Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
biedny Wojtek 😞 dużo zdrówka, niech szybko zdrowieje, podobno angina rzadko pojawia się u takich maluchów 😞
Kasiula dobrze, ze już znacie przyczynę problemu i że to nie jest np. astma, ale wkurzające, ze dopiero teraz to wiesz 😠
a u nas znowu choróbsko, już myślałam, że Ala zdrowa i pójdzie dziś do żłobka, a w\tu wieczorem mała się budzi cała rozpalona, temp. 39 i taka była cała noc pomimo leku, rano czopek trochę jej zbił, też ja ciutkę przeczyściło i nie chce jeść, ale dopiero jutro popołudniu idziemy do lekarza 😠 chociaż najbardziej podejrzewam trzydniówkę, ale trzeba ją zbadać 😞 a już myślałam, że chociaż przez miesiąc nie będę biegać po lekarzach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie zdrowka dla Wojciaszka 😘
Kasia niektorzy lekarze to gowo wiedza 🤢 ja bylam dzisiaj po opis zdjecia bioder i w opisie pisze, brak zmian... hmm poszlam do okienka i mowie ze wykryl jeden lekarz dysplazje a ten do mnie ze nic nie wiedzi, poszedl do kolejnego ortopedy i tamten tez nic nie widzi na zdjjeciu, jutro ma sie skonsulowac jeszcze z innym lekarze i w srode ide po odbior opisu... badz tu madry 🤨 mam nadzieje ze faktycznzie nic nie ma! i na taki opis oczekuje, ale zapewne jeszcze sie z tym zdjeciem przejde do innego lekarza aby miec pewnosc.
Milego wieczoru 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 😞 😞 😞 😞 😞MAMY POWRÓT WYSYPKI 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Dałam herbatkę owocową, z HIPPA z pomarańczą i mandarynką i kaszkę malinową, jedna z tych rzeczy uczula Amelkę, kilka dni i będę wiedziała co dokładnie. Ale plecki całe wysypane, a było juz tak pięknie 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
😞 😞 😞 😞 😞 😞MAMY POWRÓT WYSYPKI 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Dałam herbatkę owocową, z HIPPA z pomarańczą i mandarynką i kaszkę malinową, jedna z tych rzeczy uczula Amelkę, kilka dni i będę wiedziała co dokładnie. Ale plecki całe wysypane, a było juz tak pięknie 😞 😞 😞 😞 😞 😞



Stawiam na herbatkę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
Sabcia napisał(a):
😞 😞 😞 😞 😞 😞MAMY POWRÓT WYSYPKI 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Dałam herbatkę owocową, z HIPPA z pomarańczą i mandarynką i kaszkę malinową, jedna z tych rzeczy uczula Amelkę, kilka dni i będę wiedziała co dokładnie. Ale plecki całe wysypane, a było juz tak pięknie 😞 😞 😞 😞 😞 😞



Stawiam na herbatkę 🤢

ja też bo cytrusy uczulają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
oli1978 napisał(a):
Sabcia napisał(a):
😞 😞 😞 😞 😞 😞MAMY POWRÓT WYSYPKI 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Dałam herbatkę owocową, z HIPPA z pomarańczą i mandarynką i kaszkę malinową, jedna z tych rzeczy uczula Amelkę, kilka dni i będę wiedziała co dokładnie. Ale plecki całe wysypane, a było juz tak pięknie 😞 😞 😞 😞 😞 😞



Stawiam na herbatkę 🤢

ja też bo cytrusy uczulają


a ja na kaszkę !!!!!!!!!!! mały wcina wszystkie a tylko po malinowej wychodzi mu jakieś dziadostwo!!!!!!!

