godziny zeby go rozpracować 😉 heehheehe

ja jestem na skraju wyczerpania fizycznego, nie mam już totalnie siły, brzuszek mi się napina i boli ale nic konkretnego sie nie dzieje. Leże w łóżku, nie mam siły nawet siedzieć, w domu burdel jak 150 a ja nie mam siły tego ogarnąć, musze jak najszybciej ogarnąć kogoś do sprzątania bo zgnije w tym domu 😞 wkurza mnie ten stan!
Walczyłam z Rudym żeby mu podać tabletkę na odrobaczenie przed odnowieniem szczepionek i przed przyjsciem dzidzi na świat - nie udało się, całe szczęście jakiś geniusz wymyślił preparat któy wylewa się kotu na kark i po problemie. Kocio też ledwo żywy, śpi zdechnięty 😞
Powiem Wam że mam dość ale nie chciałabym jeszcze urodzić Franolka w sumie chyba by jeszcze pod wcześniaka podchodził - to 37 tydzień - jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam na zakupach dzisiaj,pokupiłam 12 mlek,6 dwulitrowych soków,zgrzewkę wody gazowanej,kakao,arbuza i mogę teraz siedzieć i zdychać w pokoju z gorąca 😁 mam w planach jechać potem do babci,ale mąż troszkę niezadowolony,że dalej chcę jeździć autem sama-taa,bo on myśli chyba,że zaboli na drodze i mi dziecko z między nóg wyjdzie 😁 😁 😁 a też nie mam tak strasznie daleko do babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka ja mam według książeczki na 6 sierpnia a według badań prenatalnych na 3 sierpnia termin i ten na 6 sierpnia to mi wczoraj lekarka liczyła,że w piątek będzie donoszona ciąża... bo różnie mówią,ale 37-38 tydzień to już jest terminowo,chociaż chyba bardziej 38 tydz, bo jak można urodzić dwa tyg przed planowanym terminem,to 40 tyg-2tyg to wychodzi 38 tydzień. teraz już nie policzą Ci go jako wcześniaka raczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam komplet butelek firmy jane a oprócz tego mam z aventa małą butelkę taką na początek do herbatek po siostrze która z tej butelki nie chciała pić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj prania to i mi się nazbierało. Okna też przydałoby się umyć. Na dodatek dziś zaczynamy malowanie pokoju Jerzyka więc trochę pracy przede mną 😞 a Mały tak się wyciąga że nie wiem jak się usadowić 😞
Trzymajcie się dziewczęta i pamiętajcie DAMY RADĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...