Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Palibulka fajny i kształtny masz ten brzuszek 🙂
mój też się codziennie powiększa i już chyba niezbyt można ukryć ciążę 🙂 muszę mu znowu zrobić zdjęcie 🙂

właśnie wróciłam z zajęć i zaraz się kładę, dzisiaj też miałam kiepski dzień, zestresowałam się na egzaminie próbnym i boli brzuszek, ale za to jutro jedziemy na zasłużony odpoczynek do Zakopanego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ilona witamy na forum 🙂
Ja to jeszcze nie mam co się chwalić brzuchem, raz jest większy, raz mniejszy ...:P dzisiaj rano wygląda zupłenie normalnie , raczej nikt by się nie domyślił, że jestem w ciąży.

Miłego dnia, chociaż zapowiada się deszczowo, jeszcze trochę i będzie wiosna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka świetny masz brzuszek 🙂, ja tak samo jak Ty miałam mdłości i wrażliwość na zapachy (która została mi do dziś), ale na szczęście nie wymiotowałam 😆

Ilona witam Cię serdecznie, mam nadzieję, ze już będziesz czuła się lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyney!!witam w ten sniezny dzionek juz bylo tak ładnie a tu otwieram oczka o 5;00 a tu wszystko sniegiem zasypane 😠 a wiosny nie widac juzz mam dosyc zimowych rzeczy 😠
kurcze ja nie moge wstawic fotek nie wiem dlaczego napiszcie mi prosze jakiego formatu dajecie fotki i w jakim rozmiarze ... 🤨 ☺️

a witam nowe mamuski :P :P :P :P

widze ze juz nas tu jest dosc sporo i fajne gronko nam sie tworzylo i o wszystkim mozna pogadac

a wlasnie dziewczyny od jakis 2 dni chyba zlapalam zapalenie cewki moczowej nie mam pojewcia od czego ale strasznie mnie swedzi - mialyscie moze tez cos takiego jak tak to jak sobie z tym radzilyscie - a i chyba musze skontaktowac sie moja gin moze jakąś maść mi zapisze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycoolmam pytnie tylko swedzi czy wystepuja inne objawy czestomocz pieczenie przy oddawaniu moczu ?
zapalenie cewki wywolywane jest przez bakterie 🙂 a ze kobitki w ciazy maja slabosc do tego typu urokow 🙂 mozna brac zurawine 🙂 i wit c na zakwaszenie a zeby sie bakterie nie rozwijaly 🙂 ja biore takie prouro 🙂to jest zurawina i z witamina c 🙂 sa jeszcze inne leki ale to juz lepiej poradzic sie lekarza 🙂 ale najlepiej zrobic sobie badanie sisków 😁
ależ sie ozpisałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool : ja zawsze obrabiam zdjęcia w programie paint (on chyba jest standardowo w pakiecie office w windowsach) musisz otworzyć w nim zdjęcie i wejść w opcje widok i tam wejść w zmień rozmiar i zamiast 100 wpisujesz np 20 a obrazek Ci się zmniejszy i przede wszystkim zmniejszy sie jego waga 🙂

a jeżeli chodzi o cewke moczową to ja niestety przeszłam to juz dwa razy będąc w ciąży i niestety musiałam brać antybiotyki 😞 objawia się czestym oddawaniem moczu i takim uczuciem jakby Ci się chciało siku a nie mozesz zrobić albo robisz po kropelce - bardzo nieprzyjemne. To że faktycznie coś się dzieje u mnie wyszło w morfologii oraz w moczu a dodatkowo miałam zrobiony posiew i okazalo się ze zapalenie wywołała jakaś bakteria - teraz czekam na wyniki czy juz się jej pozbyliśmy.
Jeżeli jest to tylko swędzenie mogłas "złapać" coś innego - podobno my ciężarne jesteśmy bardzo podatne na wszelkie zarazki. Ja na Twoim miejscu wybrałabym się do ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p.s anycool: trzeba duuużo pić - najlepiej sok żurawinowy - nie pytaj dlaczego ale działa 😉

u mnie pada deszcz - myślałam że rano nie zwolkę się z łóżka 😞 coś szybciutko słoneczko nas opuściło 😞
a jeszcze w czasie podrózy do pracy (niestety w komunikacji miejskiej) nasze kochane społeczeństwo kolejny raz mi udowodniło że kobieta w ciąży niewiadzialną jest bo miejsca nikt mi nie ustąpił tylko na widok mój wzrok w dół i baczne przyglądanie się podłodze było grane:P hahhaha 🙃

wariactwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool na Twoim miejscu zrobiłabym sobie badanie moczu 🙂 do tego czasu pic sok z zurawiny no i ta witaminka c 🙂 ja w ciazy miesiac czasu walczyłam z bakteria i to zapalenie mi zyc nie dawało tylko ze u mnie jak u Palibulki był skapomocz... tzn to paskudne notoryczne parcie na pecherz a tu 2 kropelki no i piekło szczypalo 😞 teraz juz ok ale badania moczu co 2 tyg. taki nasz urok. Swedzenie moze miec inna przyczyne...najlepiej te badanie moczu i do ginka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć "Ciężarówki " 🙂 widzę tu piękne brzuszki 🙂 Anycoolpostaram się wrzucić i mój będziemy miały porównanie skoro mamy takie same terminy 🙂 jeśli faktycznie masz takie przykre objawy przy "Siusianiu" to serdecznie ci współczuję ja zapadam na zapalenie pęcherza bardzo często leczy to Furagin ale nie bierz absolutnie na własną rękę czym prędzej biegaj do lekarza bo szybciutko można nabawić się powikłań.Unikaj nasiadówek w ciepłej wodzie bo tylko pogorszysz sprawę zakwaszaj napoje cytryna i witamina c pomaga i żurawina tak jak dziewczyny radzą.


miłego popołudnia dziewczyny choć szkoda , że nie słonecznego 😞 u mnie tak pochmurno i szaro , że tylko spać.

Wczoraj byliśmy u lekarza , serduszko malucha bije śliczniuśko słuchaliśmy nawet szmerów ruchu 🙂 niestety co do płci to pozostaje nieodgadniona na te chwilę 😞 już nie mogę się doczekać werdyktu choć serce podpowiada mi ,że tym razem po 18 latach będzie dziewczynka 🙂

Witam wszystkie nowe dziewczyny i trzymam kciuki za was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC WSZYSTKIM KOBIETKOM DZIEKUJE ZA MIŁE PRZYJĘCIE DO WASZEGO GRONA.KOLEJNY DZIEŃ BEZ WYMIOTÓW TAK SIĘ CIESZE ŻE MOŻE TO KONIEC. CO DO SENNOSCI TEŻ MNIE DOPADA W DZIEN ALE ZA TO W NOCY OD 2-ej SIĘ MĘCZE DO RANA BO NIE MOGE SPAC. A CO DO SEXU WOGOLE NIE MAM NA NIEGO OCHOTY TEŻ TAK MACIE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilona11 jak stworzysz swoj suwaczek na koncu bedzie podany kod ... kod suwaczka musisz skopiowac i wkleic w profilu tam gdzie podpis jezeli dobrze pamiteam to wyskocza 3 rozne kody trzeba wkleic pierwszy i zaakceptowac ... pozdrowionka

a ja nadla nie moge wkleic zdjec 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...