Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Malutka z całego serca Ci życzę żeby wszystko sie poukładało , i jestem pewna ,że jesli będziesz mądra i konsekwentna to jesteś na wygranej , czasem warto posłuchać kogoś z doświadczeniem i nie koniecznie mam tu siebie na myśli , rozmawiaj z ludzmi , szukaj porady i pomocy i WALCZ jesli jestes pewna ,że kochasz i że warto !!!


staraj sie nie robic niczego agresją , podstępem owszem ale zawsze staraj sie zachowac dystans agresja zawsze rodzi agresję i będziecie tak sobie odbijac piłeczkę aż popłyniecie, wiem że nie będzie łatwo , ale jeśl w związku to ty jestes ta dorosła to musisz mu pokazać ze można inaczej niż nerwami , kłótniami i szantażem dobra jest metoda" spokojnego i na wzajem"

czyli jeslo on odmawia sexu nie płacz nie krzycz przemilcz ..........a kiedy on zachce spokojnie odmów i przeczekaj fochy i dąchy on w końcu pojmie uwierz mi wet za wet na spokojnie zawsze działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej sloneczka my tu sobie popoludniu spimy a tu taka debata sie toczy ładnie ładnie
ja w kazdym bądz razie przychylam sie do postawy kaski
a co do pajakow i wszelkiego robactwa to nie mam z nimi najmniejszego problemy przeciez to one nas sie bardziej boja ale coz kazdy ma swoje fobie ja np boje sie ciemnosci i wysokosci ale to juz inna beczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłam ze sklepu,bo mój ślubny mnie zabrał na słodkie 🙂
co do tego czy warto walczyć,to uważam,że warto
a co do miłości-kocham go za wiele rzeczy,bo ma też swoje zalety. dał mi dzidziusia choć miałam problemy z okresem i dziecko było znakiem zapytania a tu niespodzianka 🙂 i mimo,że mu nie mówię od jakiegoś czasu że go kocham to dalej zdarzy mi się patrzec w niego jak w obrazek i wiem,że takie coś co teraz przechodzimy (mam nadzieję),że jest przejściowe i raczej to nie jest w stanie przerwać tej miłości,bo to nie jest takie niedojrzałe uczucie z mojej strony,więc nie można tak po prostu przestac kochać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh nico się dziś nie układa.. 😠
Do tego usłyszałam że taka dawna koleżanka(z którą później stosunki się pogorszyły)stwierdziła że pewnie sama nie wiem z kim dziecko mam..i zastanawiam się nad tym.. 😮 😠 😠 😠 (z tym że partnera mam od nie całych 3lat tego samego)wrrr jak ja nie lubię takich ludzi i takich "głupkowatych" tekstów komu do czego potrzebnych.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaa widze, że możemy sobie podać ręke, ja też cierpie na nieuleczalną arachnofobię 🤢
Jak widzę te obrzydliwe pająki to od razu w pisk, nawet z kapciem nie podejde żeby go unicestwić, bo się boje, że się rzuci pogryzie 😁
Rok temu wlazł mi przez okno tak wielki i ohydny, że dostałam ataku paniki. Myślałam , ze takie olbrzymie stwory to tylko gdzieś w dżungli żyją 🥴

Malutka90 fakt , masz kiepską sytuacje, a pewnie szalejące hormony jeszcze pogarszają całą sprawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...