Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Malutka bardzo ci dziękuję to miły komplement 🙂 jak widzisz kochana mogłabym ci pomatkować 🙂 a fakt dość dużo osób mi mówi ,że nie wyglądam na swój wiek , powiem ci że kiedyś wrzucę tu fotke mojego syna który ma 2,04 cm wzrostu mamy zdjęcie razem z jego 18 wyglądamy paradnie ja mam 160 cm i wyglądam jak jego raczej siostra 🙂 ale ......jak trzeba to ścierą sięgam tam gdzie trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moja mama ma 41 z tym,że mam starszego brata jeszcze.i powiem,że powtórzyłam jej wiek jeśli chodzi o ciążę,miałam ślub dokładnie wtedy co moi rodzice (6 luty) i urodzę mniej więcej wtedy co ona mojego brata więc nieźle się mi historia powtórzyła 😁 😁 😁
aczkolwiek to było świadome 😁
tylko mam nadzieję,że ta sama data ślubu co moi rodzice mieli nie wróży mi takiego "happy" endu jak im 🤨 bo przysięgłam sobie,że nie zrobię nigdy jak ona jeśli chodzi o ten wyjazd za granicę i rozwód 🤨 może temu,że od dziecka oglądam rozwody w rodzinie 🤨ale też nikt mi nie zagwarantuje,że będzie pięknie,wiadomo.
ALE CHCIAŁABYM ZA TE KILKA LAT MIEĆ MŁODĄ BUZIE JAK TY 😁 bo napewno nie jedna kobieta w Twoim wieku Ci zazdrości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę kornelia, nie przejmuj się,wiem co mówię,bo też przeżyłam niejedzenie i przetrwałyśmy 🙂 zresztą dwie super babeczki (tym bardzie w jednym ciele:lol 🙂 zawsze sobie dadzą radę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki zajrzę do Was później muszę zwolnić kompa mojemu mądrali (znaczy się mężowi)...ech z tymi chłopami

a tu ja z moim starszym synem Michałem ( mój ukochany pierworodny jedynak a teraz dumny starszy brat )


ja tu jeszcze wrócę ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia faktycznie młodziutko wyglądasz 🙂 a syn to kawal chłopa..noo i jemu to bym dała troszkę więcej.. 😆
Kornelia się nic nie zamartwiaj..jeszcze zuzkę utuczysz 🙂 po za tym dzieciątka różnie rosną..ona jest drobniejsza ale to nie oznacza nic złego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę na 4D bo to była różnica 50zł,więc zdecydowaliśmy się na to. z tym,ze 4D to masz filmik na płytce a czy tam są też fotki to nie wiem ☺️ ale jak tylko będą to postaram się jakoś wrzucić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ,że piszecie o nastrojach ............ja dziś miałam nerwa cały dzień 😞 taki chodzący wulkanik i nie wiem dlaczego 😞 trochę sobie pofurczałam na męża trochę na jego kolegę i mi przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ochotę się położyć pod ciepłą kołderkę (którą sobie muszę sama rozgrzać 😞) ale i tak wiem,że nie będę spać bo mam problemy ze spaniem 🤨a to przez to,że nie potrafię się przyzwyczaić do spania na boku,a drugi powód to taki,że jestem wrażliwa na ruchy mojej malutkiej i nie powiem-daje mi popalić w nocy,a mamusia potem nie wyspana chodzi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka ............kubek ciepłego mleka połączony z ciepłą ale nie gorącą kąpielą i zobaczysz ,że zaśniesz 🙂 ja też mam ogromny problem ze spaniem czasem zasnę i wybudzę sie ok 2 i bujam sie do rana 😞 oglądam jakieś durne filmy , albo próbuje czytać i często ok 5-6 rano padam i śpie do 11,dobrze że mąż jest wyrozumiały (jeszcze)...... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...