Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
w Zakopanem jeszcze zima (w szczególności dziś), choć dwa dni było piekne słońce i czuło sie przedwiośnie 🙂 fajnie było odpocząć, ale i tak zawsze w domku najlepiej 🙂

dziewczyny macie racje, jak wiosna nie chce przyjść to trzeba ja do domku przyciągnąć 🙂 jutro idę szukać kwiatków 😉

śliczne brzusie, też muszę zrobić aktualne zdjęcie, tylko nie wiem czy sie wypinać czy nie, bo to robie WIELKĄ różnicę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Palibulka, schowaj je do szafy lub do kibelka 🙂 bo jak kot się na coś uprze, to nie da rady.
A co do tego pęcherza, to jak się nabawiłaś tego zapalenia? Od jakiegoś wyziębienia? Trzymam kciuki, by się w każdym razie uspokoił 🙂

Anochi to może zrób sobie 2 zdjęcia z wypiętym i schowanym 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, przeczytałam wątek od deski do deski 🙂 (Zajęło mi to 2 dni)
Na początek przedstawiam cv mojego brzucha 😉

ciąża: pierwsza
data porodu:12-08-2010
płeć: wciąż nieznana
waga (moja): do tej pory bez zmian
brzuchol: lekko zaokrąglony, głównie wieczorem
komplikacje: brak 🙂))
najgorszy okres: drugi i trzeci miesiąc- nudności, wymioty, ogromna senność, wstręt do jedzenia i uczulenie na zapachy- szczególnie mięcha, czyli standard- na szczęście juz za mną 🙂))
humory: brak
zachcianki: brak (większe miałam przed ciążą 🙂 )

Witam wszystkie forumowiczki i pozdrawiam cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79: witamy na najlepszym forum dla sierpniowych mamuś 🙂

mufka: a cholera wie, ja przed ciążą też miałam takie dolegliwości, czasem jak troszkę za bardzo pobrykałam z ukochanym 🙃 czasem pojawiało się bez przyczyny. Teraz mam jakąś bakterię ale miałam nadzieje że ją wyleczyłam - a tu chyba jednak dupa blada 😞

i mówisz żeby w szafie kwiatuszki podziwiać :P:P hahhaha no może to i sposób tak to jest z tymi gadami kocurami 😉chociaż moja cholera poszła spać wiec jest nadzieja że tulipanki przetrwają :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! U mnie juz wszystko wporzadku. Kita to faktycznie wywae do roboty, moze jakis pozytek z niego bedzie bo ok 100 euro bedziemy musieli placic 😞 jejku jakos damy rade...
Dzionek naszczescie sie uspokoil, bylam u lekarza, widzialam swoja dzidzie, niestety nie zobaczylismy co jest bo dzidzia tak lezala ze nieudalo sie... w sobote lub piatek ide spowrotem do niego z wynikami, naszczescie udalo mi sie zalatwic badania na czwartek i tyko dzien lub dwa bede czekac 🙂
Ah dzisiaj z moim niecierpliwym mezczyzna kupilismy wozek, tzn w piatek go odbierzemy 🙂 tak sie mu spieszylo 🙂
pozniej do mc donaldu na poprawe humoru 😁
Zaraz klade sie spac bo jestem padnietaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂

Palibulka jak masz takie problemy z ta cewka to moz lekarz niech Ci zaleci jakis urosept albo cus... 🙂 ja tez sie tak meczyłam 😞 ajesli chodzi o tulipanki to tez radziłabym schowac:P

Witam Ika na naszym brzuszkowym forum 🙂

Kobitki caly dzien chodzi za mna cola zakuiłam sobie puszke...i teraz siedze i sie na nia patrze...jak myslicie moge ja otworzyc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia87: kochana urosept nie działa o to chodzi właśnie że to ta bakteria jakaś wstrętna powoduje takie objawy i antybiotykiem tylko można ją utłuc. Nic to we wtorek mam wizytę więc będziemy działać.

aniołek: czadowy brzuszek 🙂 ale wy szczupaczki wszystkie jesteście ehhhh :P muszę sie wziąć za siebie :P jutro jadę po piłkę a płytkę z ćwiczeniami już mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia na zdrowie, czasami trzeba sobie pofolgować 🙂 trochę coli raz na czas nic złego przecież chyba nie zrobi....

