Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mufka, ja też mam jutro usg- 3D/4D 🙂 idziemy razem z mężulkiem 🙂

Palibulka, co za tupeciarz! Szkoda gadać :/

A wogóle to kobietki współczuję Wam z tymi różnymi dolegliwościami. Mnie jedyne co, to kość ogonowa pobolewa, jak siedzę w pracy, ale da się przeżyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁hej babeczki!!
mufka mufka witaj fakt kupe czasu cie nie bylo...
w wągrowcu słoneczko wyszło wiec wybrałam sie ponownie do zusu i wszystko tym razem załatwione 😁 😁 wczoraj nie bylo ulubionej fajnej babki wiec cokolwiek z inna zalatwic to koszmar 😠
Palubulka ale numer w metrze 😜 😜 eeee ja tam bym pojechala po te meble z tirem ile mozna sie prosic o swoje... co go to interesuje ze twoj facet jest bogaty niech sobie znajdzie nadziana cizie 😜kretyn 😜
ika czekam na fotki z usg3d/4d i zobaczymy sliczna buziunie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczka, ta poducha przynajmniej w cenie rozsądnej. Moja znajoma ją miała i poleca. Ale wogóle z tego sklepu tam mnóstwo fajnych rzeczy jest dla maluchów i mam z tego co widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufaka gdzieś Ty była jak Cie nie było?

Palibulka witam w klubie" byłych kretynów" ja z moim byłym walczyłam kilka lat o swoje ale wywalczyłam 🙂

ja dzis zrobiłam rundkę nad rzekami i jeziorami w okolicy 🙂 jest tak pięknie zieleń już się zakrada na drzewach i krzewach słonko świeci cieplutko 🙂

żeby mnie jeszcze nie bolała d....po wczorajszych zastrzykach powiedziałabym ,że życie jest piękne.....

idę na naleśniki mniam.........dziś mąż gotuje 🙂 nareszcie nie musze stać przy garach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u wszystkich remonty były albo będą. U mnie w planie na koniec kwietnia, ale niewielki- głównie malowanie, a potem przestawianie oraz dokupywanie mebli. My myk w podróż poślubną, a mieszkanko bedzie się odświeżać 🙂

Kurczę, zaraziłyście mnie swoim lenistwem dziś 😉 a po pracy mam zajęcia z języka i tak straaaasznie mi sie nie chce iść :/ Może sobie odpuszczę... w prezencie na miesięcznicę ślubu hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...