a tak na marginesie to herbatek nie powinno się podawać dzieciom!!!!!!!!!!!! mimo ze są dla dzieci!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, biedna Amelka 😞 nietsety nawroty wysypki sanieuniknione gdy niewiemy co uczula dziecko.
🙂 teraz wcinamy z Nestle, i pijemy rumianek sok malinowy z woda oczywiscie domowy sok, ajak nas bierze chorobsko to raz dziennie podaje jej herbatke z lipy 🙂 no i raz na jakis czas soki typu kubus 🙂
A dlaczego herbatek nie powinno sie podawac dzieciom ?
Buziaczka super, bedzie miala sie z zkim bawic Liwcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde opisalam sie jak glupia a tu mi kawalek wiadomosci wyslalo 😠
w skrocie....
ja niepodaje malej kaszek bobovita od jakiegos tygodnia moze nieco dluzej i mala czysta zero krostek !
przeszlismy na kaszki Nestle 🙂
A pijemy sok malinowy-oczywiscie domowy, rumianek, jak chorobsko bierze t herbatke zz lipy i raz na jakis czas kubusia. a wcinamy prawie caly dzien jogurty , juz zjadla dwa duze i chodzi z trzecim i wola am am am.... uzalezniona od jogurtow 😜
ide pranie wieszac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC
DUZO ZDROWKA DLA CHORYCH 🙂MOJA MALA TEZ MA KATARW NOCY ZLE SPALA,TERAZ ODSYPIA,NOSA NIE DA SOBIE WYCZYSCIC 😞
JA JESTEM W TYM TYGODNIU A URLOPIE 🙂MAZ POJECHAL DO SKLEPU KUPIC NOWY LAPTOP,WROCIL ALE BEZ PORTFELA B MU GDZIES UKRADLI,A TERAZ WYDZWANIA DO BANKOW KONTA BLOKOWAC 😠 😠CIAPA JEDNA ANGIELSKA 🙃 🙃
CO DO KASZEK TO JAMOJEJ NIE PODAJE BO NIE LUBI,ALE DAJE JEJ PLATKI SNIADANIOWE ,OWSIANKE I MUSLI DLA DZIECI PO 10MC I ODPUKAC UCZULENIA NIE MA 🙂
MILEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki, no Łucja też troszkę podziębiona, ma katarek i od wczoraj trochę kaszle. Kurcze, a jutro jesteśmy umówione na szczepienie, nie wiem więc czy ją przyjmą, czy w ogóle jest sens tam iść... jak myślicie?
co do herbatek, to nasza pediatra też mówiła, żeby nie podawać, ja mam jedną ziołową z hippa, czasem Łucji dam, ale bardzo rzadko, tak to pije wodę, albo kompocik, który jej ugotuję na jabłkach i np. truskawkach.

ciekawe co tam u naszej Kasi??? jak się biedna trzyma przy tej chemii? wie ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja naszczescie zdrowa, mam nadzieje ze nic jej nie zlapie...
Mufka my mamy szczepienie w grudniu za ktore musze placic 500zl 😠 a jak powiem ze mnie nie stac to ciekawe co zrobia 😠 dodam ze ono jest nie musowe poniewaz Julia miala wloskim systemem szczepiani i chca jej poprostu dac trzecia dawke zeby miala cala serie, ale pewnie maga dac jej juz normalne szczepienia po polsku 🤔 darmozjady....
Evie pieknie jak portwel zgubil 🤨 moze uda sie odnalesc.
Ja niestety nie mam kontaktu z Kasia, a sama jestem ciekawa co zz nia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia pewnie odpoczywa po chemii, mam nadzieję, że szybko do siebie dojdzie i będzie poprawa
Mufka idź na szczepienie, najwyżej nie ukłują, ale może osłuchają Łucję
My dzisiaj znowu do lekarza, mała od wczoraj ma biegunkę, plus rano zwymiotowała kaszkę, więc od wczoraj praktycznie jest na głodzie 😠 i ciągle ma temperaturę, ciekawe co wredna lekarka powie 😞 a co do herbatek to nam sama pediatra mówiła, żeby podawać herbatkę, więc co lekarz to co innego mówi 🤔
Mufka a w czwartek nie jesteś na pokazie robienia strudla? widziałam w necie zapowiedź 😉
Sabcia przykre, ze znowu wróciła wysypka, wkurzające to jest, ja już w pewnym momencie przestałam się przejmować, bo bym osiwiała od zamartwiania się co mogło mała uczulić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka napisał(a):
hej babeczki, no Łucja też troszkę podziębiona, ma katarek i od wczoraj trochę kaszle. Kurcze, a jutro jesteśmy umówione na szczepienie, nie wiem więc czy ją przyjmą, czy w ogóle jest sens tam iść... jak myślicie?



