Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia trochę Ci zazdroszczę,bo maż już pewne doświadczenie a ja niezbyt bo to moja pierwsza ciąża. ale przy następnej będę już coś wiedzieć choć każda ciąża inna.a co do różnych bóli to mnie dalej jak wstaje to boli miednica i krocze ale to taki ból,że jak wstanę i cały ciężar się postawi na nogi a nie na krześle to taki paraliżujący kilkusekundowy ból,a potem przy chodzeniu czuje się go ale mniej,w dalszym ciągu stawiam na rozciąganie,bo byłam szczupła i wiadomo-teraz się rośnie,a brzuch też nie jest lekki jak balonik,tylko te nowe kg trzeba udźwignąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz,jesteś w 22 tygodniu a ja w 24 i popatrz jaka różnica.ruchy mojej malutkiej widać spod ubrań które również falują razem z brzuchem 😁i to si z takich normalnych pojedynczych zmieniło w takie pływanie i fikanie w bardzo krótkim czasie,więc spodziewaj się też takiej zmiany,jak mam tak już gdzieś od tygodnia więc pewnie Twoja malutka też za niedługo Cię zaskoczy swoimi możliwościami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wydaje mi się,że już rozpoznaje części ciała jakimi porusza,bo czasem z jednej strony brzuch na drugą się "toczy" taka kula wielkości jakby pomarańcza,wiec to pewnie główka,czasem przez brzuch mi czymś słabiej przejedzie na całej długości to chyba rączka,bo jednocześnie z tym z drugiej strony brzucha czuję mocne kopnięcie dokładnie z przeciwnej strony co główka więc to pewnie nóżka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi to takie dziwne i śmieszne zarazem 🙂 ale też nie gwarantuje,że będzie tak samo bo każda ma inaczej,ale wydaje mi się,że ruchy akurat będą podobne bo to normalne,że w końcu jak podrośnie jeszcze to ma coraz mniej miejsca więc poczujesz coraz mocniej 🙂 ja czuje jakbym miała myszki pod skórą albo węża jakiegoś 😁 śmieszne porównania ale nie wiem jak naczej Ci to przybliżyć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia bardzo ładne i w miarę cenowo tak jak każde inne więc warto 🙂ale ja już mam gdzieś u znajomej zarezerwowane w spadku,więc nie szukam aczkolwiek zastanawiam sie nad turystycznym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka z tym moim doświadczeniem do bym nie przesadzała 🙂 19 lat temu nie było takiej techniki USG robiono tylko raz w 6 miesiącu i właściwie nie wiele ono w tedy pokazywało , wykluczało ciążę bliźniaczą i nawet za bardzo nie sprawdzało stanu zdrowia dziecka . Gazet nie było za wiele o tematyce ciążowej a o książkach to nawet nie wspomnę , poza tym ja miałam niespełna 20 lat i byłam ciemna jak tabaka w rogu nie obserwowałam tak swojego ciała polegałam na opini lekarza o oni w tedy nie byli za wylewni. Teraz uczę się wszystkiego od początku niektóre sprawy są mi zupełnie obce tak jak i wam. O niektórych dolegliwościach ciążowych za czasów mojej pierwszej ciąży po prostu sie nie mówiło. Teraz dużo czytam , i przede wszystkim pytam lekarza .............tak że jak widzisz expert ze mnie żaden 🙂 nigdy po urodzeniu mojego syna nie interesowałam sie ciążą ponieważ jak już pisałam wcześniej gdzieś na forum po porodzie z powikłaniami lekarze wykluczyli że kiedykolwiek będę jeszcze mamusią... 🙂 a tu niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia ładny ten komplet 😆 też na nie go nie raz zwróciłam uwagę..słodkości dodaje ta żyrafka lub misio 😆
Ale mamy dziś fatalny dzień.. 🤨chyba wczoraj trochę przesadziliśmy bo zmęczona jestem taka 🤔 nie mam na nic siły.. 😮 a obiad gotuję dziś po łebkach..aby był 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...