Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ech,miałam nadrobić forum,a pomagałam mężowi przez dzień,potem goście,szwagierka na kompie a do południa byłam sobie w kuchni,więc tak tylko przelotem sprawdzałam to tu nowego słychać,ale teraz to mam trochę czasu,mimo,że goście są jeszcze ale to w innym pokoju więc luzik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia rozumiem Twój ból,bo jak miałam jelitówkę to wymiotowałam nawet herbatą i wodą jak wypiłam...nie mówiąc o jedzeniu i strasznie się martwiłam,bo to ja dawałam dzidzi papu a jak nic nie mogłam jeść to mi się ryczeć aż chciało bo wiedziałam,że nie jestem w stanie teraz jej przekazać witaminek itd ale po jakimś czasie się polepszyło 🙂 🙂 a mimo,że nie mogłam jeść to ona mi dawała mocne kopniaki,więc wiedziałam,że jest u niej ok,choć podobno te mocniejsze to jak dzidzia jest niezadowolona ale nie wiem dokładnie jak to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałam,że 38,
a temu pytam,bo chciałam Ci powiedzieć,że jak widziałam Twoje zdjęcie to wyglądasz młodo i nie mogłam uwierzyć,bo na zdjęciu dałabym Ci dużo mniej.
a Twój syn jeśli ma w tym roku 19 to jest tylko rok młodszy ode mnie bo ja za 10 dni kończe 20 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...