Raczej nie ma po co bo jak ma katar to nie zaszczepią. My odkładamy już 3 raz szczepienie bo mieliśmy mieć w zeszły piątek a Kamilkowi znowu zaczęło kapać z noska. Już nie ma kataru ale u nas gdzie starsza siostra może każdego dnia coś "przynieść" ze szkoły ciężko trafić z takim szczepieniem w dobry okres-nie wiem czy uda mi się zaszczepić małego do wiosny 🤢 ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chwilkę to wrzucę Kamilka prezentującego swoje marne bo tylko jak dotąd 4 sztuki uzebiania 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/kopiamojefoty019.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3195/kopiamojefoty019.jpg[/IMG][/URL]

tu z koleji fotka pt: "ja sam" 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/kopiamojefoty013.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2162/kopiamojefoty013.jpg[/IMG][/URL]

i ostatnie "Z KUMPLEM-czyli TAJNIAKI " 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/kopiamojefoty018.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5359/kopiamojefoty018.jpg[/IMG][/URL]

ZDROWIEJCIE FORUMOWE DZIECIACZKI-WIELKIE BUZIACZKI DLA WAS ! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



i ostatnie "Z KUMPLEM-czyli TAJNIAKI " 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/kopiamojefoty018.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5359/kopiamojefoty018.jpg[/IMG][/URL]

ZDROWIEJCIE FORUMOWE DZIECIACZKI-WIELKIE BUZIACZKI DLA WAS ! 😘 😘



pozdrawiamy kolegów z Poznania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, życzymy aby było coraz lepiej!!!!!

Anochi, tak, robię pokaz pieczenia strudla w czwartek o 14.30 w kawiarni muzealnej, może miałabyś ochotę przyjechać, jeśli Alusia będzie się dobrze czuła oczywiście 🙂

Kamilek słodki 🙂 szczególnie na tej fotce z Maksiem, oboje czadowo wyglądają, jakby byli w jakiejś zmowie 🙂

no ja się chyba jednak przejdę jutro na to szczepienie, przynajmniej osłucha ją lekarka, tak jak mówisz Anochi 🙂

Wiojojka, a jak tam Wojcieszek się ma z tą anginą? biedactwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow, Kamilek z Maksem wyglądają fajowo 🙂 dwaj kumpel od małego 🙂 od pieluchy 😉
byłyśmy u lekarza i babka stwierdziła, że to infekcja wirusowa, podawać priobiotyki, gastrolit i zwykłą herbatę z cukrem 🤔 mam nadzieję, że małej przejdzie, bo na razie co zje to zaraz ląduje w pieluszce 😞
Mufka zobaczę jak mała będzie się czuć, może przyjedziemy, ale też nie wiem czy Ala nie zaraża tym wiruskiem? 🤨
Kasiu zbieraj siły, twarda babka jesteś a tu takie straszne rzeczy Cię spotykają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia38 napisał(a):


i ostatnie "Z KUMPLEM-czyli TAJNIAKI " 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/kopiamojefoty018.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5359/kopiamojefoty018.jpg[/IMG][/URL]

ZDROWIEJCIE FORUMOWE DZIECIACZKI-WIELKIE BUZIACZKI DLA WAS ! 😘 😘



pozdrawiamy kolegów z Poznania



Pozdrawiamy serdecznie! Buziole i uściski dla Maxymilianka!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...