Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cierpie na wiotkosc wiezadel krzyzowych mialam zabiegi na kolana i ortopeda mi mowil ze jak bede w ciazy to bedzie bolec... bo w ciazy wytwarzany jest hormon odpowiedzialny za "rozluznienie miesni" zebysmy sie mogły poszerzac no i moje wiezadla tez wiotczeja 🙂 i ciezko mi sie po schodach chodzic juz teraz czy z gorki wszystko mi lata w srodku 😞 a Ty co masz ztym bioderkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi prawdopodobnie lekarz zwichnął biodro przy porodzie. Od dziecka miałam z tą noga duże problemy, miałam mieć operacje, ale w końcu jakiś niby dobry specjalista zadecydował, żeby tego nie ruszać, bo się tylko pogorszy. No i teraz przez ciąże zwiększył się ucisk na biodro i boli , ale nie jest jeszcze tak źle. Dla Dzidziusia warto troche pocierpieć. Oby nie za bardzo przy porodzie, bo jestem mało wytrzymała na ból 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a okaaa jeszcze się nie meldowała z newsem??? bo przeleciałam całe dzisiejsze posty i widzę,że jeszcze jej nie było 😁
ja będę konkretne zakupy robić po remoncie bo teraz kupię a dosłownie nie będę miała gdzie wstawić,bo w naszym pokoju po rozłożeniu na noc łóżka to trzeba prawie fotele wynosić na korytarz a co dopiero z łóżeczkiem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂

melduje się po przepysznym obiadku: makaron razowy z kurczaczkiem, szpinakiem i pomidorkami koktajlowymi i mozarelka mniaaaaaaam 😁 😁 😁 😁

co do mego byłego to brak słów...kretyn do potęgi zawistny fiut oj dziewczyny jak mnie kiedyś najdzie to Wam o nim opowiem, generalnie typ" bijącego psychicznie" i kurde o dziwo on jeden jedyny był w stanie wywierać na mnie taki wpływ nikomu innemu się nigdy nie dałam bo mam dość twardy charakter a tu...ech nawet Wstrętne Rude Zwierze go nie lubiło 😜 😜 😜

co do poduszek to mam taką jak pokazała Buziaczka i powiem Wam że jest całkiem spoko ale dla mnie za krótka chcociaż ja kurdupel jestem i taka jakby takimi malutkim steropiankami wypełniona i jak włożysz ją miedzy nogi to na górze robi się twarda....kurcze trudno to wytłumaczyć myśle ze ta od Iki może być wygodniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka ale silicznie wydladasz z wielkim brzuszkiem 😁
ja mam kolusanki "muzyka dla ucha malucha" glownie klasyka ale maly przy 2 z nich usypia 😁 😁
sa tam nauczanki , zabawianki i usypianki - fajne kawalki 😁

a tak na marginesie tez mam strasznego lenia nawet pospalam troszke - a od rana nienajlepiej sie czuje mam straszne rozwolnienie tylko nie wiem po czym 😠 😠 boje sie ze zlapalam jakiegos wirusa bo moj luby wczoraj w nocy lecialo mu gora i dolem a dziadek przed wczoraj 😞 mam nadzieje ze na rozwolnieniu sie zakonczy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...