Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wierze..ja ostatnio widziałam synusia 3 tygodnie temu, wtedy okazało się na 100% kto rośnie u mnie w brzuszku )...już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty(dopiero we wtorek),ale to nie gwarantuje ze będziemy mieli Usg 🤔

bardzo się cieszę że wszystko oki 🙂 spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kornelia, no właśnie ze mnie jest taki łoś, że zapomniałam się spytać, kompletnie mi to wypadło z łepetyny mojej, tak samo mojemu mężowi, który był cały przejęty filmowaniem usg. Ale w karcie ciąży mam napisane, ze anatomia płodu jest prawidłowa, więc sądzę, że jest w normie wagowo-wzrostowej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
My mamy termin na 6 sierpnia, w piątek dowiedzieliśmy się że mamy zdrową dziewczynkę, jestem bardzo szczęśliwa z naszej wymarzonej córeczki 😆 Mieliśmy tylko problem z imieniem dla dziewczynki. A Wy myślicie już nad imionami dla waszych maluchów??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka dla mnie bajkowe imię to właśnie Łucja 🙂 z Opowieści z Narnii, a do tego Łucja to kojarzy mi się z żłobkiem, nic prawie nie pamiętam z tamtych czasów, ale zawsze pamiętałam opiekunkę ze żłobka i po latach na ulicy jeszcze ją kojarzyłam
a Dorotka to taka swojska, choć ostatnio jakoś mało popularne imię:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ciężaróweczki moje 🙂

WITAM NOWY BRZUSZEK ............POZDROWIENIA OD MAXYMILIANA 🙂i mamy Kasi


ale u mnie dzis paskudnie leje od samego rana fuj........ale za to mam męża w domu nareszcie 🙂 🙂 i nie muszę gotować bo mam obiadek jeszcze od wczoraj czyl mam luzik 🙂

miłego dzionka dziewczynki

MUFKA gratuluje kochana córuni 🙂 Malutka jak humorek ? cieszę się ,żę wczoraj powalczyłaś troszeczkę tak trzymaj !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci Kasiu,że gdyby nie ta pogoda i ten deszcz to byłoby super,bo mam zawsze niskie ciśnienie i takie spadki to się kończą bólem głowy,która boli odkąd tylko otworzyłam oczy rano...
ale damy radę,bo to nie pierwszy i ostatni raz taka pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...