Palibulka, cieszę się, ze Cię rozbawiłam do łez :laugh: a mozemy sobie podać rękę, bo ja też muszę się zabrać za jakieś ćwiczenia.. taki ze mnie klopsik się zrobił.

nic to, lecę w kimono. Dobrej nocy kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka, gdyby nie było milusie to bym nie wytrwała 🙂, bo faktycznie troszkę juz sie tego nazbierało.

Jeśli chodzi o mc donald , to ja na początku ciąży miałam lekkie wyrzuty sumienia jak tylko zjadłam coś niezdrowego, a teraz jak wiem że jest wszystko w porządku to znacznie mniej sie stresuje tym co jem (oczywiście wszystko w granicach rozsądku). A cola była dla mnie wybawieniem kiedy mnie mdliło- 2 łyki wystarcały, z resztą do tej pory pozwalam sobie na kilka łyków dziennie, jak mam ochote.

Poza tym mam dość wyluzowanego gin. Wg niego, jak wszystko przebiega ok, to nie należy przesadzać w ograniczaniu się. Czasami jego teorie mnie lekko zaskakują i zastanawiam sie czy podchodzi powaznie do sprawy, ale czytałam opinie na jego temat, że jest ok, więc dopóki nic sie nie dzieję, nie stresuję sie.

Ostatnio np dowiedziałam sie ze mogę biegać byle nie za szybko, tak żeby sie za mocno nie zmęczyć, a do tej pory myślałam, że maluch bedzie za bardzo podskakiwał w moim brzuchu i nie bedzie zbyt zadowolony z takiej "kołyski".

Ech, chyba za bardzo sie rozpisałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam drogie brzuszki 🙂

jejku jak u mnie pięknie!! słonko świeci!!!

Dziś jadę do lasu w poszukiwaniu wiosny, mam nadzieje że ją znajdę :P

ika79: podobno wiele rzeczy można, biegać też chociaż jak chyba nie czułabym się komfortowo biegając z brzuszkiem 😉
Jeżeli chodzi o jedzenie ja ufam że organizm sam mi dyktuje czego potrzebuje a odmawianie sobie notorycznie może powodować zły nastrój, wkurzenie więc po co nam to 😉
ja wiem, że teraz jest moda na piękne, szczupłe mamusie z pięknymi brzuszkami, które ćwiczą jedzą same warzywa i wyglądają tak jak modelki ale umówmy się, chyba zdajemy sobie sprawę z tego jak jest naprawdę, że ta pani w ciąży w tym programie na tvn style była wyłoniona z castingu z pośród 150 innych pań i w dodatku zajęli się nią styliści, fryzjerzy itp. dlatego właśnie dałam sobie spokój z mądrymi książkami dyktującymi mi co mam jeść i robić bo ni jak to sie ma do rzeczywistości 😉

hahaha ale wywód 🙂

buziaki do popołudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Ja dziś wstałam o 5... na pierwsze śniadanie hehe I tak mam co kilka dni. I nie jest to bynajmniej zachcianka, tylko tak mnie ssie, że nie mogę spać 🙂 Teraz jestem juz po drugim śniadanku 🙂

Palibulka, u mnie praktycznie brzuszka jeszcze nie widać, a czuję się już super, tak, że chwilami zapominam ze jestem w ciąży 🙂 Dlatego myślałam o bieganiu, bo strasznie mi brakuje sportu. Ostatnie 2 mies. przespałam (dosłownie), a wcześniej zawsze coś trenowałam i poprostu nie mogę juz usiedzieć w miejscu 🙂 Ale najpierw chyba spróbuję z aerobikiem dla ciężarnych. Przynajmniej będę spokojna, że to bezpieczne dla maleństwa.

Udanej wyprawy do lasu! 🙂 Mnie też słońce kusi na jakis dłuższy spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...